po.perhegrigh.ru

Suwakowy świń

Holenderski rolnik Stehink Eric (Erik Stegink) postanowił zadowolić swoje świnie, ustawiając je do plastikowego suwaka, nabytych wcześniej w parku wodnym, poinformował internetowym wydaniu Metro.

Suwakowy świń

Foto: AFP / Getty

Człowiek od dawna chciał jakoś urozmaicić życie swoich podopiecznych, a potem udał się do parku wodnego, widział, jak można to zrobić.

Hill kupił Stehinkom, sympatia świnie i szybko zorientowali się, co się dzieje. Dosłownie pierwszego dnia po zainstalowaniu zwierząt z przyjemności zsunął się jej prosto w ogromnej kałuży błota, w którym spędzają cały swój wolny czas.

Suwakowy świń

Ta niezwykła nowość natychmiast rozeszła się po całym Internecie. Wiele publikacji opublikowały na swoich stronach śmieszne zdjęcia, która jest dość świnia jazda na roller coaster. Dzięki dar magisterskiej świń teraz dostać podwójną przyjemność.

Według rolnika Eric Stehinka, pomysł przyszedł do niego kupić kupę czasu na odpoczynek w parku wodnym. - Byłem pod wrażeniem tego, co zobaczył w parku wodnym - mówi rolnik korespondenci Metro. - Wiele osób tam się bawić i odpocząć.

Zauważyłem, że wszyscy ludzie bez wyjątku bardzo przyjemny do jazdy na rollercoaster. Dostali ogromną przyjemność z nim. Jest coś postanowiłem, że moje świnie nie jest blisko miejsca, ale wręcz przeciwnie trochę ich rozbawić.

Suwakowy świń

I nie mylił. świnie niespodzianka lubił. Nie tylko są one od razu zrozumiał, że dzień, jak go używać. - Moja świnia wyglądać teraz zadowolony i nie żałuję jego zakupu - mówi rolnik.

- Myślę, że nawet najbardziej zwyczajne świnie mają prawo cieszyć. I podwójnie zadowolony, zgaduję z darem i moje świnie zatwierdziła go. Teraz do mnie, gospodarstwo przychodzi wiele osób, aby zobaczyć, jak żyją i zabawiać moją świnię.

Wielu ekspertów twierdzi, tym lepsze warunki zwierząt gospodarskich, tym bardziej, że pozytywny wpływ na ich zdrowie i dlatego, że ma pozytywny wpływ na jakość samego produktu.

Suwakowy świń

Na przykład, krowę, która obejmuje codzienne muzyki klasycznej może dać po takich koncertach dwa razy tyle mleka, mleko i sama staje się najlepszą jakością.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Lazy Bear z parku CabárcenoLazy Bear z parku Cabárceno
Jakie szczepienia są świnie?Jakie szczepienia są świnie?
Cub i caracalsCub i caracals
Wymiary chlewie: budować chlew na 20 bramekWymiary chlewie: budować chlew na 20 bramek
Jak zrobić koryta dla świń?Jak zrobić koryta dla świń?
Funny rodzina z BaselFunny rodzina z Basel
Polar bear cub z zoo w Toronto przeżyłPolar bear cub z zoo w Toronto przeżył
Młode świnie Visayan Wart od ChesterMłode świnie Visayan Wart od Chester
Kapibary kąpiele w gorących źródłach Izu Shaboten parkowychKapibary kąpiele w gorących źródłach Izu Shaboten parkowych
Wszystko, co musisz wiedzieć o ozdobnym świniWszystko, co musisz wiedzieć o ozdobnym świni
» » » Suwakowy świń

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru