po.perhegrigh.ru

Ciekawy pisklęta King Penguins

Seria niezwykłych fotografii pingwinów królewskich zrobił John Cornforth podczas jego pobytu na wyspie South George Island, który znajduje się w południowej części Oceanu Atlantyckiego.

Ciekawy pisklęta King Penguins

Oto Król Penguin piskląt. Całkowicie nieatrakcyjne kępy futra!

Tutaj człowiek obserwował całą akumulację król Pingwiny z ich młodych. Ptaki nie boją osobę i chętnie pozował do kamery.

„Udało mi się zbliżyć do pingwinów są bardzo blisko. Było dużo piskląt, które były więc w przeciwieństwie do swoich rodziców. Jeśli dorosły Pingwin jest bardzo piękny i dostojny ptak, jego bardziej jak puszyste piskląt nieokreślonej bryły”- powiedział John Cornforth w rozmowie z reporterami z Daily Mail.

Ciekawy pisklęta King Penguins

W pewnym punkcie, całkowita Grupa ptaków są oddzielone od młodych. Kid zainteresowany człowiek z kamerą i udał się niezręcznie w jego kierunku. John Cornforth że nie był trochę zaskoczony, że laska nie boi się go.

Ciekawy pisklęta King Penguins

„Wokół mnie było pełne puszyste piskląt, ale większość z nich po prostu nie zwracają uwagi na mnie. Jednak jeden z nich zobaczył mnie i skoczył niezgrabnie w moim kierunku. Zrobiłem kilka świetnych ujęć, gdy podszedł bliżej i bliżej, i po raz kolejny przynosi jego obiektywu, ma już blisko podszedł i zaczął agresywnie dziobać w moich butach! „- wspomina z uśmiechem fotografa ze Stanów Zjednoczonych.

Ciekawy pisklęta King Penguins

Ale wygląda to tak dla dorosłych pingwiny królewskie. Jak to się mówi - poczuj różnicę!

Wkrótce ciekawy pingvinonka przykładem poszła reszta jego rówieśników, powodując w pobliżu American nodze zgromadzonego kilkadziesiąt puszyste grudek!

South George Island Wyspa można nazwać prawdziwą domu dla króla pingwinów. Na jego terenie znajduje się około 200 000 tych pięknych ptaków. Podczas swojej wizyty na wyspie, John Cornforth szczęście oglądać kolonię, w której istniały między 3 a 5 tysięcy osób, co widać na zdjęciach amerykańskiego fotografa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ptaki polarne: co jest takiego specjalnego?Ptaki polarne: co jest takiego specjalnego?
King Penguins - prawie jak ludzie!King Penguins - prawie jak ludzie!
Ryzyko Pan i jej kaczychRyzyko Pan i jej kaczych
Gentoo pingvinyata z Moody GardensGentoo pingvinyata z Moody Gardens
Pingwin Humboldta pisklęta z Niemiec ZooPingwin Humboldta pisklęta z Niemiec Zoo
Columbus Zoo przedstawił piskląt pingwin HumboldtColumbus Zoo przedstawił piskląt pingwin Humboldt
Po raz pierwszy od czterdziestu lat - czarne kakadu pisklątPo raz pierwszy od czterdziestu lat - czarne kakadu piskląt
Żuraw koralowy pisklątŻuraw koralowy piskląt
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
Pisklęta Gentoo Penguin z Moody GardensPisklęta Gentoo Penguin z Moody Gardens
» » » Ciekawy pisklęta King Penguins

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru