po.perhegrigh.ru

Dla mnie Mukhtar! Oglądaj film Online Free

Dla mnie Mukhtar!
  • W kinach: 1965
  • Tytuł oryginalny: Dla mnie Mukhtar!
  • Gatunek: Dramat, rodzina
  • Reżyseria: Siemion Tumanov
  • Aktorzy: Jurij Nikulin, Alla Larionova Jurij Biełow, Lew Durow Władimir Yemelyanov
  • Długość filmu: 01h. 22min.

Zobacz opis i zdjęcie rasy psów, z udziałem w filmie:

alzacki

Zobacz film do mnie, Mukhtar!

:
Tematów: 7,6
KinoPoisk.Ru: 8.1

Recenzja filmu Dla mnie Mukhtar!

Psy są tak blisko ludzi, które są najlepsze zwierzęta-aktorzy kina. Chociaż szczera, czasami przewyższają i ludzie. Nic dziwnego, że czasami stają się głównymi bohaterami. I nie tylko dlatego, że kochamy psy i są przyzwyczajeni do życia z nimi.

Pies obok mężczyzny jest zawsze miarą człowieczeństwa, dobre i ufne relacje.

Znacznej liczby filmów domowych o silnej przyjaźni człowiek-pies ostatniego półwiecza, najpopularniejszy jest „Dla mnie Mukhtar” to filmowa adaptacja tej historii Izraela Metter „Mukhtar”, jednak, o którym mało kto wiedziałby, gdyby nie film.

Film, nakręcony w odległym 1964 roku, jest dość prosta. Pasterz nazwie Mukhtar nie potrzebna była jego kochanką. Jeden na stacji powiedział psa: „Stay” i spokojnie wyszedł. Pies pozostał wiernie wykonać polecenie, ale nie czekać na powrót kochanka.

Mukhtar będzie Pye-dog, gdyby nie dostał się do porucznika policji Glazychev, który zaczął się psa do służby. Więc Mukhtar stał się wiernym towarzyszem młodego badacza w obronie praworządności socjalistycznej. On pokazuje cuda odwagi i bohaterstwa, uczestnicząc w bardzo niebezpiecznej pracy do zatrzymania przestępców. Czasami do łez strasznych dla tego dzielnego psa. On nawet ratuje życie swojego nowego pana, w rzeczywistości okazują swoją wdzięczność i oddanie.

Niesamowity obraz i inne Mukhtar - porucznik. Jego rolę odgrywa Jurij Nikulin, w tym czasie znane klauna. A pies, nie mów jak sługa, ale jak równorzędnego partnera z czterech nogach. I komunikacja bywa nasycona prawdziwego poczucia humoru żyje. Jest to całkiem naturalne rodzaju wygląd „uwagach psa” na wydarzenia.

Dla mnie Mukhtar obejrzenia online za darmo w dobrej jakości

Ale pewnego dnia, gdy jest przeprowadzanie niebezpieczne zadanie, pies został poważnie ranny. Udowodnił niewykonalna i chciałby uśpić niepotrzebnego niepełnosprawności. A potem udowodnił swoją lojalność wobec przyjaciela, porucznika. Rozpaczliwie osiągnęła który pozwolił psu zostać uzasadniony „emeryt” i żyć w hodowli na policję.

film "Dla mnie Mukhtar" Można go nazwać liryczny dramat karnej o prawdziwej przyjaźni i linii oddania służbie. To Mukhtar reprezentowane zwykłego obrońcy prawa i porządku, na której można polegać, a czasami nawet lepiej niż człowiek.

Film podniósł ogromny wzrost popularności Pasterza wschodnioeuropejskiego w Związku Radzieckim. I, co najważniejsze, on wykazał wartość przyjaźni, która może dać osobie psa, ale człowiek - pies.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Filmy o liście psówFilmy o liście psów
Hachiko: najbardziej lojalnym przyjacielem, aby obejrzeć film online za darmoHachiko: najbardziej lojalnym przyjacielem, aby obejrzeć film online za darmo
Hotel dla psów (przegląd i informacje zwrotne na filmie)Hotel dla psów (przegląd i informacje zwrotne na filmie)
Wierny Rusłan (historia pies stróżujący)Wierny Rusłan (historia pies stróżujący)
Bajki o psachBajki o psach
Turner i Hooch (przegląd i informacje zwrotne na filmie)Turner i Hooch (przegląd i informacje zwrotne na filmie)
Zabierz mnie na fotografa!Zabierz mnie na fotografa!
Call of the Wild (przegląd i informacje zwrotne na filmie)Call of the Wild (przegląd i informacje zwrotne na filmie)
Smutne filmy o psachSmutne filmy o psach
Śmieszne filmy o psach (komedia)Śmieszne filmy o psach (komedia)
» » » Dla mnie Mukhtar! Oglądaj film Online Free

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru