po.perhegrigh.ru

Ryby obiad na pielgrzymkę

Scott Cromwell był niemile zaskoczony, kiedy zauważyłem, że jeden z jego martwej rybki w akwarium. Jednak mężczyzna zauważył też niezdrowe zainteresowanie jego modliszki na ryby zmarł przedwcześnie.

Ryba na obiad ...

Bydło przeznaczone do kilku lat fotografuje przyrodę, a wtedy jego profesjonalną flair to znowu nie zawiódł. Człowiek odkrył aparat i obserwował dalsze działania owada ...

„Kiedy zobaczyłem, że akwarium zmarł jeden z moich rybek, jestem bardzo rozczarowany, ale szybko przypomniał sobie wróżbity, który mieszka w moim domu. Fakt, że żywi się padliną, a ja byłem zainteresowany jego reakcji na martwej ryby. Ponadto, przez kilka dni owad był głodny, więc miałem nadzieję zobaczyć żadnej reakcji od niego „- mówi Scott.

Ryba na obiad ...

Mantis jest naprawdę zainteresowany w martwych ryb i od razu chciał ją chwycić, ale szyba akwarium zablokować mu drogę. Głodny Modliszka nie przeszkadza i poszedł zbadać akwarium z pomocą zakładek. Krótko owad włączony obręczy wody i zaczepione na krawędzi nogawek szklanych, Mantis wyciągnął z powierzchni wody martwej ryby. Biorąc ryb z akwarium, Modliszka rozpoczęła się posiłek. Reszta rybek akwariowych patrzył z przerażeniem, jak zła owad pochłania jego niedawnej sąsiada!

Ryba na obiad ...

„Ten rodzaj modliszka jest jednym z niewielu, którzy wolą żyć padliny zdobycz. Więc nie jestem bezskutecznie odkryte kamerę „- powiedział Scott Cromwell. Zatem Scot nie tylko pozbyć się czyszczeniem akwarium z martwych ryb, ale również otrzymał wiele ciekawych zdjęć!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Co jeśli, Discus nie jeść?Co jeśli, Discus nie jeść?
Co zrobić, gdy ryba jest zajęty z akwariumCo zrobić, gdy ryba jest zajęty z akwarium
Gupiki i złota rybkaGupiki i złota rybka
Akwarium rybki: opieka, opis, kompatybilnośćAkwarium rybki: opieka, opis, kompatybilność
Mantis jazda ślimakMantis jazda ślimak
Fałszywe Modliszka smileFałszywe Modliszka smile
Akwarium morskie z SampoAkwarium morskie z Sampo
Jak zachowywać się w sposób przejrzysty sum w akwarium?Jak zachowywać się w sposób przejrzysty sum w akwarium?
Ryby akwariowe: najbardziej spokojne i piękne zwierzakiRyby akwariowe: najbardziej spokojne i piękne zwierzaki
Jak mrówka Modliszka pokonanyJak mrówka Modliszka pokonany
» » » Ryby obiad na pielgrzymkę

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru