po.perhegrigh.ru

Znajomość Leningrad Zoo

Po raz pierwszy w zoo Leningrad byłem z powrotem w 1989 roku Kto mógłby sobie wyobrazić, że w następnym tysiącleciu, Pójdę przez wejście serwisu :)

Znajomość Leningrad Zoo

Chcę podziękować Anastasia i całą administrację Zoo Leningrad na okazję do lepszego poznania "wewnętrzna kuchnia" zoo, jej pracownicy i oczywiście mieszkańców.

Udało się dość „blisko”, aby spotkać się Linda i kotów truchtem Dusya. Ich współżycie jest udany eksperyment przeprowadzony przez zoo. Na półtora miesiąca Lynx kotek podsazhen był dokładnie w tym samym wieku, i udało się! Ten kotek był kochany.

Znajomość Leningrad Zoo

Jak powiedział Olga I. (głowa zwierząt demonstracyjnych), na początku eksperymentu nie którzy nie wiedzą, że Kochanie wzrośnie trochę mniej „średni” kot jest, ale teraz, różnica w ich wielkości bardziej widocznym miejscu :) I zaprzyjaźnić się też! Dusi Mam kryjówkę w „jeśli nagle”, ale za rok 4 th konkubinatu Duska nie używać go nie kiedykolwiek!

Znajomość Leningrad Zoo

Karmić je oddzielnie. Dokładniej Duska podawany osobno, ale w tym samym czasie, może ukraść kawałek kurczaka Linda łatwo.

Znajomość Leningrad Zoo

Ale tu Linda Duska dostać płyty jest problematyczne. Pracownicy zoo są bardzo ładne postanowił wydać osobne zasilanie. zebrano że pudełko z podłużnego, wąskiego fragmentu, który łatwo przechodzi kota, jednak Lynx nie będą w stanie wejść.

Znajomość Leningrad Zoo

I smaczne farshik spodziewa Duska, w swoim zacisznym zakątku tego hostelu :)

Znajomość Leningrad Zoo

Linda nie zagrać w którąś z pracy, to wystarczyło do lin z parą piór. To wdzięczne zwierzę, po czym odwrócił się do pioruna, który pokonał komórki miejscem, w którym pierze ... aparat szybko uderzył rozmazanych ujęć :)

Znajomość Leningrad Zoo

Za tym wszystkim „oburzenia” spokojnie obserwował kochanie. Kto by nie chciał, i wydawało się, że o wielkości niego, w oczach tego kota jest widoczny moc ... to „niewzruszona skała spokój” :) Generalnie tak, ale mieszkają razem z rysia pozostawia swój ślad.

Znajomość Leningrad Zoo

Następnego zwierzę, które nie spełniają tego wilka z ciemnego nazwy - Shadow. O nią zgodzili powiedzieć Elena Vasileva. Jak się okazało, to wilk jako dziecko mieszkał w swoim domu!

Znajomość Leningrad Zoo

Cień, bardzo nerwowy i kapryśny stwór. Czasami, gdy ma swój nastrój, że zbliża się do szyby oddzielającej ją od zwiedzających, a zaczyna „małpa”, szczerząc zęby i warczy na przechodniów. I oczywiście, wiele skał na nią :) Nikt nie może zrozumieć, cień, dlaczego ludzie rzucają ją w klatce różne przedmioty, od żywności do kamienia, choć nie w to, a nie inne nie trzeba! :(

Znajomość Leningrad Zoo

Nie wiem dokładnie, kiedy będzie naszym następnym spotkaniu, ale chciałbym wierzyć, że to się stanie -) Mam nadzieję, że mogę powiedzieć o lisa Anton wydra Tosh i najdroższych ghule :) I oczywiście, o innych, nie mniej interesujących mieszkańców Leningrad zoo!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kot pet-klasaKot pet-klasa
& Ldquo; patent kat rdquo; - jest całkiem realne!& Ldquo; patent kat rdquo; - jest całkiem realne!
Leningrad Zoo pokazał czarne młode jaguaraLeningrad Zoo pokazał czarne młode jaguara
W tym roku Zoo Leningrad obchodzi swoje 150-lecie!W tym roku Zoo Leningrad obchodzi swoje 150-lecie!
W głębi Nowej Zelandii złowił gigantycznego obunogamiW głębi Nowej Zelandii złowił gigantycznego obunogami
Cena wolności: ryś został zwabiony kozłka ZooCena wolności: ryś został zwabiony kozłka Zoo
Dusi u psów w młodym wiekuDusi u psów w młodym wieku
Koty SyriaKoty Syria
Ogon i nastrójOgon i nastrój
Seal w domuSeal w domu
» » » Znajomość Leningrad Zoo

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru