po.perhegrigh.ru

Dwulicowy Lampart

Tak, kolejny kawałek ciekawych zdjęć! Na tych zdjęciach widać, że lampart może być bardzo miły i bardzo niebezpieczne zwierzę. I jego zmiany nastroju następuje w ciągu kilku sekund!

Dwulicowy Lampart

To zdjęcie zostało zrobione przez Doug Allen, który w ciągu ostatnich kilku lat cieszy fotografowania przyrody. W tym czasie, fotograf był na Antarktydzie.

Oprócz filmowania ośnieżone połacie Antarktydy, Doug Allen obliczu podwodne. Już pod wodą w obiektywie fotografa jednocześnie hit pingwina i morze lamparta. Doug Allen miał czas na przemyślenie „jak słodkie!”, Ale po chwili było coś człowiek nie spodziewałem!

Dwulicowy Lampart

Patrząc na pierwszym zdjęciu, wydaje się, że pingwin i lampart morski tylko zainteresowany w wyglądzie osoby. Jednak, jak się okazuje, w jednej chwili, pantera jest bardziej zainteresowany pingwina ...

Dwulicowy Lampart

Złapany w sąsiedztwie uszczelnienia pingwin Lampart złapał piorun ruchu ptactwo! Po chwili pingwin był umarły, a tylko jedno zwierzę w ramie&# 8230;

Dwulicowy Lampart

„Przez ponad 35 lat byłem fotografowania zwierząt, a zdecydowana większość moich prac w taki czy inny sposób związany z Antarktydy i Oceanu Antarktycznego. W mojej pamięci wiele ciekawych spraw, ale to jest pierwszy raz, kiedy oglądałem. Chwilę temu lampart spokojnie popłynął przeszłości, a teraz jest już w pełnym posiłki pingwinów! „- wspomina Doug Allen.

Dwulicowy Lampart

Daily Mail zauważa, że ​​Doug Allen można zobaczyć w serii BBC filmie "The Blue Planet" i "Frozen Planet" (Niebieska planeta planeta i mrożone, odpowiednio). Najnowsze zdjęcia, w tym zdjęcia z pingwinów i morskiego pantery, będą zawarte w książce „Frozen in Time”.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Małe lamparty Amur z Pragi zooMałe lamparty Amur z Pragi zoo
Nieoczekiwane spotkanie z jeżozwierz panteryNieoczekiwane spotkanie z jeżozwierz pantery
Gentoo pingvinyata z Moody GardensGentoo pingvinyata z Moody Gardens
Pingwin Humboldta pisklęta z Niemiec ZooPingwin Humboldta pisklęta z Niemiec Zoo
Gnu uratował ją od leopard cubGnu uratował ją od leopard cub
Historia: Jak lampart został wypryskami?Historia: Jak lampart został wypryskami?
Polar piętro świat NiklPolar piętro świat Nikl
Urodził Memphis zoo Lampart cubUrodził Memphis zoo Lampart cub
Cesarz pingwiny pisklęta sty veremeeraCesarz pingwiny pisklęta sty veremeera
Uszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografaUszczelnienie Leopard z przyjemnością stwarza dla fotografa
» » » Dwulicowy Lampart

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru