po.perhegrigh.ru

Recenzje psów rasy mops

Liczba psów rasy mops

Wielu stałych gości dogsecrets.ru napisać do nas i powiedz nam o swoich zwierząt. W tym artykule, wybraliśmy opinie właścicieli psów rasy mops. Jeśli ty też jesteś właścicielem tej wspaniałej rasy, możesz podzielić się swoją opinią na subskrypcję na dole artykułów w dziedzinie "komentarz",

przeglądu №1

Mieszkam Pug Bella, który 3 lata wcześniej było mopsiha Jolie, która mieszkała w naszej rodzinie od 12 lat. Więc mogę powiedzieć wiele na temat charakteru i zachowania tego gatunku. Chcę tylko zwrócić uwagę dwa identyczne pugs nie stało. Wszystkie takie same, każdy będzie miał swój własny charakter, i oczywiście wiele zależy od wykształcenia.

Kiedy kupiłem Jolie, byłem nastolatkiem, a nie szczególnie zaangażowany w edukację: Mam go na łóżku i spał, i lubi szczekać przy najmniejszym pretekstem. Nie powiem, że to było doskonale wychowane i wychowany pies, ale co miała łagodny i oddany. Z taką radość i rozkosz przywitała mnie, nie tylko po każdym moim powrocie do domu (nawet jeśli nie masz 10 minut), ale każdego ranka.

Pamiętam, jak ona opowiada moje lekcje, kiedy byłem w szkole, książki czytać do niej, a ona słuchała nich. Chodzenie z nią była przyjemnością, nigdy nie prowadziła na smyczy zawsze było cicho obok siebie, nie ciągnąc mnie za sobą. Pamiętam z moich sąsiadów były duże psy, zawsze chodził z nimi tylko w trampki i spodnie, jak mogli i szarpać smycz, i skakać, łamiąc rajstopy.

I Jolie i może bezpiecznie chodzić na wysokich obcasach. Jedyny problem, że ja spotkałem - to jest coś, że mój Jolie nie tolerują ciepła. Brak wycieczki do plaży lub długie spacery w upale, nie popełnić. Jolie zmarła ze starości, kiedy byłem dorosły. Teraz mam własną rodzinę, dziecko, i chciałem, aby go zrozumieć i spokojny przyjaciel, który nigdy nie zaszkodzi.

I choć ze względu na zainteresowania, czytałem o wielu ras psów, wiedziałem od początku, że zakup jeszcze mops, i stały się naszą urodę Bella. Tak, nawet jeśli wymaga to dodatkowej opieki dla zmarszczek na twarzy i oczu, nawet chrapanie podczas snu, nie zauważy te braki.

Alexander, Moskwa

przeglądu №2

Liczba psów rasy mopsNie jesteśmy tak długo, a jego żona cierpiała od wyboru rasy pytanie psa. Po dzieci wzrosła i poszedł z nami, chcieliśmy stworzyć przyjazny wykształcony zwierzę. W naszym domu mieszkają kilka właściciele mopsy, a my byliśmy po prostu zadowoleni z tych psów. Szlachetność, spokój, posłuszeństwo, wydaje się, że psy te nie powodują problemów do ich właścicieli.

W ogóle, po pewnym namyśle, kupiliśmy ładny czarny Puppy mopsonka. Nazywali go Charlie. I wtedy się zaczęło. Widzieliśmy coś dorosłych hodowane psy, a nasz szczeniak nie było tak. Był zbyt wysokiej porywający dla mopsy, mops naprawdę nie robić, a jakiś terrier. Rzucili się po domu, zawsze byłem w żartobliwy nastrój, a co najważniejsze, nie chciał być sam na minutę.

Krótko mówiąc, osoba dorosła i zrównoważony mops szczeniak - to zupełnie inny pies. Nasza rodzina, szczerze mówiąc, nie był na to gotowy. Porozmawiaj z sąsiadami właścicieli mopsy, mówili, że z wiekiem przechodzi, i konieczne jest, aby przetrwać ten okres wysokiej porywający i dowiedz się, aby zobaczyć go w swojej radości.

Pamiętam, że nawet ta myśl dać Charlie, ale kiedy zobaczył jego ludzi przenikliwy wzrok, a potem ta myśl od razu poczułem wstyd. Ogólnie rzecz biorąc, mamy wpisane cierpliwość i czekał ten okres, edukacja równoległa Charlick robi. Teraz jest to mądry spokojny chłopak, który rzadko można zobaczyć biega, nawet na spacer.

Charlick lubi jeść (więcej karmieniem Mops), Ale tylko w domu, na ulicy, nigdy nie podnosi skrawki niż często cierpią z powodu innych ras, a nawet wielu ras. Twierdził, że mopsy - pies z genetyczną predyspozycją do licznych chorób, ale tylko odwiedzić weterynarza szczepień ochronnych.

Charlie 4 lata z nami, a do tej pory nie miałem żadnych problemów z jego zdrowiem. Może mamy zdrowe Mops, czy dbamy o to, ale moja żona i ja myślę, że to właśnie zdorovyachkom, co nam się podoba ze smakiem i zawsze w dobrym nastroju.

Igor, Petersburg

przeglądu №3

Liczba psów rasy mopsI stała się kochanką mops nie z własnej woli. Nakładające przystojny Zhorzhik moja córka dała młodemu człowiekowi. Ona szczeniak posyusyukala sześć miesięcy i przeniósł się do innego miasta na studia. Więc ja zostałem sam w mieszkaniu z nim, nie boi się mocnych słów, bestii.

Moja córka miała zepsute, to nie jest absolutnie podniósł go jak psa, a bawić się z niego jak kotka. W rezultacie mam zepsute arystokratę, który widział we mnie sługę i nie chciał słuchać. Że jest imponujący widok swego, gdy usiadł obok miski i czekał, kiedy będę go karmić.

Arystokratyczne maniery mój pug nie było zająć, ale także złe nawyki miał dużo. Na przykład, aby odzwyczaić mu spać w łóżku było bardzo trudne, tylko udało się znaleźć kompromis w postaci zgody spać na swojej kanapie. On stanowczo odmówił spać sama w pokoju, ale jeśli wziąć pod uwagę jego imponującą chrapanie, miałem trudny okres. Ale szybko przyzwyczaiłem się do chrapania i jego sposób na stałe za mną po mieszkaniu.

Zacząłem nawet rozbawić swoją stałą obecność. Gotuję w kuchni jest, jest on ściśle obserwując każdy ruch. I włączyć telewizor, to jest przymocowany blisko i kieruje patrzeć na ekran. Uważam się za bohaterem, ponieważ re-dorosły mops i uniezależnić go od złych nawyków, nie jest łatwym zadaniem. Ale, co dziwne, zaczęliśmy żyć w doskonałej harmonii, a my rozumiemy siebie, dosłownie bez słów.

Szczerze mówiąc, nigdy nie byłem zapalonym hodowcy psów, ale George udało się mnie przekonać, że psy - to naprawdę prawdziwymi i szczerymi przyjaciółmi człowieka. Jedyny problem - wylinka, George jakoś bardzo długie wiaty, że nie może mi proszę, jak jego drobnym blond włosy na stałe trzymać się odzież i dywany. Ale wylinka - wspólny problem dla wszystkich psów, a nie sądzę, mopsy są bardzo różni się pod tym względem od innych ras.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Szkolenie mopsSzkolenie mops
Odzież dla mopsyOdzież dla mopsy
Jak doprowadzić Huskies?Jak doprowadzić Huskies?
Ksywka dla mopsyKsywka dla mopsy
Recenzje angielski Cocker SpanielRecenzje angielski Cocker Spaniel
Recenzje Bull TerrierRecenzje Bull Terrier
Karma dla psów earthborn holistyczne: Opinie i przegląd składuKarma dla psów earthborn holistyczne: Opinie i przegląd składu
Mops - opis standardu rasy, charakteru, opieki i zdjęcieMops - opis standardu rasy, charakteru, opieki i zdjęcie
Recenzje właścicieli rasy AlabaiRecenzje właścicieli rasy Alabai
Recenzje bichon friseRecenzje bichon frise
» » » Recenzje psów rasy mops

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru