po.perhegrigh.ru

Recenzje właścicieli rasy Alabai

Recenzje właścicieli rasy Alabai

W tym artykule zebraliśmy kilka opinii o psach Alabai rasy, które w różnym czasie doszli do dogsecrets.ru poczcie. Myślimy, że to będzie ciekawy zwłaszcza dla tych, którzy mają zamiar kupić psa tej rasy.

Przegląd №1. Alabai - najlepsza ochrona przed złodziejami

Recenzje właścicieli rasy AlabaiPrzenieśliśmy się z mieszkania we własnym domu, a przy tej okazji postanowiliśmy wdrożyć długo przechowywane marzenie: mieć duży pies. Wcześniej żyliśmy tylko toy terrier. Przy wyborze nie spieszy, czekając aż mąż sam złoży obudowę, przeczytaj artykuły o psach.

W sektorze prywatnym, gdzie żyliśmy, wszyscy sąsiedzi byli mutts lub kundle różne psy. Ta opcja, możemy odciąć natychmiast, ponieważ, mimo dużej wielkości psa nie było dużo wykorzystanie. Ich głównym celem - szczeka na zdaniu ludzi płot, a jeśli ktoś wszedł przez stoczni w nocy, nie było sensu psów.

Nasi sąsiedzi w tym strażnik nawet ukradł kurczaki. Potrzebowaliśmy prawdziwego strażnika, i zdecydowaliśmy się Alabai. Oczywiście, taki pies natychmiast po terier zabawka - był to ostry kontrast. Ale czas mieliśmy dużo, mój mąż - były żołnierz, a on natychmiast zajął się wychowaniem psa. Potem przeniósł się do nauki, ucząc go techniką.

Chciał, aby pies nie szczeka na marne i zatrzymać gwałcicieli naszych granic. nauczył go właśnie ze względu na ochronę naszych 10 akrów, czyli agresywność pokazuje on tylko do tych ludzi, którzy pojawiają się na naszej stronie. Jeżeli ja lub mój mąż wydać polecenie: „Jego” Reggie po prostu uspokoić, ale nadal obserwować zachowanie obcych przerażające krzywo patrzeć.

Jako dozorca i straży Alabai - jest, naszym zdaniem, najlepiej rasy. O nim już trwają taka chwała, że ​​nasza stocznia żadna lokalna nawet nie próbują dostać. Ważnym punktem, trzeba nauczyć swojego psa, aby nie odebrać jedzenie z ziemi, jak to miało miejsce, gdy okazało się, że kiełbasa, najwyraźniej opuszczony nas przez płot otrucia psa.

Irina, Krasnodar

Oceń №2 Alabai - kara dla fanów

Kupiłem Central Asian Shepherd dziewczyny z kolegami, których szczenię psa. Kolega zawsze chwaląc jego obrońca i mądry, że ja też chciałem to samo. Zajmując praktyczne cele: Jestem zmęczony tym sezonie każdy wypoczynkowego w naszym ogrodzie nalotu, po których zbiory nie miał wyboru.

Kupiłem Alice we wrześniu, myślę, że przed następnym roku, po prostu uczyć jej wszystko, ona będzie dorastać i utrzymać nasz dom. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że popełniłem wielki błąd. Nasze mieszkanie jest duże i przestronne, mieszkam z matką i jej nastoletnia córka. Jestem ciągle w pracy, podnoszenie Alice zrobić mama i córka.

Co z tego wyszło, poza słowami. Alicja szybko opanowane wszystkie podstawowe komendy, jest mądry, zbyt mądry nawet dla psów. Wykonuje te polecenia tylko wtedy, gdy ma ona nastrój, resztę czasu ona robi, co chce. Kilka miesięcy w naszym mieszkaniu była duża niesforny pies, który nie chciał nas słuchać. Ostatnia kropla mojej cierpliwości kiedy złapałem pies gryzie moje buty.

Recenzje właścicieli rasy AlabaiKiedy zaczęłam je brać, Alice warknął i ugryzł mnie. Natychmiast tam był pomysł jej dać, ale kto wykonuje dorosły, duży, niekontrolowane i agresywny pies. Musiałem iść w drugą stronę: Nagrywanie z nią na kursach szkoleniowych. Byliśmy zaangażowani w rozwój osobisty, jak to było jeszcze nie przyzwyczajony do towarzystwie innych psów, i chciał je nie tylko do gryzienia i rozdarcie.

Poszedłem z nią kilka kierunków studiów, zwracając dużą sumę, trzeba powiedzieć, szkolenie było wystarczająco trudne dla Alicji. Niektóre sukces, z pewnością mamy, teraz słucha mnie bez pytania, ale związane z innymi członkami rodziny wyjechała co najmniej znajomości.

Zdarza się, że gdy nie jestem w domu, moja mama nie pozwala się z mieszkania, idzie do drzwi i warczy. Dlatego konieczne jest, aby zamknąć psa na balkonie. Ogólnie rzecz biorąc, dla amatorów, jak i dla tych, którzy mieszkają w mieszkaniu, Alabai - tej próby. Kiedy zostanie ona zacznie, a następnie zważyć swoją siłę: fizyczne i psychiczne.

Elena, Nowosybirsk

Oceń №3 Alabai - naszego najlepszego przyjaciela

Na ALABAY napisać wiele dobrych i złych, ale podkreślają, że nie jest to pies dla mieszkania, złożony charakter, wymaga ścisłej wychowanie. Złapaliśmy prawdopodobnie nietypowy alabai, lub po prostu znaleźliśmy mu prawy klawisz, ale stało się najlepszym przyjacielem naszej rodziny.

Recenzje właścicieli rasy AlabaiŻyjemy w mieszkaniu, postanowili mieć Alabai, bo zgodził się z całą rodziną na wybór rasy. lubimy największy pies, Po pierwsze, prawdą jest, pomyśl o bernardyna, ale był zbyt flegmatyczny dla nas, a my kochamy aktywny tryb życia.

Nasz Alabai - to nie jest takie straszne straszydło, które opowiadają historie grozy. Wielki pełni socjalizowane, napędza nas samochodem, komunikacją miejską (kagańców) spacery z innymi psami w okolicy psiej, jednak nieznane psy wykazują agresję. Ale lokalne hodowla już ustalony harmonogram chodzenia swoje zwierzęta z nami na spacer przychodzą tylko „zatwierdzony” przyjaciół.

Rolki zimowe naszych dzieci i ich przyjaciół na domowej podwójnym sankach. Problemy z posłuszeństwa i uległości nie jest i nigdy nie było, choć, oczywiście, było tłoczno, mój mąż, a on jest miłośnikiem psów od dzieciństwa, aw armii na granicy z psami. Może to jest tajemnica naszej idylli, ale nasz Wielki jest nie tyle zła strażnik, jak dla każdego z nas.

Polecenia „Fetch” i „Obcy” mąż nie uczy, ale rozumie polecenia „PROTECT!”, I strażników nie tylko odrębna sprawa, ale również mieszkanie, samochód, dzieci. Oczywiście, wiedząc, co chwała spacery z Alabai my, jeśli mamy gdzieś iść z nim, włożył kagańcu, na wszelki wypadek, tak aby nie powodować agresywnych przeciwników dużych psów.

Arina, Moskwa

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Owczarek środkowoazjatyckiOwczarek środkowoazjatycki
Nazwy Ksywka AlabaisNazwy Ksywka Alabais
Woliera dla AlabaiWoliera dla Alabai
Alabai czy owczarek środkowoazjatyckiAlabai czy owczarek środkowoazjatycki
Alabai psów ras dużychAlabai psów ras dużych
Opis AlabaiOpis Alabai
Prawidłowe żywienie, szkolenie i kształcenie Alabai szczeniakaPrawidłowe żywienie, szkolenie i kształcenie Alabai szczeniaka
Ile jest cena AlabaiIle jest cena Alabai
Central Asia Shepherd (alabai)Central Asia Shepherd (alabai)
Patrol psaPatrol psa
» » » Recenzje właścicieli rasy Alabai

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru