po.perhegrigh.ru

Ten kurczak będzie prowadzić do zielonego pisanka

Są naprawdę zielony, jaja, kurczak Araucana (araucana). Delikatny turkus pozwala tych jaj nie malować je na Wielkanoc. Jednak ten popularny w Indian plemienia Niemcy Ptak chilijskiej może dać dużo więcej.

Ten kurczak będzie prowadzić do zielonego pisanka

Turkusowa Araucana jaja kurze "Ten bezogonowy kurczaki Araucana," - mówi z dumą Elsa Fischer (Fischer Elsa) i demonstruje swoją egzotyczną drobiu. Czerwono-brązowy kogut patrzy sceptycznie i trzymać kury, pomimo żywności, dyskretnej odległości.

Elsa Fischer mieszka ze swoją rodziną i jego kury na obrzeżach miasta Winsen (Winsen), południowo-wschodniej części Hamburg (Hamburg). Jego elegancki bliźniak otoczony zadbanym ogrodem, gdzie istnieje kilka dużych obudów. Na emeryta około 20 kurczaków z oryginałem "pompony" - pierze wąsy. Mają tylko ogony.

Ten kurczak będzie prowadzić do zielonego pisanka

"Moja matka zapytała mnie, dlaczego nie szukał kurczaka Araucana Indianie z Chile. Ona jest ich spotkać w Ameryce Południowej, gdzie mieszkała jako dziecko. Wtedy zacząłem szukać, i słyszał o sojusz, aby zapisać kurę Araucana i karłowate kury tej rasy, która obejmuje 170 właściciele wszystkich państw niemieckich.

Ten kurczak będzie prowadzić do zielonego pisanka

Zielonkawych jaj pochodzi z biliwerdyny (biliwerdyna). Substancja ta, która tworzy się w żółci, - rozszczepienie produktu czerwonego hemoglobiny. "Pisanki bez plam - to praktyczny - Elsa Fischer mówi zabawy - ale te kury mają jeszcze inne zalety: jest hardy ptak, który latem i zimą mogą być na zewnątrz i może produkować do 180 jaj rocznie. Ich mięso smakuje lepiej niż konwencjonalne kurcząt",

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Łysy kurczaka: jest gotowy do pieca ...Łysy kurczaka: jest gotowy do pieca ...
Najciekawsze kury świataNajciekawsze kury świata
Poczta z piór kiwiPoczta z piór kiwi
W zoo Kijowie borsuk poszedł martenW zoo Kijowie borsuk poszedł marten
Leki weterynaryjne dla kurcząt: porady, opinieLeki weterynaryjne dla kurcząt: porady, opinie
Dlaczego kury walczyć?Dlaczego kury walczyć?
Czy kury rodzą bez koguta i jak to się dzieje?Czy kury rodzą bez koguta i jak to się dzieje?
Latające lisy korzystają firmy z własnej naturzeLatające lisy korzystają firmy z własnej naturze
Araucana kurczaki: historia pochodzenia i rasy opisuAraucana kurczaki: historia pochodzenia i rasy opisu
Cechy hodować kurczaki RhodoniteCechy hodować kurczaki Rhodonite
» » » Ten kurczak będzie prowadzić do zielonego pisanka

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru