po.perhegrigh.ru

Gekony taniec

Prawdziwa dyskoteka wystawił cztery gekony w domu swego nowego pana, amatorskiego fotografa z Indonezji eleganckiej Guo.

gekony taniec

Patrz i ucz się: robota gekona.

37-letni miłośnik przyrody kupiony w Pet Shop kilka gekony, decydując się uzupełnić swoją kolekcję obrazów zdjęcia gadów.

gekony taniec

Te gekony wydają się wiedzieć dużo o rozrywkę.

„Ja zwykle robić zdjęcia owadów, ale kiedy zobaczył w sklepie te jaszczurki, wystarczy wyobrazić sobie, co może się zdarzyć, ciekawe ujęcia. Ustawić stół z czarnego szkła i umieścić gekony.

gekony taniec

Dlaczego nie rumba? Dwaj faceci na parkiecie jak róża.

Raz na gładką błyszczącą powierzchnię, moje nowe zwierzaki nagle zaczęły się ruchy jak kroków tanecznych, poruszając się jak innych mistrzów sztuk walki, a ja starałem się nie przegapić niczego „- mówi Shikey.

gekony taniec

Co poczucie rytmu! A ile pasja!

Twoje zdjęcia Shikey Goh umieszczone w Internecie, a jego taniec „Gecko” jest już postrzegana przez tysiące ludzi.

gekony taniec

gekony taniec

gekony taniec

gekony taniec

gekony taniec

gekony taniec

gekony taniec

gekony taniec

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Tolstohvosty gekonTolstohvosty gekon
Crested geckoCrested gecko
Terrarium domu terrarium zwierzętaTerrarium domu terrarium zwierzęta
Polowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa DohertyPolowanie rybołowa przez brytyjskiego fotografa Billa Doherty
Leonardo i Mona Lisa - gekony z Sao PauloLeonardo i Mona Lisa - gekony z Sao Paulo
Tajemnica wytrwałej Tokay Gecko łapy i szczawiowego chrząszczaTajemnica wytrwałej Tokay Gecko łapy i szczawiowego chrząszcza
Phelsuma Madagaskar dzień gecko lubPhelsuma Madagaskar dzień gecko lub
Terrarium Impatiens: domowy toke (Gekko gecko)Terrarium Impatiens: domowy toke (Gekko gecko)
„Wielkie wspinaczki”: popularne rodzaje gekonów„Wielkie wspinaczki”: popularne rodzaje gekonów
Śmieszne taniec wiewiórki w NamibiiŚmieszne taniec wiewiórki w Namibii
» » » Gekony taniec

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru