po.perhegrigh.ru

Dzień Świętego Antoniego w Madrycie

W dniu św Antoniego (Festa di Sant „Antonio), Patrona zakochanych, wszyscy zdesperowani, a zwierzęta w Hiszpanii postanowił pobłogosławić swoje zwierzęta.

W dniu świętego Antoniego błogosławić zwierzęta

W dniu świętego Antoniego z setek właścicieli przyszedł ze swoimi zwierzętami w kościele całej Hiszpanii

Mieszkańcy Madrytu idą do kościoła San Anton (który znajduje się w centrum miasta), wraz z psów, kotów, królików, a nawet żółwie. Każdy chce, aby otrzymać błogosławieństwo dla swoich pupili do tego rozpoczął się nowy rok był zrelaksowany i szczęśliwy dla nich.

Właściciele zwierząt kolejce przy wejściu do świątyni, czekając na księdza, który posypać Woda święcona swoich zwierząt. „W imię świętego Antoniego uzyskać błogosławieństwo” - mówi ksiądz cenione słowa całkowicie ubrany w białe szaty. Wiele osób uważa, że ​​to błogosławieństwo zapewni długie i szczęśliwe życie swoich ulubieńców.

W dniu świętego Antoniego błogosławić zwierzęta

56-letni Carlos Romero (Carlos Romero), mówi, że przyszedł do kościoła po raz pierwszy w tym roku do swojej pięcioletniej żółwia Paula może być błogosławiony i żył długo, jak jego drugiej żółwia Frodo nie wywiązać się z tego jasny dzień - zmarła osiem miesięcy temu.

W dniu świętego Antoniego błogosławić zwierzęta

„Przyszedłem dziś do kościoła, bo chcę zobaczyć moje ulubione żyć długo i szczęśliwe życie, i nadal może mi towarzyszyć przez wiele, wiele lat” - powiedział Romero, delikatnie trzymając się za faworyta w jego ramionach.

W dniu świętego Antoniego błogosławić zwierzęta

Wielu mieszkańców Madrytu umieścić swoje zwierzęta w najlepszych jasnych sukienek lub po prostu ozdobić swoje włosy z jasnymi wstążkami. „To wyjątkowy dzień dla nich, to powinno być dobrze ubrana” - mówi 53-letni Matilde Carballo (Matilde Carballo), który przyszedł do kościoła z jej biały pudel ubrana w jasny różowy płaszcz z odpowiadającym różowe wstążki w jego białe loki.

W dniu świętego Antoniego błogosławić zwierzęta

Po uczniowie otrzymali błogosławieństwo dla wszystkich parafian dano trzy rolki, z których jeden jest tradycyjnie trzymane przez cały rok, zapewniając dobre zdrowie - będąc świadkiem St. Anthony błogosławieństwa. Te bułeczki są wypiekane według specjalnej receptury, a więc przez cały rok pozostają miękkie. Na cześć Świętego Antoniego, zgodnie z France24, San Anton kościół odbyła kilka msze dziennie, które mogłyby uczestniczyć zwierzętami i ich właścicieli.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nazwy dla koszatniczek chłopcówNazwy dla koszatniczek chłopców
Koty MaltaKoty Malta
Doberman Rasa pochodzenie historiaDoberman Rasa pochodzenie historia
Stwarzające hipopotam w zoo w San AntonioStwarzające hipopotam w zoo w San Antonio
Gołąbka pokoju i wrogim mewaGołąbka pokoju i wrogim mewa
Żółwie w stroju kąpielowym!Żółwie w stroju kąpielowym!
Ozdobne gołębie, WenecjaOzdobne gołębie, Wenecja
Kot czeka na przystanku autobusowymKot czeka na przystanku autobusowym
Jak nazwać kota brytyjskiegoJak nazwać kota brytyjskiego
Funny tygodnie BelkaFunny tygodnie Belka
» » » Dzień Świętego Antoniego w Madrycie

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru