po.perhegrigh.ru

Ralph - największy królik na świecie!

Ostatnia niedziela w Europie świętowali Wielkanoc katolickiej. Jeśli w Rosji na Wielkanoc malowane jaj i przygotować / kupić ciasta, w krajach europejskich jest nieco inna, a także ogromny udział w festiwalu odgrywa Easter bunny. Jest to istota mityczna i robi to, co niesie dzieci farbowane jajka i słodycze.

Największa na świecie królik!

Na zdjęciu 17-letnia Cindy Vinson próbuje jego najlepiej, aby utrzymać się na rękę Ralph

Na zdjęciu powyżej, znany jako Ralph królik. Daily Mail dziennikarze zdecydowali się złożyć raport o tym. Jak widać ze zdjęć, królik jest naprawdę niezwykłe. Ralph waży więcej niż 20 kilogramów, czyli o jak 3-letniego dziecka Yoh!

Uważa się, że do tej pory najgrubszy Ralph królika na świecie. Już w 2010 roku został wyróżniony tytułem, ale później Ralph mało „stracił grunt”, a nowy rekord dla królika 19-kilogramowego Daria. Jednak w międzyczasie, Ralph był trochę starszy, a obecnie waży imponujące 23 kilogramów. Najbliżsi konkurenci nerwowo „palenia w bok!”

Największa na świecie królik!

gospodyni królik Pauline Grant mówi, że stara się nie objadać Ralph. Jednak wydaje się, że cierpi gigantyzm królika. Na przykład, długość Ralph w tej chwili trochę ponad metr!

Jednak pomimo imponującej wielkości, Ralph nie różni się zbytnio od normalnych królików. Jest to, że apetyt. Więc Ralph prawie codziennie zjada kapustę, kilka kłosy, około pół ogórka, marchwi, kilka jabłek, kilka plasterków czarnego chleba i kilka krakersy z nadzieniem kremowym!

Największa na świecie królik!

„Kilka lat temu pokazałem weterynarzy Ralph mi poradzono, aby ograniczyć to trochę w żywności, które zrobiłem. Jednak królik przybierały na wadze, ponieważ tylko. Jednakże, jest on całkowicie zdrowy, a Ralph jest w świetnej formie „- mówi Pauline Grant.

Największa na świecie królik!

Weterynarze twierdzą, że więcej nie będzie rosnąć Ralph ...

Interesujące jest to, że teraz w pełni Ralph linienia, tak że dotacje dom wszędzie porozrzucane kawałki jego futra, a jeśli wziąć królika w ramionach, to będzie miał dużo czasu, aby oczyścić się z jego płaszcz.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pokaż małych zwierząt Burgess PrimePokaż małych zwierząt Burgess Prime
Ozdobne króliki w SamarzeOzdobne króliki w Samarze
Jak utrzymać królików ozdobnychJak utrzymać królików ozdobnych
Hodować królikiHodować króliki
Angora królik dekoracyjny: wiązaniaAngora królik dekoracyjny: wiązania
Królik-podróżnik nazwie NaraKrólik-podróżnik nazwie Nara
Królików ChelyabinskKrólików Chelyabinsk
Holenderski królik miniaturowy: charakterystyczne cechyHolenderski królik miniaturowy: charakterystyczne cechy
Pet królik: jak podnieść króliki?Pet królik: jak podnieść króliki?
Ksywka dla owczarków niemieckichKsywka dla owczarków niemieckich
» » » Ralph - największy królik na świecie!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru