po.perhegrigh.ru

Jak przekonać rodziców, aby kupić psa?

porody-sobak-dlya-8-detej

Często napisać e-maila do młodych użytkowników, główne pytanie, które "Jak mogę przekonać rodziców, żeby dostać psa?„Oczywiście, to bardzo dobrze, że dzieci uwielbiają nasze głupie znajomych, osoba potrzebuje, do rozszerzania horyzontów wiedzy o świecie, pomaga nam zrozumieć naszych młodszych braci i traktować je ze współczuciem.

Ale pamiętaj: miłość nie wystarcza. Potrzeba więcej pracy, cierpliwości i wiedzy. Wychowywanie psa, kształcić się.

Przed mówiąc: „Chcę kupić psa”, zadaj sobie pytanie: „Czy mogę”, „Czy wiem, jak wychowywać, jak dbać o nią, jak karmić, pociąg”, „Kto będzie szczeniaka, kiedy idę do szkoły, do biura, na spacer ze swoimi przyjaciółmi? „do kogo poprosi o pomoc, jeśli zwierzę jest chore, gdzie znajduje się najbliższy szpital weterynaryjny?”, „czy będzie wystarczająco dużo czasu, mam do czynienia z psem?”, „chcemy, czy iść z nią na ulicę w deszczu, w zimnie? "

Odpowiedzieć na wiele z tych pytań pomoże Ci książek, czasopism, gazet, a także naszych zasobów internetowych. Więc o tym myśleć, czytać dużo książek, artykułów i przygotowany na to, że czworonożny przyjaciel będzie w domu.

Ale żyć w rodzinie, i nie ma problemu - największa i najbardziej trudny. Matka, ojciec przeciw. Może litery rodziców nie wolno było wziąć psa najbardziej. Po pierwsze, nie każdy może trzymać zwierząt. Jak mówią Anglicy, to nie jest konieczne, aby każdy dom miał psa, ale każdy pies musi być w domu. Może dorośli mają swoje własne powody, aby zaprzeczyć syna lub córkę w ich wniosek.

Takie powodów może być wiele: małe mieszkanie, nie ma nikogo, kto by opiekować się czworonożnych sąsiadów, brak zabezpieczenia materialnego, ponieważ psy dzisiaj są dość drogie, a ich konserwacja, karmienie, leczenie wymaga dużo pieniędzy. Oczywiście, to wszystko nie ma większego komfortu, kto marzy o byciu właścicielem Pal, piłka, Rex ...

Dziewczynka z psem

Niemniej jednak, to musi być brane pod uwagę. Bardzo często, niewydolność pochodzi z nie wiedząc, jaką istotą psa. Nie trzymaj go w domu. Ale jak otworzyć Dad Mom piękno, piękno zwierzęcia, jeśli nie ma to tylko pomysł? Więc jeszcze raz powtarzamy: nauczyć. Będzie można łatwiej wyjaśnić, co przynosi psa do domu. Spróbuj zaangażować rodzice nie są bardzo giętki do literatury o psach, o pociągnięcie ich do wystawy. Aby rodzice mogli przeczytać artykuł na naszej stronie internetowej: Pies dla dziecka.

Cóż, w złych przypadkach, pozostaje jeden - czekać, kiedy dorastają, stają się niezależne. I kolejna wskazówka - Może twoja dobre zachowanie, wiedza o psach, dobre wyniki w szkole mogą pomóc rodzice chcą, aby ci bezcenny dar. Jeśli udało się przełamać opór rodziców, pojawiają się następujące pytania:

Która rasa wybrać i gdzie kupić psa?

Powiedzmy od razu: nie spiesz się. Przed wyborem rasy, dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Pomyśl o warunkach jej zatrzymania, w celu, dla którego chcesz go mieć. Uznaje się, że najlepsze psy pracy - owczarków niemieckich. Są bezpretensjonalne do warunków utrzymania i żywienia, szkoleni są także do różnych typów usług i wytrwałości w pracy we wszystkich strefach klimatycznych Rosji.

Ale to nie znaczy, że wszystkie inne rasy gorzej. Na dobre psy serwisowe obejmują, w szczególności, na Kaukazie, w Azji Środkowej i Południowej rosyjski Shepherd - są doskonałe strażników sobaki- rottweilery, Collie, Airedales, że Buldogi były z powodzeniem stosowane do ochrony mieszkań i domów, a także wspaniałymi towarzyszami dla sportu.

Pies rasy, co kupić?

O niektórych ras może czasem usłyszeć tyle głupstw, to niesamowite.

Doberman jest złe? Bzdura! Wielki pies. A jeśli chodzi o skoki, zdolność pokonywania, zwinność, że nie ma sobie równych. Włos nie jest bogata, boi się mrozów - to prawda. Ale to jest, być może, choć istotny, ale jego jedyną wadą, a następnie, jeśli mieszkasz w północnych klimatach.

Podobnie nic zniesławiające Dogiem, stwierdzając, że jest głupi i zły wyszkolić. Uparty - to prawda. I silny. Ale już, ale to miłe, gdy wykonuje on swoje najmniejszej ochoty na komendę, gest, czasem nawet oczy ekspresyjne posłuszeństwa ...

Muszę psa dla duszy? Masz duży wybór: Pudel Toy Terrier, Bichon, Yorkshire Terrier, pekińczyk. Jeżeli jesteś myśliwym lub zamierzają stać się jednym, pomyśl o foksteriera, Jamnik, Chart afgański, seter, kurtshaar ...

Dziewczyna z Buldoga Francuskiego

Pies z bogatym, ciepłym płaszczu, oczywiście, lepiej trzymać się na ulicy, ale nie w ciemno, zapach benzyny garażu. Słońce, światło, ile potrzeba psiego ciała jako czystego powietrza, wody, ruch.

Długie spacery korzystać żadnego psa. Jeśli na zewnątrz jest zimno, trzeba, aby poruszać się uruchomić. Dzięki temu, że będzie użyteczny (w zależności od wieku i stanu zdrowia) i gospodarza.

Oczywiście, aby kupić szczeniaka psa korzystne. Ale, oczywiście, dorosłego psa można przyzwyczaić się do siebie i stają się w załączeniu. Wszystko zależy od Ciebie, na Twoje pragnienie, umiejętności, cierpliwości, wytrwałości, woli i pracy. Choć trzeba pamiętać, że ważną rolę w zachowaniu szczeniąt grać i wrodzone, dziedziczne, szczególnie.

Jeśli chcesz czystej krwi, zdrowego psa, nie bierz szczeniaka z nim, od obcych, przypadkowych ludzi. Jest to najlepiej skontaktować się z klubem. Wybór szczeniaka nawet za radą klubu - nie jest sprawą prostą. Nie „rzucać” po raz pierwszy zaproponował wam szczenię. Zobacz cały miot uważnie warunków przetrzymywania.

Szczenięta pierwszych dni życia, którzy zostali w ciemnym pomieszczeniu, którzy mieli kontakty z plemienia tylko w krótkich chwilach karmienia może być „problem” psy w przyszłości. Dowiedzieć się od hodowcy, jeśli poddano skutków leków żywiec odrobaczanie, czy zrobili niezbędne szczepienia, do których rufie przeszkolony szczeniąt.

Mówiąc o żywieniu. Jeśli chcesz zabić swojego zwierzaka, karmić go ze stołu. Dlatego, jeśli masz czas, energię i zasoby, gotować mu osobną tabelę, łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami. Zalecamy natychmiast przyzwyczaić psa do specjalistyczna karma, które mamy teraz w kraju sprzedano za mało. Który z nich wybrać należy do Ciebie, skonsultować się z ekspertami, hodowców.

Więc już podjął decyzję, że będzie miał znaczący wpływ najbliższych 10-15 lat swojego życia. Co będzie latach, zależy od Ciebie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Obchodzi BassetObchodzi Basset
Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowyRecenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowy
Ile jest koń w naszych czasach, najdroższe konieIle jest koń w naszych czasach, najdroższe konie
Uczyć psaUczyć psa
Sto razy pomiaru: do podjęcia lub nie wziąć psa?Sto razy pomiaru: do podjęcia lub nie wziąć psa?
Wybór psa rasyWybór psa rasy
Mogę umyć psa z mydłem?Mogę umyć psa z mydłem?
Jak wybrać hosting dla szczeniąt?Jak wybrać hosting dla szczeniąt?
Jak nauczyć szczeniaka do obroży bez niszczenia relacji zaufania?Jak nauczyć szczeniaka do obroży bez niszczenia relacji zaufania?
Pies i dziecko: rasa dla dzieciPies i dziecko: rasa dla dzieci
» » » Jak przekonać rodziców, aby kupić psa?

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru