po.perhegrigh.ru

Marley i ja (filmy o psach - opinie i oceny)

Filmy o psach: Marley i ja
  • W kinach: 2008
  • Tytuł oryginalny: Marley & mnie
  • Gatunek: Komedia, rodzina
  • Reżyseria: David Frankel
  • Aktorzy: Owen Wilson, Jennifer Aniston
  • Długość filmu: 01h. 55min.

Zobacz opis i zdjęcie rasy psów, z udziałem w filmie:

Trailer i opinia o filmie Marley i ja

:
Tematów 7.1
KinoPoisk.Ru 7,78

D. Gorgan książka „Marley i ja” stało się podstawą do filmu o tej samej nazwie, która odbyła reżyser David Frankel. Głównym wątkiem filmu jest historia przyjaźni między człowiekiem a jego zwierzakiem. Ale to tylko na pierwszy rzut oka, ale w rzeczywistości, film opowiada historię młodej rodziny, to historia jej powstania i realizacji tradycyjnego amerykańskiego snu - piękny dom, kilkoro dzieci i oczywiście pies.

Ta historia w filmie zaczyna się z faktem, że początkujący dziennikarz John (Owen Wilson), wraz ze swoją młodą żoną (Jennifer Aniston), przenosi się do nowej siedziby, na Florydzie. Będzie pracował w lokalnej gazecie. Jego młoda żona nie nudzić, i zrozumieć, co mają dzieci i co czują się odpowiedzialni za swoje zobowiązania, para postanawia, że ​​muszą dostać psa.

w domu, więc nie był to szczeniak labrador o imieniu Marley. Wraz z pojawieniem się ich życiu szczeniaka, były problemy, że młoda para nie mogła nawet myśleć. Całkowicie niekontrolowane pies, który żuje wszystko w domu, zjada wszystko, co przykuło jego uwagę.

Jednak dzięki nowemu członkowi rodziny, pojawia się John na ciekawym zadaniem. Kiedy jego szef oferuje wymyślić nowy pomysł na gazety, co byłoby interesujące dla czytelników, młody dziennikarz zaczyna kolumnę z opowieści o przygodach psa. Kolumna staje się bardzo popularne, a materiał na niej po prostu niewyczerpane.

Pomimo wszystkich problemów, stopniowo staje się naprawdę Marley prawdziwy członek rodziny. I chociaż czasami pies nadal zachowuje się bardzo dobrze - czyli opowieść o połknął złoty łańcuch, upiorne wycie burzy, John i Jenny nie może wyobrazić sobie życia bez obecności psa.

Byłam w swoim życiu, kiedy po pojawieniu się dziecka, rodzina postanowiła rozstać się z Marleya. John dał psa do swojego przyjaciela, ale po kilku dniach nieobecności Marleya w domu, stało się jasne, że byli bez to po prostu nie może żyć. W czasie, gdy nie jest to film na ekranie mija dziesięć lat życia bohaterów.

Teraz John i Jenny życie to wszystko, co marzyli na początku ich życia małżeńskiego. Mają dom, dzieci i wierny labrador Marley, który zrobił bardzo wiele dla jedności ich rodzin. Po testach wzmocnić prawdziwą rodzinę, a pojawienie się nim, a Marley był w jednym czasie dla młodej pary prawdziwym wyzwaniem.

Film został ogłoszony jako komedię, ale to jest bardziej poprawne odnieść go do innego gatunku komedii - melodramatu. Szkoda, że Życie psa nie jest zbyt długa, i w trakcie filmu toczy się cały czas, który jest przydzielony do niego, przypominając nam, że psy kochają nas tak po prostu, dlatego, że jesteśmy blisko. I ta miłość jest bezcenna.

Jeśli lubisz filmy o psach, które są szybko rozwijających się działań i zdarzeń, możliwe jest „Marley i ja” może wydawać się nieco wolniej, ponieważ nie ma pościgów samochodowych, bez ognia - Typowe problemy rodzinne i radości. Ale jedna rzecz, jestem w 100% pewien - ten film będzie można trochę milsze.

Ciekawostki:

„Rodzice bohater Owen Wilson grał prawdziwych rodziców aktora. Dla jego matki był najtrudniejszy nazwać syna, John Owen nie »

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Stary dobry film o psach: Top 10Stary dobry film o psach: Top 10
Wesoła młoda mandrylWesoła młoda mandryl
Hachiko: najbardziej lojalnym przyjacielem, aby obejrzeć film online za darmoHachiko: najbardziej lojalnym przyjacielem, aby obejrzeć film online za darmo
Hotel dla psów (przegląd i informacje zwrotne na filmie)Hotel dla psów (przegląd i informacje zwrotne na filmie)
Ksywka dla labradorówKsywka dla labradorów
Bajki o psachBajki o psach
Turner i Hooch (przegląd i informacje zwrotne na filmie)Turner i Hooch (przegląd i informacje zwrotne na filmie)
Call of the Wild (przegląd i informacje zwrotne na filmie)Call of the Wild (przegląd i informacje zwrotne na filmie)
Smutne filmy o psachSmutne filmy o psach
Śmieszne filmy o psach (komedia)Śmieszne filmy o psach (komedia)
» » » Marley i ja (filmy o psach - opinie i oceny)

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru