po.perhegrigh.ru

Wiara Serebrovskaya i jej jamnik

Wiara Serebrovskaya i jej jamnik

Nie jest tajemnicą, że wielu z nas są przyzwyczajeni do wstawania na dźwięk telewizora: jeden budzi cięcie teledysków, z drugiej - show rano z gwiazdami, inni wyskoczyć z łóżka tylko do powtórki audycji sportowych. I ktoś jest w stanie rozweselić tylko po obejrzeniu wiadomości rano. Ci ludzie są bardzo wdzięczny do wiodącego urody Serebrovskaya wiara, opowiada o ważnych wydarzeniach w stolicy na „Rosja” kanału telewizyjnego w programie „Wiesti-Moskwa”. Jej przyjemny głos, dobry wygląd i profesjonalizm za dobry nastrój na cały dzień, a gorące newsów utworzone przez przyjazny zespół dziennikarzy „pod kontrolą” Vladimir Luskanova ułatwi widzom dowiedzieć o programie pierwszych ważnych wydarzeń w życiu metropolii. W życiu wiary jest taki sam ekran wesoły, jak również. Poza kochający mąż Denis Stoykov (znanego komentatora sportowego, pracuje w „Sports” kanał) i dwuletniego córka Zoe, w jej życiu, i nie jest to miejsce dla czworonożnego przyjaciela. jamnik nazywany Jeep mieszka w rodzinie Serebrovskaya pięć lat, konsekwentnie wzywając cały dom, że lepsze to niż ras aż wymyślić ...

"LOUD"

Bardziej jak limuzyny, zamiast na SUV prezenter PET o dźwięcznym imieniu Jeep energicznie pokonał po schodach na ganku domu na wsi i kilku minutach zacząłem stykać się z gośćmi i kłuć nosy.

Ulubieniec telewizyjnego prezentera nie wyglądała niewygodne lub niezdarny - on z jubilerską precyzją re-przemieszczane między naszymi nogami i rzeczy. Nie wykazując żadnego śladu agresji czy nieufność, Jeep teraz wykazać odwagę i prawdziwą ciekawość obcych. Był gotowy, aby dostać się nasze torby, prawie żyć tam p.m.zh. i, oczywiście, proszę nam leczeniu. Jednak przyszedł czas na ratunek głowy rodziny banitów zabity jeep kazano iść do domu, a on posłusznie poszedł tam.

- Wiara idzie, edukacja Jeep spoczywa na barkach współmałżonkiem?

- Tak, Dennis robi świetnie. Po tym wszystkim, że jest byłym sportowcem, był zaangażowany pięcioboju. Wspólny język jest w stanie znaleźć nawet z końmi. Dlatego Jeep wychowanie - jego dzieło. Kilka razy nasz pies próbował pokazać zęby, tak popularne Denis wyjaśnił mu: „Kiedy to zrobić - w mops!” Mimo tej rasy Jeep i nie wiem, jestem pewien, że to jest dobrze rozumiane, co napomknął gospodarza. Ponadto, nie ma tu w naszej wsi jednej pekińczyk ... Myślę, że Jeep był łatwy do paraleli! (Śmiech).

- Kto z was dwóch zawdzięcza wygląd psa w domu?

- Zarówno. Jednak wygląd tła z dżipa w rodzinie jest bardzo smutny. Pięć lat temu zmarł ojciec Dennisa. Matce, Alla Aleksandrowna, to był jakiś rodzaj gniazda, a ona była w stanie w tym czasie, aby odciągnąć od smutnych myśli, zdecydowaliśmy się na psa. Przestronny dom wydawał się być jednym z najlepszych w tej sprawie. Poza tym od dawna zamierzał kupić czworonożny, że on po prostu sygnalizuje pojawienie pobliskich obcych.

- Co przyciąga oceniasz wśród ogromnej różnorodności ras?

- Przede wszystkim jego dźwięcznym głosem. Zdziwienie wyszukiwania pies, rozmawialiśmy z wielu hodowców. Doświadczeni ludzie sugerują, że istnieją dwa „głośny” Rock Mały rozmiar - i pudel jamnik. pudel Miałem jako dziecko, kiedy jeszcze mieszkał w Mińsku. I od tego czasu, miałem wrażenie, że te psy są wykorzystywane do pięknych apartamentów, nie świadczą. W związku z tym ta opcja została usunięta natychmiast, i zdecydowaliśmy się zatrzymać taksówką. Jednak przed tymi psami traktowałem obojętnie. Mają zabawa kiedy nasienia dla gospodarzy na swoich krótkich nogach i tylko. Kiedy z Denis mniej lub bardziej niezdecydowani, zacząłem dużo czytać na temat tej rasy, to był pełen współczucia dla jej członków i została ustalona, ​​aby ten pies. Od dawna wiadomo, że lekarz sportowy Denis hoduje jamniki, więc kiedy potrzebowaliśmy szczeniaka, zwrócił się do niego.

- O Bloodline Jeep wykonane pytania?

- Tak. Stało się interesujące wiedzieć o swoich przodkach. Okazało się, że dziadek Jeep (bardzo poważny pies) był znany jako burzy wszystkie psy z sąsiedztwa. W domu, w którym dorastał, żył długowłosego psa, więc ich czworonożny nie dotykać. Ale wszystkie bezwłose - dobermany, rottweilery, Bull Terrier - naderwanie! Wtedy nie ma już zaznajomieni lekarz i wszystko obszyte. Z tego powodu, dziadek dał Jeep leśniczego: postanowił wysłać swoją dzikością w użyteczny kierunku. Mówią, że nowy właściciel nie mógł się nacieszyć psa codziennie wracała z lasu z nowym borsuk!

Nawiasem mówiąc, byliśmy ostrzegani o obecności jeep podobnych krewnych. I zdecydowaliśmy, że nie będziemy się obudzić z naszych psich instynktów myśliwskich (uważa się, że podatki są śpi gdzieś bardzo głęboko, a jeśli jest to pożądane, mogą być wykonane z dowolnego zwierzęcia psa).

- Stąd Jeep nie stało się na polowanie?

- Kiedy zakupiliśmy, że jest dostrojony do opcji „Divan”. Aby pracować z psem, ani ja, ani mój mąż nie zaplanował. Zwłaszcza w dłuższej perspektywie mieliśmy dziecko.

- Kompaktowy rozmiar jamnik, prawdopodobnie również odegrały pewną rolę w wyborze psa?

- Zawsze lubiłem małą wielkość czworonożny. Pamiętam, że jako dziecko rodzice mój przyjaciel kupił husky i przechowywane biednego zwierzęcia na balkonie! W rezultacie, dręczony wszystkie - właścicieli, sąsiadów i bardzo husky. Taki pies, ile potrzebuje przestrzeni, zdolność do pracy na kilka godzin. Być może to od tego czasu mnie bardziej sympatyczni średnich zwierząt, wszędzie tam, gdzie są one: w wiejskim domu lub mieszkaniu miasta.

MOBILE kiełbasy

- Nad imię psa również, że z mężem?

- Nick wybrał Alla. Być może to, że nasza rodzina wszyscy mają samochody, jeepy, z wyjątkiem mnie. Chcę powiedzieć, że w przypadku jeepa bardzo dobrze znane wyrażenie: nazwa statku, więc będzie unosić. Nasz pies jest gotowy do sprzedaży domu do samochodu: tylko niech wrócić! Jeep oszust zakrada się na tylnym siedzeniu i nie chce zejść stamtąd. Bardzo lubi jeździć na samochodzie w sklepie w sklepie: siedzący w kabinie - nie piknet! I będzie miał nic innego można spędzić tam cały dzień. Podczas gdy inne psy z tym są problemy.

- Hartować twoje podatki był tak gwałtowny jak ryk SUV?

- Nie, Jeep miękki charakter. Nie jest agresywny, przyjazny. Energia miała więcej niż wystarczająco dużo - bardzo aktywnego psa. Od czasu do czasu nasz zwierzak jest trochę tchórzem, ale nie starają się go poprawić. Ważne jest, że pies pokojowo współistniały z gospodarstwa domowego.

- Jeep sprawdził się jako sumienny dozorcy?

- Początkowo była wymagana trochę - sygnalizują nadejście chelozeka obcy, który robi. Jednakże, jeśli przestraszony, po czym natychmiast jest on uruchomiony dla Alla Aleksandrowna - ubiega się o ochronę. Jeep ugryźć ktoś nie może i nie zaatakuje go na osobę. Tylko pomoc można nazwać.

- Samica dłoni teściowa ma wpływ na edukację psa?

- Oczywiście. W pewnym momencie, Jeep był podobnie jak syn zepsute Mama: On zawsze spała na kanapie i nawet nie przeszkadza, aby powitać nas, kiedy przyjechaliśmy.

Wielka miłość Alla zakarmlivala pies (teraz, nawiasem mówiąc, również zakarmlivaet wnuczkę). Po moim mężem i pochodzę z miasta i nie widzę psa i mięsisty bochenek doktorską kiełbasa na nóżkach! I taksówki, ponieważ nie można dostać tłuszczu - zbędne kilogramy mają problemy z kręgosłupem. To niby zmorą tej rasy. W rezultacie, zdecydowaliśmy się wziąć na poważnie Denis Jeep. Mąż zmusza psa uruchomić kilka razy wokół domu, byłem znacznie zmniejszona jego dietę. Od tego czasu, problemy z otyłością w dżipa nie powstać.

- Prawdopodobnie Jeep zazdrosny kiedy Zoe urodziła, a cała uwaga przesunęła się w domu dziecka?

- Oczywiście, pies szybko odczuwalne. Myślałem nawet, że Jeep od pewnego czasu boli nas. Ale wtedy on sam stał się „zabezpieczyć” wózek inwalidzki, na służbie w jego pobliżu. Od biorąc dla siebie taką nową funkcję, choć nie o to zapytać.

Znajomy ostrzegł mnie, że jamnik mogą bez uzasadnienia pokazywać agresji w stosunku do ludzi, szczególnie do dziecka. Oczywiście, słuchałem tej opinii, ale ja wciąż nie zostawił pewność, że ścisła Jeep wychowanie przyniesie owoce. Na szczęście nic złego się nie stanie.

Kiedy moja córka miała kilka miesięcy, zaczęliśmy rzucać dżipa piłki. To jest pierwsza rzecz, która naprawdę rozbawiony. Następnie Zoe dorastała, stała się jego rzucanie zabawki. A teraz chciałaby wszystkie dzieci, udręczone: bieganie po nim, chwyta uszy. Jeep kilkakrotnie próbowali Zoe zęby show, ale będziemy przypominać mu, że istnieje wiele różnych ras, w tym Mops! (Uśmiechy).

Jakby na potwierdzenie tego, co zostało powiedziane Zoya zaczął gonić jeep wokół stołu. Gdy pies czołgał się pod stołem, dziewczynka głośno skarcił ulubiony: „Wynoś się, podły tchórz!” ...

- Słyszałem, że pies jest bardzo przyjazny z kotem sąsiada.

- Tak, Jeep to nie tylko spokojnie komunikować się z nimi, ale także przejąć od nich nie zawsze jest dobrym nawykiem. Tak, jeden z kotów nauczyło go wspinać się na stole w kuchni. To okazało się być klasyczny kisulya złodziej: ona cicho przesunął pokrywę łapa garnki, tak dobrze karmione. Oczywiście przed tym jeep był daleko, ale pewnego dnia nasz pies był nadal na stole (po przejściu stolca) i jeden (!) Zjadłem kilogram trufli!

Po tym incydencie, w dżipa zaczęła mających problemy zdrowotne: zaburzonej równowagi hormonalnej. Pod przednimi nogami były przetarcia, otarcia. Ponadto, w ciągu jednego oka zaćma powstała: to było konieczne dla niego zrobić poważną operację. Pies wstawić sztuczną soczewkę. Teraz ten sam problem powstał i jego drugie oko ...

- Może się mylę, ale widok z dżipa, w przeciwieństwie do bardzo zdrowe. Że tylko jego lśniący płaszcz!

- Po prostu kategorycznie odmówił Jeep słodycze. Pewnego razu kupił brązowy ryż (który jest przydatny do trawienia). Ale, niestety, te przetarcia pod nogi - wspólny problem w podatkach i jest gładki. To jest specyfika rasy, nie można pomóc.

- Czy muszę specjalnych opłat wełną?

- Nic „specjalnego” nie robimy z wyjątkiem ograniczeń, które już wspominałem. Ale kupić dobry odkurzacz, tak że nawet Jeep wełna podczas linienia nie daje nam kłopotów. Ponadto mamy skórzane meble - jest to bardzo wygodne, gdy w domu psa.

W rzeczywistości, Jeep nie jest jednym z tych zwierząt, które wyrządza szkody w mieszkaniu. Jeśli dziecko przyszło podobne problemy (na przykład, wykazał zainteresowanie kapcie), a następnie w ciągu roku zdał sobie sprawę, co się dzieje i nie powoduje już nam się o to martwić.

Anna SANINA

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Mieszkańcy Petersburga zaskoczony białego kruka.Mieszkańcy Petersburga zaskoczony białego kruka.
Kanał telewizyjny dla psów: przekazanie interesie swojego zwierzaka?Kanał telewizyjny dla psów: przekazanie interesie swojego zwierzaka?
23 Czerwca w centrum Moskwy „Crocus Expo” odbędzie się Wystawa Światowa 201623 Czerwca w centrum Moskwy „Crocus Expo” odbędzie się Wystawa Światowa 2016
Przyjaźń z gęsi ratuje życie psaPrzyjaźń z gęsi ratuje życie psa
Stary dobry film o psach: Top 10Stary dobry film o psach: Top 10
Recenzje Akita InuRecenzje Akita Inu
Imiona dla psów rasy karzełImiona dla psów rasy karzeł
Imiona psów małych rasImiona psów małych ras
Dlaczego kury walczyć?Dlaczego kury walczyć?
Artemiy troitskiy taśmą i bezArtemiy troitskiy taśmą i bez
» » » Wiara Serebrovskaya i jej jamnik

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru