po.perhegrigh.ru

Najmądrzejszy kot na świecie

Największym, najbardziej piękne, najbardziej puszystego - nawet w wyborze zwierzaka, staramy się wyróżniać, lubimy wszystko niezwykłe, wszystko najczęściej najbardziej niesamowite i nadzwyczajne. I, oczywiście, najbardziej inteligentny kot - marzenie wielu ludzi. Jest tak wielki, by porozmawiać z zwierzakiem, który rozumie Państwa! Ale jak rozpoznać w przyszłości kotka intelektualnej?

Nie ma żadnych badań, które mogą Ci pomóc przynajmniej szacunkowe kotów umysł. Jakikolwiek sposób nie można dowiedzieć się, który z dwóch Murok mądrzejszy. Dlatego wszelkie próby, aby oceną „najinteligentniejszy koty” są skazane na niepowodzenie. Kot może być głupi ze względu na okoliczności - nadużycia, mieszkających w nieodpowiednich warunkach choroby. Ale jeśli kotek jest otoczone opieką i zdrowy, będzie rosnąć mądry, nawet jeśli właściciel wydaje się, że inteligencja dziecko nie świeci. Połów jest to, co nazywamy umysł, gdy mówimy o zwierzętach.

Każdemu według zdolność

Bez wyjątku, wszystkie koty - inteligentne zwierzęta, które można natychmiast podjąć trudne decyzje, aby przestraszyć silniejszego wroga i przetrwać w trudnych warunkach. Przeszkadza koty doskonalona przez wieki ewolucji. Kot nikt nie czekać na pomoc, przywykła polegać tylko na swojej sile. Ten samotny drapieżnik, który po prostu nie mógłby istnieć, jako pozbawiony intelektualnie. Nawet koty domowe są inteligentne, choć wiele ich instynktów zamierza nudny podczas hodowli. Hodowców fix 'kot, obracając szalenie zwierzę spokojne, wygodne życie z człowieka zwierzę.

Ale zmieniając kota, dostosowując swoje zachowanie i nasilenie instynktów, nie można stworzyć idealny dla każdego. Z jednej strony, najmądrzejszy kot na świecie, taki, który po mistrzowsku nastukivaet łapy na klawiszach fortepianu, drugi mówi, że to nonsens i kpina zwierząt. Każda osoba rozumie umysł kota na swój sposób: pierwszy czeka na towarzyskości i bliskim kontakcie, a drugi - niezależność i łowieckie umiejętności, a trzeci - wysoką zdolność do treningu. Dla większości ludzi, koty są bardzo inteligentne, jeśli szybko przyzwyczaić się do procedury, nie zepsuć, nie hałasować, nie porysować i nie przegap obok zasobnika. Jakie cechy sądzisz jest umysł?

I wszystko na raz! Chcę, aby mój pet hit najlepszymi najbardziej inteligentne koty, i pożądane jest na pierwszym miejscu! Niech to będzie towarzyski, ale kiedy mam interesy z nim. Niech to stanie złapać myszy, ale nie zadowolony z polowania na palcach i nie zepsuć. Chcę nauczyć kota łatwo było żadnych sztuczek, ale to nie było to uciążliwe i nie zorganizować pogrom w mieszkaniu został sam przez długi czas. I Szwecji, żniwiarz, a igrets Dude ... Oczywiście, sprytny kot, ale częściej jest to kwestia jednego lub dwóch umiejętności, które są ściśle związane z żywym przejawem instynktu. Ale instynkt - to genetyka, więc wybór kociaka, zapoznają się z rodzicami i poproś matka-cat główne cechy jej właściciela znaku.

Najlepsi chistyuli

Nie wiem, co koty są najbardziej inteligentne, ale nasz na pewno nie głupi. Dziecko spędza w domu kilka dni, a już nauczył się chodzić w podajniku, należy drapać posty i spać w proponowanym domu. Ale co najważniejsze - na meblach i ścianach nie są plamy i zadrapania!

Jeśli przeszkadza kota - to nieodłączne czystość, wybrać kociaka od matki-chistyuli i mieć pewność, czystym domu. Od tej chwili dzieci wstać na nogi, moja matka wysyła im swoją postawę, uczy się korzystać z toalety, ostrzyć pazury, do gry i do mycia. Oczywiście, zwierzę wymaga pewnych warunków: głupie obwiniać dziecko do kałuży na dywanie, gdy drzwi do toalety przez cały dzień pozostawały zamknięte. Umysł czysty kot świeci jaśniej niż w najlepszych warunkach w niej zawartych, a więcej czasu właściciel dał edukacji dziecka.

Najlepsi twórcy sztuczka

Nie mogę dowiedzieć się, kto jest mądrzejszy - mężczyzna czy kobieta, oboje tak szybkie, aby dowiedzieć się! I skakać przez obręcz, i nadają się do zespołu, a na kawałki mięsa latać złowionych. Zakładka Murka otwiera drzwi, Vaska kapcie przynosi - nie każdy pies jest tak stanie!

Chcesz tego kociaka? Uwaga aktywne Gatunki - siamok, birmański, Curl, orientalny, Abisyńczycy Rex i Sfinks. Telefony, zabawny i ciekawy koty uwielbiają wszystko nowe. Lubią odkrywać ukryte zakamarki mieszkania, wspinać się w szafkach, chowając się za zabawki sofa, jeździć na zasłonach i grać letni mieszkaniec z doniczkowych. Najlepsi kot i sztuczka ekspresy do łatwo przyswoić zespół „Dog”, uczestniczyć w konkursach agility i zabawiać gości niesamowite triki.

Ale takie zwierzę wymaga ogromnej ilości uwagi. Aby talent dziecko nie jest katastrofą, konieczne jest opracowanie - częste wspólne gry, duże place zabaw, interaktywne zabawki logiczne, nowe doświadczenia każdego dnia. Ruchome naukowcy kot nie nadają się do roli dekoracji, tym czułym umysłu druzhochki co jest zauważalne tylko wtedy, gdy bliski kontakt. Nawiasem mówiąc, aktywne koty mogą zawijać swój umysł i przeciwko właścicielowi, począwszy złośliwy, psuć rzeczy i oznaczyć dom nudę.

Najlepsi boki

My Fox - najbardziej sprytny kot na świecie! Kiedy wracam do domu, spotyka mnie w drzwiach, powitanie, umieszczonych obok siebie i nie przeszkadzają w wypoczynku. Ona rozumie, że jestem zmęczony i chce spać - murcit mi kołysanki delikatnie pociera policzek na ręku, i nie przeszkadza w godzinach porannych.

Marząc o kota towarzysz, inteligentny dyskretny rozmówca nie lubi hałasu? Spójrz na Persów, Sybiraków, brytyjskich i norweskich. Te koty wiedzą jak być zabawny, ale z umiarem. Są ciekawi, ale bez większego entuzjazmu. Jednak ten kot może zignorować połączenie, nie odpowiedzieć na dobroć i „obrót wewnątrz” przez cały dzień, zapominając o ludziach i innych ziemskiego zamieszania. Inteligentny towarzysz, aby pokazać swoje najlepsze cechy, kot musi być traktowane z szacunkiem, a nie dominacji i urzędnicy notatki. Komunikacja na równych warunkach - jedyną drogą do pokojowego idylli.

Najlepsi łowcy

Które koty są najbardziej inteligentny? Oczywiście, ci, którzy nie dają braci zejście myszy! Sprytny kot musi wiedzieć, jak łapać myszy i kochać polowanie, poza zerowym sensie od niego.

Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, kości dla kotka ... miejscowości. Najlepsi Pułapki na szczury rodzą się z kotami, które spędzają większość czasu polowania. Już z małych pazury kociaka zna „wroga” w osobę, która wie jak wyśledzić myszy i dokładnie obliczyć tylko ostatni dla górnictwa, skakać. Ale pamiętaj, że kot-amator nie jest zbyt towarzyski. Główne imprezy odbywają się w ich życiu poza domem, w którym przyszedł do jedzenia, ale spać.

Chcesz mieć kota wzrosła mądry? Spędzam dużo czasu na gry, aby przywołać piękną kobietę bez nerwów i często mówią do ulubionych. Bądź ostrożny ze zdrowiem i środków zapobiegawczych, nie ignoruj ​​kota, nie należy zapominać, czas na kąpiel i często zmieniać tacę kochanie. Wszystkie koty są inteligentne, ale umysł kot przynosi radość tylko kochający i opiekuńczy rodziny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak odzwyczaić kociego pazura?Jak odzwyczaić kociego pazura?
Zabawne i oryginalne imiona dla kociątZabawne i oryginalne imiona dla kociąt
Kotek albo kot dorosłyKotek albo kot dorosły
Jako nazwie perkal kotówJako nazwie perkal kotów
10 Najbardziej inteligentne koty10 Najbardziej inteligentne koty
Dlaczego ogon pawia?Dlaczego ogon pawia?
Dlaczego nie spojrzeć w oczy kotaDlaczego nie spojrzeć w oczy kota
Sfinks pitomnka mypearl: kocięta, koty, kot.Sfinks pitomnka mypearl: kocięta, koty, kot.
Który pies jest najmądrzejszyKtóry pies jest najmądrzejszy
Co karmić kociaka 7 miesięcy: dorosły jedzenie vs dzieciCo karmić kociaka 7 miesięcy: dorosły jedzenie vs dzieci
» » Najmądrzejszy kot na świecie

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru