po.perhegrigh.ru

Świnia, która myśli, że jest psem!

Od najmłodszych lat świni imieniem Gilbert żyli obok siebie z psami, nie będąc w stanie „rozmawiać” ze swymi sąsiadami. W efekcie, dziś Gilbert miał poważne problemy z samoidentyfikacji - świnia myśli, że jest psem!

Świnia, która myśli, że jest psem!

To brzmi to niewiarygodnie, ale przez wszystkich wygląda. Mini-Wieprz, który niedawno skończył dwa lata, całe życie mieszkał w domu, gdzie trzymano oprócz paru Yorki na którym Herbert i przyjęte pewne nawyki.

Gilbert niedawno musiał opuścić swój dom. Mini Piga transportowane w Wilmslow Animal Sanctuary, w mieście Wilmslow (Anglia). Gilbert tu zaprzyjaźnił się z kucykami, kilka kotów i wreszcie spotkał się z ich krewnych - świnie.

Świnia, która myśli, że jest psem!

„Kiedy kupiłem Gilbert, myślę, że będzie rosnąć nieco więcej moich Yorkshire terierów. Jednak dwa lata minęły, i stało się wielkim świni, który był trudny do przechowywania w domu. Gilbert i sam był blisko, więc musiałem myśleć o swojej przyszłości. Oczywiście, że nie chciał się z nim rozstać, ale proszę mi wierzyć, że decyzja była słuszna decyzja”- powiedział gospodyni mini Piga przed oddać go do schroniska.

A następnie kilka tygodni temu, Gilbert został zastąpiony przez miejsce zamieszkania. Teraz svinopos ma znacznie więcej miejsca, lubi go wyraźnie.

Świnia, która myśli, że jest psem!

„Oczywiście, wiele może się wydawać, że Gilbert został wyrzucony, ale nie jest to prawdą. Jedynym błędem pani Gilbert jest fakt, że przeceniła swoje siły. Nie wiedziała, że ​​może rosnąć tak duża. Jednak kobieta podjął właściwą decyzję, dając Gilbert w naszych rękach. Ona regularnie odwiedza swoje datki domowych i przygotowywania się do jego zawartości”- mówi Melanie Haven zarządzający Hay.

Pracownicy zauważyli też schronienie „psie zwyczaje” Gilbert. Mini-Pig uwielbia żebrać o jedzenie, reaguje na jego nick i uwielbia grać w piłkę.

Świnia, która myśli, że jest psem!

Rozmiary stawka mini Piga może być na zdjęciu. W ścianie schronu, aby otwór na kota, ale Herbert nie mogą wspinać ... nawet jego pysk ledwo ściska!

„Na zmianę Gilberta zamieszkania jest plusem. Nasze schronisko jest duża farma. Istnieje wiele przestrzeni i innych zwierząt. Na przykład, istnieje koniki 12, 25 koty, króliki, 3 i 2 świń. Z najnowszych Gilbert znalazł wspólny język, ale nadal pozostaje głównie pies! „- z uśmiechem mówi Melanie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
"P & G Mini" o nazwie dziecko!"P & G Mini" o nazwie dziecko!
Gdzie mogę kupić świnię?Gdzie mogę kupić świnię?
Losonok który myśli, że jest psemLosonok który myśli, że jest psem
Yorkshire terrier: wagaYorkshire terrier: waga
Jakie szczepienia są świnie?Jakie szczepienia są świnie?
Największym świnia na świecie i największe ras świń domowychNajwiększym świnia na świecie i największe ras świń domowych
Wymiary chlewie: budować chlew na 20 bramekWymiary chlewie: budować chlew na 20 bramek
Czynniki wpływające na cenę minipiga domuCzynniki wpływające na cenę minipiga domu
Kup tanie mini Yorkshire TerrierKup tanie mini Yorkshire Terrier
Dzikie świnie: ciekawe i przydatne informacjeDzikie świnie: ciekawe i przydatne informacje
» » » Świnia, która myśli, że jest psem!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru