po.perhegrigh.ru

Wybór psa rasy

Wybór psa rasy

Dwa razy pomyśleć o tym i nadal zdecydowaliśmy się na psa. Jednak skały są teraz tak wiele, że wybierając dowolny nie jest łatwe. Ponadto, jeśli wcześniej nie istniał przed psami, prawdopodobnie nie wiem od czego zacząć. Co należy wziąć pod uwagę, gdy zdecydujesz się mieć zwierzaka?

Każda osoba, która kocha naturę i jest ciekawy trzeba odwiedzić pokaz psów. Zwłaszcza, jeśli już zdecydował się mieć przyjaciela jak ty, ale do tej pory nie mogę się zdecydować pies rasy.

Po tym, należy badać literaturę na ten temat. Czytać książki na temat zalet i wad różnych ras. Ponadto rozmowy z członkami Związku Kynologicznego, będą one również pomóc zdecydować o rasie. Również będą mogli mieć w klubie wybrać szczeniaka, będzie pomagać w nawiązywaniu połączenia z właścicielami psów i tak dalej.

Wybór rasy psa powinna być starannie. Po tym wszystkim, istnieją pewne okoliczności, które po prostu trzeba zwrócić uwagę. Na przykład u psa będzie żył lub w miejscowości, obecność sąsiadów o różnych nachyleniach, ich traktowania zwierząt w ogóle, a zwłaszcza psy, i tak dalej. Zrozumieć i wielkości psa. Na przykład, im większy pies czuje się znacznie lepiej w przestronnym pokoju, a nie w ciasnym małym mieszkaniu.

W uzupełnieniu do wielkości psa, należy wziąć pod uwagę psychologiczne cechy każdej rasy psów. Na przykład, teriery Mogą dogadać się doskonale w dużych i hałaśliwych rodziny. Jednak, jak są one dość często prowokować bójki z innymi psami. Albo na przykład, psa okrążenie nie jest zbyt chętni na komunikowanie się z dziećmi, zwłaszcza tych, którzy są bardzo kapryśne i zepsute.

Oczywiście wiemy, że trzeba iść z psem. I trzeba wziąć to pod uwagę przed zdecydować się na konkretnej rasy. Powinieneś wiedzieć, czy masz wystarczająco dużo wolnego czasu na spacery. Czy inni członkowie rodziny lub przyjaciół, aby zastąpić, jeśli nagle masz problem i nie będzie mógł w czasie, aby wybrać się na spacer z psem. Konieczne jest również, aby zrozumieć, że idą do kosztów żywności dla zwierząt oraz opieki weterynaryjnej, i tak dalej.

Konieczne jest również, aby uwzględnić warstwę konkretnej rasy. Oczywiście, z długimi włosami z psem wygląda bardziej imponująco. Jednak czas do opieki nad nią potrzebuje więcej. I oczywiście, trzeba będzie wydać więcej.

Oczywiście, każdy rasa psa w jego własnego dobra. Wystarczy tylko znaleźć taki, który będzie pasował prawie idealnie we wszystkich aspektach.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Żłobki basenji hodowcyŻłobki basenji hodowcy
Wybór bullmastiff puppyWybór bullmastiff puppy
Rasy kotówRasy kotów
Wybór bullmastiff puppyWybór bullmastiff puppy
Jak mogę znaleźć złe przedszkoleJak mogę znaleźć złe przedszkole
Wybór partnera hodowlanegoWybór partnera hodowlanego
Wybór psa na domach prywatnychWybór psa na domach prywatnych
Namiot na wystawachNamiot na wystawach
Edukacja i wybór Collie puppyEdukacja i wybór Collie puppy
Ozdobne króliki w KemerowoOzdobne króliki w Kemerowo
» » » Wybór psa rasy

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru