po.perhegrigh.ru

Christmas Turcji!

Wiadomym jest, że w Europie jednym z głównych dań na Boże Narodzenie jest indyk, ale indyk, które zostaną omówione poniżej, jest jedyna w swoim rodzaju, ptak i jego obecnych właścicieli po prostu nie podnieść rękę upiec ptactwo!

Christmas Turcji!

Jerry i Don Watkins ptaków znaleziono w jednym z parkingów. Mąż i żona się domyślić, że Turcja prawdopodobnie uciekł z jakiejś lokalnej farmy. Było zimno na ulicy, a na zewnątrz ptak oznaczało, że można było się domyślić, że jest ona wyczerpana, więc bez zastanowienia Watkins postanowił chwycić ją do swojego domu.

Co ciekawe, w domu Jerry i Don Watkinsona już żyć Dwie dorosłe Labrador, więc pary miał pewne obawy będą indyka i pies znaleźć wspólny język. Jednakże, ptak, będąc w nowym środowisku dla siebie, szybko pokazała charakter i zdobyć przychylność psów!

Christmas Turcji!

Turcja tak aklimatyzować samo społeczeństwo psy, w pewnym stopniu stać się psem! Watkinson wskazał, że ich ulubiony uwielbia chodzić o labradory, spać w budzie, a nawet próbuje szczekać!

„Myślę Krenberri (tylko nick daliśmy indyka) są obok siebie z psami przejął niektóre z ich przyzwyczajeń. To brzmi to niewiarygodnie, ale inaczej nie można wytłumaczyć jej zachowanie. Mieliśmy nawet kupić trzecią miskę psa jako Krendberri stale kradzież jedzenia z miski z naszego Labrador, a teraz ona je z nią! „- mówi Jerry Watkins.

Christmas Turcji!

Dziennikarze z Daily Mail zapytał małżeństwo, które jedzą na świąteczny obiad, a Watkinson zauważył z uśmiechem, że Turcja nie ma, i będzie kosztować wołowinę.

„Byliśmy zaskoczeni, że Turcja znalazła wspólny język z naszych labradorów. A teraz ona jest również zachowuje się jak pies! W ogóle, kiedy moja żona i zdałem sobie sprawę, że może dostać się na Krenberri z naszymi psami, zaproponowałem, aby zostawić ją w domu „- powiedział Don Watkins.

Christmas Turcji!

Oczywiście, Krenberri nie mieszka w domu bezpośrednio Watkins. Jako dom dla nowego zwierzaka para przydzielono starą szopę, która przylega do ich domu. Jednak większość czasu wszystko Turcja nadal woli spędzać razem z ich nowych przyjaciół Labrador, niż ściany stodoły.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wszystkie agresji u papugWszystkie agresji u papug
Charakter LabradorCharakter Labrador
Wymarłych gatunków ptaków wyglądało osteodontornis?Wymarłych gatunków ptaków wyglądało osteodontornis?
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
Jak sprawić, by dom dla kur?Jak sprawić, by dom dla kur?
Daytime, starożytne ptaki drapieżneDaytime, starożytne ptaki drapieżne
Turcja Big 6 - przegląd cech i skaleTurcja Big 6 - przegląd cech i skale
Jakie były stare ptak? Wszystkie shenzhouraptor ptakówJakie były stare ptak? Wszystkie shenzhouraptor ptaków
Emu jako zwierzę domowe?Emu jako zwierzę domowe?
Kanarek kanarek niezgodaKanarek kanarek niezgoda
» » » Christmas Turcji!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru