po.perhegrigh.ru

Gia Gagua i jego zwierzaki

Gia Gagua i jego zwierzaki

Gia Gagua - piosenkarz, odtwórca, stałym solistą grupy „Ex-BB”, dyrektor artystyczny Teatru parodii i ekscentryków. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, w tym musujące gruziński ma ogromną swobodę i nobroty duszę, dla którego tak kochasz swoją rodziną i przyjaciółmi. I kochał i kochający mąż, ojciec dwóch córek i piękno prawdziwego właściciela dużej posiadłości niedaleko Moskwy, gdzie ludzie przychodzą, aby odwiedzić to przyjemność, ponieważ nie będzie lizać cię od rana do wieczora.

Ale zanim lizać, aby zacząć szczekać na nas czterech gardła. I byłoby dziwne, gdyby te dwa Owczarki niemieckie milczy gdy obcy. Dołączyli do nich czekolady Labrador, następnie głęboki głos dzwonka trio obsługiwane kontralt Jack Russell Terrier. Nasz fotograf (choć mężczyzna) był prawie wycofali przez bramę, ale on krzyczał na właściciela psów, a wszystko zaczęło się układać.

- Wejdź, wejdź. Widać jak zwalczać labrador? Uważa on sam pies. - przywitał nas Gia, blokowania trzech strażników w obudowie ogoniastego (w tym czasie trochę Jack Russell skoki nieustannie, próbuje wspiąć na ramionach do właściciela). - Taka zbrodnia mogliśmy sobie pozwolić, ale przeniosła się poza miastem, a gdy mieszkał w Moskwie w dwupokojowym mieszkaniu, mieliśmy tylko komara i psa.

- Gia, tak długo, jak nie dać się mylić, niech listy bieżące zwierzęta?

- Właśnie poznawaliśmy owczarki niemieckie Stirlitz i Mueller, labrador Bormann i Jack Russell Terrier Mia. Dom jest obecnie w Yorkshire Terrier Bonya i jej córka Lola, mała papuga i szczur, wciąż jest duża papuga, która wie jak szczekać i meow, o nazwie Roman Abramowicz. I żyjemy szkocka krotnie Sonka Golden Pen sphynx Don Corleone, rasowe koty Żyrinowski, Chubais i kotów Khakamada.

Po złożeniu czworonożnego i ptactwa zespołu, pojechaliśmy zobaczyć nieruchomości, gdzie znajduje się on poza Moskwą, Arki Noego. Kolej jest gdzie: kolor dom słońce i ziemia, jakby specjalnie zaprojektowane do igraszki może tu całe stado psów. właściciele psów nie są szczególnie nieśmiały w ruchach, ale nie pozwól znajomości. Jednak, gdy będzie przyjaznej firmy, a następnie śledzić w jaki sposób, jeśli ktoś stara się traktować psy z tabeli magisterskiej? Gagua nawet zamiar zamówić płytę, jak w zoo, ze słowami: „Pasza dla zwierząt jest surowo wzbronione!” Jednak psy same jasno wiedzieć, kto może być ucztą wziąć, a komu i pokazać zęby. Mówią, że do tej pory żaden z gości nie został ugryziony, ale budowniczowie dostał.

- A kto był pierwszym w swoim rodzinnym zwierzakiem?

- Duży brązowy pudel Chico, nazwałem go na cześć grupy „Chicago”, żył od czternastu lat. Trenował dwóch naszych pasterzy, a gdy straciliśmy, to było dla nas, i dla córek tej tragedii. Tak pusto było w domu, że moja żona Olga postanowiła natychmiast kupić dzieciom jakiś mały pies. Żona jakoś podoba krasnoludzkie jamnik, ale kiedy przyjechaliśmy w sklepie zoologicznym na Arbacie, że nie może oderwać się od szczeniąt yorkshirskogoterera.Reshili zadzwonić do przyjaciela - rada. Ona zniechęca nas kupić York chłopca w ile są one zbyt niezaspokojona seksualnie, a pies będzie zawsze zaznaczyć narożniki domu, a dziewczęta w czasie sklep nie było. Dlatego nasz Bonechka Kupiłem parę dni później w przedszkolu.

- Wiem, że większość zwierząt domowych - prezentuje ...

- To jest naprawdę. Na przykład, Jack Russell Terrier Mia - prezent od mojego przyjaciela Jura Galtseva. Po pierwsze, obiecał mi Labrador, ale na rocznicę prezentowanego tutaj jest cud. Jednak musimy oddać hołd Jura: on przygotowywał mnie przez długi czas, powiedział, że ma dla mnie taki prezent „za który trzeba będzie całe życie, aby podziękować, to będzie dziewczynka, to jest coś!” ... Wiesz, zna jego głos: "Ah-baldet!"

I są naprawdę sześć miesięcy mamy z jej „oszołomiony”: to było całkowicie niekontrolowane, jak huragan. Jak wściekły napoju, noszone wokół domu i wszystko rozgryzać. Teraz trochę spokojniejsza ...

- Mówią, że na podstawie Yorkshire małżeństwa z parodysty Aleksandra Pieskow ...

- Co się stało, stało - Gagua roześmiał. - Sasha Sands nam często pochodzi z jego Jorku, a tutaj jest jednym z jego pet, Erema, namiętnie kochał naszą Bonyu. W rezultacie, dwa szczeniaki urodziły: chłopiec sam wziął Sashę i wyszliśmy z dziewczyną Lola. Mamy Bonechka bardzo mała (waży tylko 1 kilogram 700 gramów), to wtedy powiedziano nam, że to generalnie lepiej nie robić na drutach, ponieważ psy te problemy występują podczas porodu. Ale nic się nie stało: urodziła. Jednak wszystko to dzięki naszym lokalnym weterynarza Andrew, a który przyszedł do niego pretensjonalnych weterynarzy, pomimo dostępności drogiego sprzętu, aby pomóc w prowadzeniu urodzeń zmniejszyła się, mówiąc, że sytuacja jest beznadziejna.

- Patrzę na ciebie, a najmłodszy, Lola, rośnie bardzo krohotuley ... Jak Yorki dogadać z innymi psami?

- Nie ma problemu, tylko z niepohamowany Mia miał szansę zrobić jakąś walkę. Lola nie dzielić się z jej zabawki, co powoduje, że dziecko było złamane szczęki. Musiałem poradzić, wsunąć płytę. Ze względu na działanie stało się niemożliwe grooming, więc Lelik ogolił łysy, i aż włos rośnie, musimy umieścić na psa ...

Rzeczywiście, mała lole w czasie sesji zdjęciowej był czarny dres welur haftowane złotem. York - jedyny psów Gagua którzy oddają stroje. Innego psa normalnego życia, a pasterze Labrador dom wolno tylko na bardzo zimne noce. Ale tym razem, podobnie jak w mistrzowskich planów, aby w ich woliera ogrzewania podłogowego i dodatkowo zaizolować.

- Zastanawiam się, kto z psami „domu” walczących o prawo do spania w łóżku mistrza?

- Oczywiście hussy Mia. Słyszysz, mamy nawet nazwiska łączone Mia - Gia? (Gagua - podniósł się na rękach swojego ulubionego i coś delikatnego szeptu w jej ucho. -. Uwaga autora) Ona jest nasza najmłodsza córka, jest bardzo podobny do mnie, ja też przez chwilę nie mogę siedzieć w jednym miejscu. Bonya z Cherish kochać dziewczyny śpiące. To dobrze, że duży, aby nas w łóżku nie wspinać, i będziemy musieli spać na podłodze - Gia roześmiał.

- Odkąd zacząłem rozmawiać armhole, dlaczego masz psa i kota to podwójne pseudonimy?

- Wszystko zaczęło się od naszego kota Sonia, ona jest prawdziwa postać „pani”, trzyma w strachu i szacunku nie tylko do wszystkich naszych kotów, ale także psy. W związku z tym, że zatrzymany nick Šonka Złoty ręką. Jeśli nie dla niej, może łatwo Stirlitz w twarz z łapą zadzwonić. przy okazji owczarek niemiecki Shtirlisch dał mi 9 maja tak, że inny nick dla niego trudno było wymyślić. Mullen dostał imię na cześć mojego ulubionego piłkarza!

Gerd Müller, ale ona nie przeżyje, więc wolimy nazywać go w domu Queen, na cześć piosenkarza Freddie Mercury. i Labrador Bormann jest teraz Tapson. Jest już po bokser Mike Tyson. Bonya - operator radiowy Kat i Lola, ona Madonnę jako piosenkarka. Nadal nie mylić?

- Psy nie są zazdrośni was do siebie?

- Bez tego? Na przykład, pasterza i Labrador konieczne jest, aby w czasie suwu. Jak można to zrobić tylko dwie ręce, ja nie rozumiem. Mia zazdrosny o wszystko, ale przede wszystkim do kości. Ona zazwyczaj bardzo osobliwa postać: od miłości do nienawiści Mia nie jest jeszcze jeden krok, a lampa błyskowa. Można to skok, aw drugim może złapać cię w palec. A jednak żeruje na Roman Abramowicz papugi, szczury, koty. Dla wszystkich tych zamachów, oczywiście, dostaje burę, ale ona terrier, a krew w jej polowanie ... Tutaj trzeba Mia pazury cięcie, po prostu spróbować! Kilka dni temu kupujemy pysk, a potem wykonać procedurę. Ten pies - rekin! Ona skacze, trzyma i wisi bez otwierania szczęki.

- Z dużymi psami nie dressuroy?

- Absolutnie! W tym mamy specjalistycznego Olgę, tym bardziej, że Stirlitz - jej ulubiony.

Przyjdź do nas obsługi psa i pies razem z nimi zaangażowana w OKD i ZKS. Pasterze mają bardzo dobrą niemiecką krew - od rodziców przywozowych ze zrównoważonym układzie nerwowym. Trenować je - przyjemność. Labrador odzwyczaić nie skakać na człowieka węża ogrodowego, dmuchanie strumieniem wody w twarz, ponieważ żadne inne metody nie pomagają

- Jak dogadać się z trzech psów w jednym miejscu?

- Stirlitz się opanować i, dzięki Bogu, gościnni. Nikt nie walczy nie są spełnione, każdy zna swoje miejsce, nie ma walki stało. Ale czasami psy jest zadowolony! Wydaje się, że zabijają się nawzajem, ale że są oni szkoleni głos.

- Pies, który rozpoznaje swego pana?

- W rzeczywistości, moja żona, ona jest liderem naszej paczki: karmi i wychowuje każdego, a łącznie ze mną.

Chociaż rodziny Jestem również nie na ostatnim miejscu - Gia roześmiał.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Najbardziej popularny piesNajbardziej popularny pies
Pochodzenie terrierPochodzenie terrier
Cub i caracalsCub i caracals
Odpowiednie szkolenie Labrador szczeniak: zasady interakcji z psemOdpowiednie szkolenie Labrador szczeniak: zasady interakcji z psem
Ksywka psów gwiazd i celebrytówKsywka psów gwiazd i celebrytów
Charakterystyka szkolenia Labrador RetrieverCharakterystyka szkolenia Labrador Retriever
Charakter LabradorCharakter Labrador
Tendencja do kory i wycieTendencja do kory i wycie
Prawdziwa manipulowaćPrawdziwa manipulować
Jack Russell TerrierJack Russell Terrier
» » » Gia Gagua i jego zwierzaki

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru