po.perhegrigh.ru

Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowy

Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowy

W tym artykule napisali opinie właścicieli psów rasy sznaucer miniaturowy, które wysłali na adres naszej strony.

przeglądu №1

Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowyPrzez całe życie, miałem wiele psów różnych ras, od mutts a kończąc Szkotów. Początkowo, nie mając wystarczająco dużo doświadczenia w psa, wyszedłem za piękny wygląd. Ale zawsze miał pecha: pies był zbyt agresywny, jest zbyt uparty i buntowniczy. Moje ostatnie smutne doświadczenie było cocker spaniel.

Rzucił się w ogóle, w tym mnie. W wybuchów agresji, zaczął żuć wszystko, co stanie na jego drodze, czy to nawet moja ręka lub noga. I, przede wszystkim, grzech, że nie wychowana i że nie ma nic wspólnego z rockiem. Ale okazało się, że się myliłem. Po konsultacji z kilkoma przyjaciółmi, którzy mają psy, jak również „ładował” mnóstwo literatury na skałach, doszedłem do wniosku, że muszę Sznaucer miniaturowy.

I 3 lata temu, w moim domu było małe karły. Teraz chcę podzielić się wrażeniami. Mam dwoje małych dzieci, więc najważniejsze pytanie dla nas psy komunikowania się z dziećmi. Chcę zwrócić uwagę, że od pierwszej chwili, szczeniak przyszedł do naszego domu w wieku 6 miesięcy, od razu znaleźli wspólny język z dziećmi. Dziś naidobreyshy pies, inteligentny i bardzo zabawny.

Doskonała osłona gdy obcy przychodzi do domu, od razu zaczyna szczekać, ale konieczne jest jedynie, aby wprowadzić je jak on się uspokaja. Jest to bardzo łatwe do pociągu i edukowania. Pies dogadać się bardzo dobrze z naszym kotem, my byli przyjaciółmi od dzieciństwa. W nepriveredliv jedzenie, jeść wszystko w zasięgu wzroku. Śpi w nocy, na próżno, nie szczekać lub uruchomić tu i wokół domu nie ma nic do zrobienia. Bardzo zwinny i aktywny, ale jednocześnie spełniają środka we wszystkich rzeczach.

Lubi organizować bałagan w domu, ale rzadko pozwala sobie na to pozwolić. Nigdy nie czułem on pachnie „z psem”. Ma swój własny, niepowtarzalny smak, ale nie śmierdzą. Trochę tyrana, ale najbardziej oddanego przyjaciela i po prostu dobry pies!

Bazylia, Moskwa

Sznaucer miniaturowy przeglądu właściciela tej rasy №2

Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowyPrzez 8 lat jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch pięknych, uroczych czarnych sznaucerów miniaturowych. Mieszkam w mieszkaniu miasta, więc mogę powiedzieć z dokładnością, że są one idealne do małych pomieszczeń. Konieczne jest jedynie, aby chodzić częściej, aby nauczać i uczyć się, aby prawidłowo dbać o włosy i paznokcie.

Z biegiem czasu, nauczyłem się bardzo trimmingovat swoich chłopców i tną pazury, więc nie ma problemów z włosami. Doskonała dogadać ze wszystkimi sąsiadami, tolerancyjny wobec obcych, bez mojej drużynie w walce nie spieszyć. Nie agresja na inne zwierzęta w zagrodzie, a nawet koty. Nie szczeka bez powodu, co jest bardzo ważne dla mnie, bo mam dziecko.

Nawiasem mówiąc, dobrze dogadują się z dzieckiem, razem grać i błaznować. Moi karły są bardzo aktywne przez dłuższy czas siedzieć w domu nie mogę. Ale kiedy wychodzimy na ulicę - to jest coś! Oni po prostu nie wiem, jak chodzić, ciągle działa w galopie. Mój mąż i ja nawet nazywają je „motorchikami”. Z treningu miałem żadnych problemów. Oni po prostu uwielbiają śledzić mojego zespołu i dostać za to słodycze lub pochwały.

Jedynym problemem, który powstał w procesie kształcenia - to jest ich nadmierne pragnienie, aby chronić swoją rodzinę przed wszystkimi, pewnego rodzaju nieufność, nawet bliskich krewnych. Zdarza się, że zabrali naszych dziadków dla „innych”, i nie dopuścić ich do dziecka. Zajęło długo przyzwyczajać je uspokoić odpowiedzi. W ogóle, krasnoludy - jest bardzo zabawny, inteligentny i zabawny karzeł borodatiki. Ich blask ukrywa bardzo dobry i wielki pies serce!

Irina, Krasnodar

Przegląd Sznaucer miniaturowy №3

Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowyMoje pierwsze doświadczenie z psami instytucji stał się trochę tsverzhonok. To była dziewczyna, która nie rozwinęła się w standardowych rozmiarach i dosłownie był karłem. Chcę powiedzieć, że bardziej wierne stworzenia nigdy nie widziałem w moim życiu. Nic dziwnego, że rasa ta jest nazywana „towarzyszami”.

Nie zostawiaj mnie na minutę: siedzieć na ekranie telewizora lub na komputerze - to na nogach, iść do łazienki lub toalety - to przestrzegane. Taka mała bezpieczeństwo brodą. Ale faktycznie, to jest po prostu bardzo znudzony sam. Od tego często może skomleć. Ogólnie bardzo ciekawy pies, otwarci, uwielbia się bawić i grać. Uwielbia pływać.

W odniesieniu do konserwacji i pielęgnacji, nie ma też co najmniej problemów. Striga, ja wyciągnąć, grzebień samodzielnie. Nabyte w przedszkolu jest już wyjałowione i zadokowany. Agresja wobec obcych zaczął tłumić od szczenięcia. Wystąpiły problemy z chodzeniem, ponieważ jest ciągle szczeka na przechodniów. Może „przywiązują się” do kogoś i biegać po nim, tyavkaya i zapominając o mnie.

Ale doszedłem do pomocy na smyczy, cierpliwości i szkolenia. Teraz idziemy jak cywilizowani karłów. Trochę zazdrosny, podejrzliwy nawet mojej rodziny. To może się obrazić, a nawet napakostnichat domu w odwecie. Teraz mogę spokojnie zostawić ją samą w domu, ale tylko w firmach z kości i zabawek. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo inteligentny, śmiertelnie poważny, radosny, spokojny, non-agresywny pies. Idealne dla małego mieszkania. Nigdy i nigdy nie zdradzi, koncentruje się wyłącznie na właściciela i jego zainteresowań.

Michael, Petersburg

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zawartość apartamencieZawartość apartamencie
Złożoność opiekiZłożoność opieki
Sznaucer - wszystko i więcejSznaucer - wszystko i więcej
Wymiary ras psów.Wymiary ras psów.
Tendencja do kory i wycieTendencja do kory i wycie
Sznaucer miniaturowy szczenięta FeatureSznaucer miniaturowy szczenięta Feature
Sznaucer wszystkie rozmiarySznaucer wszystkie rozmiary
Kompatybilny z dziećmiKompatybilny z dziećmi
Sznaucer - Rasa StandardowySznaucer - Rasa Standardowy
Trainability.Trainability.
» » » Recenzje właścicieli rasy sznaucer miniaturowy

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru