po.perhegrigh.ru

I osy są piękne!

Większość ludzi myśli, osy potworów, dobrze, lub po prostu niebezpiecznych owadów, które dli wszyscy bez wyjątku. W rzeczywistości - są to istoty bardzo życzliwi, konieczne jest jedynie, aby przyzwyczaić się do nich bliżej.

I osy są piękne!

Te piękne owady - os. Zdjęcie: Irina Kozorog

Ale nawet te ohydne owady jak osy są prasowane po prostu pyszne - jeśli tylko prawo, aby je sfotografować.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Te niezwykłe zdjęcia pokazują os w niezwykłym światłem dla nas - innymi słowy, bardziej piękne i spokojne ubocznych. 35-letni mieszkaniec Moskwy, Irina makro fotografa Kozorog (Irina Kozorog) zwabił owady filmować w swoim ogrodzie, przy użyciu różnych owoców i kwiatów. A dziki osa miał usługę dziewczyna, całkowicie poddając się jego władzy.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Jednak, aby uzyskać te strzały musisz zaopatrzyć się w dużo cierpliwości, po spędzeniu kilku godzin czekając czasami. Ale ta cierpliwość jest zazwyczaj nagradzani i nagrodzone w całości. - Normalnie wolę fotografować mrówki, ale w tym roku postanowiłem zaprzyjaźnić i osy - mówi Irina.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Wszystko w zeszłym tygodniu kobieta nękana przez to samo pytanie - w jaki sposób usuwa osy w locie? Zakładając, że nie leży jakieś oszustwo ... Cóż, co mogę powiedzieć? Irina Photoshop używa. Tylko nie wiem jak, i nie mają jej Photoshop, jak sama mówi.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Zdjęcia przetwarzanie w specjalnym programie Lightroom - pomysłem Photoshop, ale koncentruje się dokładnie na zdjęciu. W tym programie, spędza niewielką korektę, czasami usuwa zakłócenia, jak często wykonuje przy ISO 400.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Jeśli chodzi o system operacyjny, to zajmuje tylko żywe osy, w ich naturalnym środowisku. Czasami to wystawił fotografię, a czasem fotografa „złowionych na taśmie”. Wszystko to zależy od osobistego nastroju i wielu innych czynników.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

- Osy są rzeczywiście znacznie mądrzejszy niż myślałem - mówi dziewczyna - oni również jak inne zwierzęta uwielbiają rozmawiać z nimi. Cieszą się stały spokojny głos. A przecież tak naprawdę nie lubią gwałtownych ruchów.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Ich dobry nastrój jest całkowicie zależny od pogody. Im lepsza pogoda, osy być bardziej przyjazny. - Gdy robiłem te zdjęcia, była ukąszony przez osy trzy razy, ale zawsze było moją winą.

I osy są piękne!

Irina Kozorog

Nigdy nie żądło bez powodu, są one po prostu tak, było jasne, że jestem na ich terytorium, a w tej chwili mam imprezę - mówi Irina Kozorog.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Twarzą w twarzTwarzą w twarz
Dragonfly rosyDragonfly rosy
Zimowe ubrania dla psówZimowe ubrania dla psów
Motyle i ważki od fotografa Mauro MaioneMotyle i ważki od fotografa Mauro Maione
W zbiorowej pamięci zapachu mrówki przechowywane wrogówW zbiorowej pamięci zapachu mrówki przechowywane wrogów
Zdjęcia obrazki AkityZdjęcia obrazki Akity
Mrówki zabójcy z MalezjiMrówki zabójcy z Malezji
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Mrówki mokro szklane kulkiMrówki mokro szklane kulki
Inwazja długoogoniastymi jętki na WęgrzechInwazja długoogoniastymi jętki na Węgrzech
» » » I osy są piękne!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru