po.perhegrigh.ru

Królik-podróżnik nazwie Nara

W domu 11-letniej Carey Braytsvayt mieszka kilka zwierząt. Jedna z dziewczynek jest ulubionym pet puszysty królik Nara, która charakteryzuje się przyjazną, ale bardzo niespokojny charakter.

Królik-traveller

Każdego ranka, Carey karmienia zwierząt w domu, zbierając książki, idzie do szkoły. Brzmi to całkiem zwyczajne, ale na drugi dzień królik Nara wiwatowali dziewczynka wsiadła do jej teczki.

Warto zauważyć, że Carey rano był tak pochłonięty myślami, że znalazł królika w swoim portfelu jedynie na początku pierwszej lekcji. Dziewczynka miała dostać podręczniki i materiały do ​​pisania, zarówno z otwartych torebek pojawiło puszyste pysk Nara. Carey prawie krzyknęła ze zdziwienia, ale szybko zorientował się, jak Nara udało się dostać do jej teczki.

Królik-traveller

Dziewczynka pamiętać, że po podaniu zwierzętom rano, jego portfel był otwarty i widocznie ciekawość Nara postanowił ją zbadać. Raz wewnątrz, królik zasnął i nie zauważył, że dziewczyna poszła do szkoły.

Odnosi Naru do domu było już za późno, jak zadzwonił pierwszy dzwonek, a ona zdecydowała, że ​​królik pozostanie z nią w ciągu dnia szkolnego.

„Mój dom od szkoły dzieli prawie 5 kilometrów. Usiadłem w autobusie szkolnym, a nawet nie odczuć w portfelu jest Nara. Podobno spała, jakby przeniósł się - Ja na pewno nie czułem! Oczywiście, worek był trochę twardszy niż zwykle, ale nie przywiązują dużej wagi, ale kiedy otworzyłem plecak na pierwszej lekcji, czekałem na prawdziwą niespodziankę! „- mówi dziewczyna.

Królik-traveller

Nara w szkole lubiłem, bo przerwy między lekcjami uwagę wszystkich dzieci było wyciągnąć do niego. Pat królik-podróżnik chciał co drugie dziecko!

„Dostałem telefon od szkoły i powiedziano mi, że moja córka przyniósł lekcje królika. Na początku myślałem, że Keri szczególnie Naru zabrał ze sobą, ale wkrótce moja córka wyjaśnił mi, jak to się właściwie stało. Na drugi dzień, Carey ponownie wzięła Naru do szkoły, ale tym razem to było zaplanowane. Królik lubił dzieci i nauczyciele mogli Carey wziąć jej ulubione zajęcia „- mówi matka dziewczynki.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ozdobne króliki w SamarzeOzdobne króliki w Samarze
Wystawa królików 2013: jak dostać się do wystawy?Wystawa królików 2013: jak dostać się do wystawy?
Hodować królikiHodować króliki
Angora królik dekoracyjny: wiązaniaAngora królik dekoracyjny: wiązania
Dekoracyjny biały królik w domuDekoracyjny biały królik w domu
Holenderski królik miniaturowy: charakterystyczne cechyHolenderski królik miniaturowy: charakterystyczne cechy
Królików: można przemyć królików?Królików: można przemyć królików?
Pet królik: jak podnieść króliki?Pet królik: jak podnieść króliki?
Ralph - największy królik na świecie!Ralph - największy królik na świecie!
Ksywka dla huskyKsywka dla husky
» » » Królik-podróżnik nazwie Nara

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru