po.perhegrigh.ru

Hen położył ogromne jajo!

Prezentowane niespodziankę kury nioski ich właściciele Steve i Annie Eggintonam Somerset County. Kiedy para po raz kolejny postanowił sprawdzić warstw, stało się jasne, że jeden z nich przyniósł jajka, której wielkość była trzy razy więcej niż zwykle!

Steve i Annie były po prostu zdumieni przez gigantycznej wielkości jaj i kura o imieniu Jessica, która przyniosła jajko, spojrzał beznamiętnie. Kiedy jajo w końcu ważył, okazało się, że waży aż 6 uncji, czyli około 170 gramów!

Jessica tak niezwykłe jajko ustanowione w nocy z 31 lipca. Annie Egginton powiedział, że ten dzień był jej urodziny (kobieta odwróciła 59 lat), a ona uważa, że ​​w ten sposób kura postanowił jej pogratulować.

„Przez te wszystkie lata mieliśmy wiele kur, ale moja żona i ja nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Teraz mamy tylko trzy kurczaki (Jessica Henrietta i Doris), a oni regularnie składają jaja. Oczywiście, okazało się dość duże jajko, ale to taki - nigdy „- mówi Steve Egginton.

Tymczasem Steve pracuje z kurcząt, kur w ciągu ostatnich trzech dekad, tak, że Jessica naprawdę przedstawił ogromną niespodziankę. Jednakże, nawet przy takich imponujących rozmiarów jaja, kurczak nie udało się ustanowić nowy rekord, a największa na świecie jaja kurzego jest nadal uważane jajko o wadze 450 gramów!

„Oczywiście, wziąłem obraz gigantycznego jaja, ale pozostawić je w pamięci nie. Zrobiliśmy z żoną doskonały omlet na śniadanie, i mieliśmy tylko jedno jajo „- powiedział w wywiadzie ze Stevem Daily Mail.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ogromny pyton albinos i rodzina IrwinOgromny pyton albinos i rodzina Irwin
Co zrobić, aby biały kurczak kura ścigał się dobrzeCo zrobić, aby biały kurczak kura ścigał się dobrze
Najciekawsze kury świataNajciekawsze kury świata
Bawoły i brudBawoły i brud
Kiedy najczęściej zaczyna przynosić kurczakiKiedy najczęściej zaczyna przynosić kurczaki
Albinosy wiewiórki z Jubilee ParkAlbinosy wiewiórki z Jubilee Park
Małe lenistwo z BaltimoreMałe lenistwo z Baltimore
Brazylijski Porcupine Cleveland ZooBrazylijski Porcupine Cleveland Zoo
Cechy hodować kurczaki RhodoniteCechy hodować kurczaki Rhodonite
Prognoza pogody dla jaj kurzychPrognoza pogody dla jaj kurzych
» » » Hen położył ogromne jajo!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru