po.perhegrigh.ru

Sphynx

sphynx
Podziel się tym artykułem:

Sfinks - jedna z ras bezwłosych kotów.


  • Sfinks ma ciało średniej wielkości z dobrze rozwiniętej muskulaturze.
  • Średniej wielkości głowy.
  • Szerokie, otwarte i bardzo duże uszy.
  • Zaokrąglone, migdałowe oczy. koloru oka jest zazwyczaj połączona z koloru sierści. Z reguły koloru oczach Sfinksa - zielony.
  • Muskularny, silny, niezbyt długa szyja.
  • Tylne nogi, podobnie jak wiele kotów, długi przodu.

Opis Sfinks

  • Średnie łapy z bardzo długimi palcami.
  • Zwężający się ogon, a „łyso”, jak jego ciało.
  • Kanadyjczycy mają praktycznie żadnego włosy, z wyjątkiem krótkich włosków na nogach, zewnętrzna strona uszu, ogona i moszny. Niewielka część włosów owija nos. Na pozostałych częściach owłosienia jest nieobecne lub obecne, ale jego maksymalna długość - 2 mm.

Patrząc na wygląd Sfinksa, czasem myślisz, „Jak mogę kochasz go? Niż mógłby mi się podoba? Jest łysy, straszne, mój Boże!”. Oczywiście, smak i kolor towarzyszy nie mów mi, że jesteś. Ale zapewniam cię, że zapoznanie się z nimi bliżej, to radykalnie zmienić swój punkt widzenia nie tylko ze wskaźników zewnętrznych, ale także wewnętrznym.


zdjęcie Sfinks

  • niesamowite glazaniesamowite oczy
  • kotenok-kotek
  • coś uvidel-Widziałem coś
  • shedevr-arcydzieło
  • noworodek kotenok-A noworodka kotek
  • przyjaciele jednocześnie:przyjaciele razem

Charakter sfinksa kanadyjskiego

piękny Sfinks

Sfinks - to niezwykle emocjonalna stworzenie, którego nie widziałem. Jedno trzeba tylko trochę czasu, aby porozmawiać z nimi, uczyć ich zachowanie w danej sytuacji, a staniesz się fanem nich wszystkich. Każdy przedstawiciel tej wspaniałej rasy będą szczerze kochać, bez względu na to co się dzieje.

Przez naturę Canadian Sphynx nie jest absolutnie podobne do kotów. Są one tak miły i przyjazny, w ogóle nie boi się psów. Są one łatwo przeszkolony szkolenia. Zawsze zwracać uwagę na ich kanadyjski, że nie może żyć bez niego. Bardzo ważnym czynnikiem jest to, że hipoalergiczny koty. Jeśli jesteś uczulony na wełnę, Sfinks - to jest właśnie to, co „lekarz kazał cię”.

Jak dbać o kanadyjskich sfinks

Pielęgnacja kanadyjskiej sfinks

Obchodzi Sfinks kanadyjski nie powinny powodować żadnych problemów. Rasa ta ma dwie funkcje. Po pierwsze - to posiłek. Sfinksy absolutnie jeść żadnego jedzenia, czy jest ona gotowa do paszy lub żywności, które jedzą codziennie. Ale nie idą zbyt daleko. Wszyscy powinniśmy być miarą.

Druga cecha - sfinksami silnie potu, uwalniając w ten sposób brązowawy patyny. Jeśli tablica jest uwalniany w dużych ilościach, jest prawdopodobne, że nie prawidłowo karmić, albo był chory. W przypadku choroby natychmiast zabrać go do weterynarza. Jeśli wybór nie jest wielki, tylko regularnie myją kanadyjski i wszystko będzie w porządku.

Na zakończenie chciałbym powiedzieć, co następuje. Jeśli podoba Ci się „łyso”, lojalny, miły, łatwy do pielęgnacji kotów The Sfinks - to jest to, czego potrzebujesz. Weź go i nie słuchaj nikogo poza moim sercu.

Filmy z kanadyjskiego sfinks

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Top 10 najdziwniejszych ras kotówTop 10 najdziwniejszych ras kotów
Kręcone i łyse kotyKręcone i łyse koty
Kurylskie bobtailKurylskie bobtail
Standardowe chow, opis i charakterystyka rasyStandardowe chow, opis i charakterystyka rasy
Terier Scotch, standard i charakterystyka rasyTerier Scotch, standard i charakterystyka rasy
Sfinks kotSfinks kot
Kot rasy sfinksKot rasy sfinks
Najbardziej popularne rasy bezwłosych kotówNajbardziej popularne rasy bezwłosych kotów
Dalmatyńczyk wzorzec rasyDalmatyńczyk wzorzec rasy
SphynxSphynx

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru