po.perhegrigh.ru

Chipmunk i miś

55-letnia Betsy Seaton (Betsy Seeton) niedawno zauważyłem, że ogród z domu (Colorado, USA) okresowo wędruje maleńka Chipmunk. Od kilku tygodni oglądam ciekawy dla gryzoni i niedawno zdecydował się na niezwykły eksperyment.

Chipmunk i miś

Betsy lewo w ogrodzie małego misia, i to tylko w jego polu widzenia, nie było Chipmunk, zaczęła się zabawa.

Kobieta oczywiście nadzieję, że zabawka jest pozostawiony będzie przyciągać uwagę gryzoni, ale nie mogła myśleć, że jest tak zainteresowany w małych zwierząt misia.

Chipmunk i miś

Po kilku sekundach pojawił Chipmunk obok miękkich zabawek i delikatnie powąchał. Znieść lubił zwierzęta. Ponadto, Chipmunk wydaje zdecydował, że żywe istoty w porę, że może być jego nowy przyjaciel. Dlatego, upewniając się, że miś nie stanowi niebezpieczeństwa dla niego trochę zwierzę wkradł się bliżej niego i stojąc na tylnych łapach, objął swego nowego przyjaciela!

„W tym momencie mogę ani uśmiechu z emocji. Było tak fajnie! Chipmunk Bear Hug, a na części wszystko to przypomniało mi zwykłe dziecko, które również obejmuje jego ulubionego pluszaka „- mówi Betsy Seaton.

Chipmunk i miś

Kobieta powiedziała również, że w ciągu ostatnich kilku tygodni Chipmunk wędrował w ogrodzie swego domu prawie codziennie. Betsy nawet dał mu imię Jasper.

„To było bardzo ciekawe zobaczyć reakcję zwierzęcia na nowy temat, który ukazał się w miejscach, gdzie jest to często bywa. Wybrałem misia. Nie mogłem myśleć, że rozgrywa się przede mną takie wzruszające sceny! Jasper pozostał obok niedźwiedzia kilka minut. Kilkakrotnie objął swoim nowym przyjacielem, a potem, wydawało mi się, nawet pocałowała go! „- czule wspomina Betsy Seaton.

Chipmunk i miś

Wreszcie kobieta zauważyć, że będzie ona nadal monitorować Jaspera i rozwoju swoich stosunków z misia. Może następnym razem po prostu przechodzi przez zabawki Chipmunk i może być ponownie objąć swojego nowego przyjaciela?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wojtek - Niedźwiedź i żołnierzeWojtek - Niedźwiedź i żołnierze
Nowy towarzysz cub CheetahNowy towarzysz cub Cheetah
Jak ustalić, czy homyachiha ciąży?Jak ustalić, czy homyachiha ciąży?
Zabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórkiZabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórki
Chciwy ChipmunkChciwy Chipmunk
Spotkanie z LampartySpotkanie z Lamparty
Scottish FoldScottish Fold
Zawartość Chipmunk w domuZawartość Chipmunk w domu
Niezwykłe zdjęcia szczurówNiezwykłe zdjęcia szczurów
Biały niedźwiadek potasu znalazł nowy domBiały niedźwiadek potasu znalazł nowy dom
» » » Chipmunk i miś

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru