po.perhegrigh.ru

Koty Syria

Koty są w Syrii i koty ... tylko trochę więcej ... :) Rozprzestrzenianie kot fotoreportaż na wycieczkę do Syrii Sotra.

„Ostatnio nie było w Syrii - Chcę mówić o tam koty. Jest to kot domowy. Szczęśliwy tricolor. Co ciekawe, syryjskie koty są nieco mniejsze naszego rosyjskiego (moim zdaniem).

koty Syria

W Syrii koty mieszkają w zoo. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w Aleppo zoo, można je znaleźć w trzeciej komórce wejściu - tuż pomiędzy Manuli smutne i brudne, głodne psy husky.

koty Syria

Pracownicy zoo karmić koty lepsze niż psy: są one znacznie większe niż kotów ulicznych.

koty Syria

Dobry karmienie dotyczy dzikich kotów: lwica w zoo cztery lwa.

koty Syria

Oraz z pracownikami młode zoo wszystko gra jak szczeniaka (ręka nie wzrośnie do pisania "zarówno z kotek"Ponieważ gra bardziej jak szczeniak, na przykład, ciągnąc spodnie).

koty Syria

Na terenie ambasady rosyjskiej wielu kotów mieszka w Damaszku. Wszystko w jednym miejscu mogą złapać w godzinach porannych, kiedy ogrodnik je żywi.

koty Syria

Syryjskie koty naprawdę nie wybredna. Jeśli kot w zoo z przyjemnością zjadł (to jedli, biedny facet) mięso i chleb, koty w ambasadzie poszedł do głowy kurczaka.

koty Syria

Nie znaczy, że miejscowe koty są przyjazne. Warczenie, syczenie, uciekać. Pozwól sobie zrobić zdjęcie, ale jeśli poruszać i zachowywać się cicho przyjazny.

koty Syria

"Jestem teraz i doem sdrysnu złapać nie mam czasu"- tak jakby powiedzieć, że kot, nie zwracając uwagi na moich zapewnień, że nie potrzebują mnie, ja po prostu robić zdjęcia.

koty Syria

Niektórzy jednak byli bardziej nieroztropne i pozwoliłem sobie i robić zdjęcia i udar.

koty Syria

Syryjczycy nie idą dobrze z kotami, jak mogłoby się wydawać. Jest to bardzo często spotykane kota w trzech nóg lub cięcie lub złamane ogon.

koty Syria

Czwarta ambasady przygotowuje przynieść koty potomstwo.

koty Syria

Po wysiadł na fontannie kot pozwalają się fotografować.

koty Syria

Model siedzi cicho, podczas gdy między nią a fotografem co najmniej trzech metrów odległości.

koty Syria

A gdy między fotografem a modelem spokojnie do mycia odległości trzech metrów, fotograf nagle zsuwa torbę z ramienia&# 8230;

koty Syria

...Ostrzeżony nie model grupowy woli wrócić do bezpiecznej odległości trzech metrów, ale w pionie.

koty Syria

Podobnie jak wszystkie koty na świecie, po przyjemnym śniadanie syryjskie koty lubią wyciągnę w cieniu i odpocząć.

koty Syria

...Który wyszedł kilka godzin przed ambasadą chodzić po ulicach z taką samą ostrożnością. "

koty Syria

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dlaczego kot? Artykuły o kotachDlaczego kot? Artykuły o kotach
Czy koty pocić?Czy koty pocić?
Koty CyprKoty Cypr
Kot, który idzie samKot, który idzie sam
Côte zmierzające do zrobienia.Côte zmierzające do zrobienia.
Koty opryszczki (kat grypa)Koty opryszczki (kat grypa)
Przodkowie kotów domowychPrzodkowie kotów domowych
KoratKorat
Siedem kotów Pallas renderowanie mieszkalną Moskwie zooSiedem kotów Pallas renderowanie mieszkalną Moskwie zoo
Jak dbać o kotyJak dbać o koty
» » » Koty Syria

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru