po.perhegrigh.ru

Nieustraszony chłopiec i jego zwierzaki

Można sobie wyobrazić, że dwuletnie dziecko puszka poeksperymentować z ogromnym wężem, jak z jego zabawki? Jednak, podobnie jak bardziej niż prawdziwe!

Charlie i jego ulubionych!

Zazwyczaj rodzice starają się chronić swoje dziecko przed każdą, nawet najmniejszego zagrożenia, ale w ciągu dwóch lat, ojciec Charliego Parkera właścicielem Ballarat Wildlife Park, w mieście Victoria (Australia). Obszar kilku kilometrów kwadratowych, zawiera ogromne węże i aligatory, i to z nich, chłopiec spędza większość swojego wolnego czasu.

Na zdjęciu Charlie został schwytany w czasie swoich gier z boa z Pablo pseudonimu. 2,5-metrowy wąż waży prawie 10 kilogramów, ale dwuletnie dziecko nie jest zdezorientowany. Charlie jest dobrze obeznany z Pablo więc śmiało bierze go na ręce i nieustraszenie ciągnie na klatce, zmuszając parku Ballarat gości z zachwytem go oglądać!

Charlie i jego ulubionych!

„Mój ojciec był zaangażowany w szkolenie dzikich zwierząt, a teraz to robię. Charlie lubi poeksperymentować z naszych psów, a ja nie widzę nic złego. Może dorastał, on też decyduje się na kontynuowanie rodzinnego biznesu”- mówi z dumą ojciec chłopca, Greg Parker.

Ojciec dziecka powiedział, że sam Charlie przypisane do zwierząt parku ze względu na fakt, że dosłownie dorastał tutaj. Chłopiec zobaczył zwierzę w pierwszych miesiącach życia, więc nie dziwi fakt, że przyzwyczaiłem się do nich i nie boi!

Charlie i jego ulubionych!

Zobacz brudząc dziecko z ogromnym wężem tylko ze ściśniętym sercem. Wydaje się, że boa może zabić młodego strażnika przez kilka sekund, ale Charlie nie boi, i niesie ze sobą Pablo, jako zabawka.

„Oczywiście, zawsze postępować zgodnie z zamieszania z moim synem z niebezpiecznymi zwierzętami, a w takim przypadku mogę pomóc. Warto zauważyć, że Charlie może stać się dla siebie, a nawet zna jakieś specjalne triki, które pomogą mu uniknąć niebezpieczeństwa. Nigdy nie starał się zaszczepić w naszej miłości do syna niebezpiecznych gadów, ale w epoce, nie mógł oprzeć się z oczu wielu jaszczurek i maleńkich węży. Jest to prawdopodobnie dziedziczny „- mówi Greg Parker.

Charlie i jego ulubionych!

W znajomych z Charliem jest wymieniona nie tylko boa Pablo, ale aligatora Junior. Na szczęście, młodzieży i młodych, jak Charlie, więc gdy chłopiec nie może się martwić ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Safari Park Oregon opiekowała baby cheetahSafari Park Oregon opiekowała baby cheetah
Obejmujemy, moi przyjaciele!Obejmujemy, moi przyjaciele!
Zabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórkiZabawka był zdecydowanie koryta i ptaków przez wiewiórki
Kontaktowy młode goryle z Virunga ParkKontaktowy młode goryle z Virunga Park
Koala z DreamworldKoala z Dreamworld
W Wielkiej Brytanii rodzi dziecko Giant MrówkojadyW Wielkiej Brytanii rodzi dziecko Giant Mrówkojady
Recenzje angielski Cocker SpanielRecenzje angielski Cocker Spaniel
Chłopiec i świstakiChłopiec i świstaki
Freddie i OscarFreddie i Oscar
Monachium Zoo Pingwin laska wprowadzonyMonachium Zoo Pingwin laska wprowadzony
» » » Nieustraszony chłopiec i jego zwierzaki

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru