po.perhegrigh.ru

Rodzina mieszka w Władywostoku serval

Za jedyne w całym Dalekim Wschodzie, Afryki Serwal przewodnicząca klubu zwierząt hodowlanych z Władywostoku, zakochałem się w tym pięknym dzikim kotem, zapłaciłem $ 12.000.

Rodzina mieszka w Władywostoku serval

Zdjęcie: Sergey Stańczyk

Raz widziałem Serwal na zdjęciu, Nelly pomyślany pewny, aby znaleźć sobie sam cipki. Znalazłem dziecko w Kanadzie i kosztować przyzwoitego samochodu. Nazwany skarb Margo.

Servals niezwykle czyste, praktycznie nie znikają, bez zapachu. Mogą nawet zachować osób uczulonych na kota futra.

Rodzina mieszka w Władywostoku serval

Zdjęcie: Sergey Stańczyk

Według właściciela, jej kot jest mądry i w ciągu trzech miesięcy wiedziała, gdzie ona miała iść do toalety. Servals szkoleni są po prostu wspaniałe, jak pies, który przemawia do ich niezwykłego umysłu. W rodzinie Margo żartobliwie nazywany „naszym Kotopes”. Ona gra jak każdy pies: bieganie za piłką, gdy jest on wrzucony do niej i szczęśliwie przynosi go z powrotem.

Rodzina mieszka w Władywostoku serval

Zdjęcie: Sergey Stańczyk

Ulubiona rodzina Margo kocha wszystkich, ale zwłaszcza do Erica, najmłodszej córki. Rano, dziewczyna budzi Serwal, wymagające karmić go od niej. Ten kot kocha uwagę i nieszczęśliwy, kiedy jej mały pat: rozpoczyna się natychmiast skacze pokój, zwłaszcza servals może skakać na wysokość aż o trzy metry. W krajach afrykańskich, gdzie w rzeczywistości, te niesamowite zwierzęta pochodzą, są nawet konkursy dla servals, gdy woliera z dwoma kotami, niech ptaka i muszą go złapać.

Rodzina mieszka w Władywostoku serval

Zdjęcie: Sergey Stańczyk

Margot je powoli, ale jako prawdziwy dzikiego drapieżnika afrykańskiej: codziennie należy jeść świeże mięso i kurczaka, ale przede wszystkim kocha - wołowe serce.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak utrzymać dom kotów Usher?Jak utrzymać dom kotów Usher?
Takin - Skarby ChinTakin - Skarby Chin
Baku i Cleo - servals z Neapol ZooBaku i Cleo - servals z Neapol Zoo
Największy kot na świecie: kim ona jest?Największy kot na świecie: kim ona jest?
Jakie są zajęcia na wystawie?Jakie są zajęcia na wystawie?
Bohater kotBohater kot
Recenzje Border CollieRecenzje Border Collie
Recenzje BeagleRecenzje Beagle
Recenzje owczarka australijskiegoRecenzje owczarka australijskiego
Mała podróż pod maską samochoduMała podróż pod maską samochodu
» » » Rodzina mieszka w Władywostoku serval

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru