po.perhegrigh.ru

Bosman, albo opowieść o tym, jak nie sprzedać psa

Bosman, czy historia o tym, jak nie sprzedać psa

Najtrudniejszą rzeczą w hodowli psów - jest sprzedaż szczeniąt. Poród, nawet całkiem dobrze, ulubione i rodzime psy - to, oczywiście, test, podczas którego raz i przysięgają sobie, że nigdy, nigdy nie doprowadzi do jego piękno, które obecnie cierpi więc na wiązanie nawet najbardziej rasprekrasno mężczyzn. Ale te myśli są szybko zapomniane, to wszystko się skończy, a matka, zmęczony, ale szczęśliwy, delikatnie lizać swoje dzieci. Ale tu jest dziwne bezkształtne bryły skalne rozwijać i przekształcić w uroczych szczeniaków i jako pewien dowolny, zwłaszcza początkujący hodowcy, oczywiście, w przyszłych mistrzów. I niepostrzeżenie, zaczynają zajmować się w samym sercu bardzo dużym miejscu. Po tym wszystkim, są rodziny i bliskich, aby taka sama - mała, krucha i tak wierzysz! A jeśli niektóre z nich szczerze wierzy, że jego miejsce - w tym domu?

Moja Darcy po raz pierwszy została mamą. Sześć cute czarny „chomiki”, przez czerwony jamnik. Bezradne szczenięta szybko stają się rześki chwalebne rabusie. Jest to czas, aby przenieść je do nowych właścicieli, które, zapewniam was, nie jest łatwe. Pierwszy - konkurs z psami tej samej rasy w niższej cenie. Więcej niż raz okazało się, że ludzie przychodzili, aby podziwiać piękno i uwodzenie szczeniąt i poszedłem kupić „to samo, ale bez dokumentów”, aby to tańsze. I są one tutaj kawałek papieru, myśl tej samej rasy, a tym samym zwiększyć samo. Traktujemy, tuczenia, pozostawić. Nie, obywatele, nawet w najbardziej sprzyjających okolicznościach rosną bynajmniej samo. Widziałem oczy tych ludzi, którzy przyjechali z psem „tani” na wystawę - Inne widzieć i być widzianym. Udali się bardzo szybko, ale następnego psa kupił więcej niż znaczeniu.

Jak przenieść uczucia hodowcy w momencie rozstania z szczeniaka? Serce jest rozdarte na kawałki, bo dajesz swoich krewnych są w niepowołane ręce! Jak będzie on tam być jeden? To po prostu kochać? Wystarczy dbać? I wszystko powtarza się za każdym razem z każdego szczeniaka: Arabella, arystokrata, Abigail, Arystotelesa, sierpień ...

Ale nawet to nie jest najtrudniejsze. Słyszałem, że w miotach jamniki od czasu do czasu pojawiają się szczenięta, którzy uważają, że najlepszym dla nich do domu - to taki, w którym się urodzili. I tak się stało. Jednym ze szczeniąt - Admirał (w domu - Bosman) ustalił, że pasuje do naszego domu. Kiedy klienci przychodzą, warknął i warknął, wybrali inną. Gdy wybór nie był od nikogo, zaczął chorować. I zrobić to za każdym razem jedynie w momencie przybycia klienta. Mystic? Nie wiem. Myślałem, że układ immunologiczny jest słaby (jest to opłata, ale nigdy nie wiadomo ...). Zostawiam to nie szło: dobrze, dlaczego ja z moim psem a suką? Chociaż pies rosły bardzo skuteczne - niski, długie, kostne z luksusowy głowy i nasycony kolor. Cóż, piszę to na pokaz. A w przeddzień wystawy nazywając kobietę, która chciała go kupić, ale w tej chwili, że „walczyli”, i mówi wszystko zabrać szczeniaka. Zastrzec dane po drodze okazuje się, że bez względu na to, a nawet to, że już zapłacił za wystawę nigdy nie doprowadzi. I odłóż słuchawkę, próbując sobie wyobrazić proces przenoszenia szczeniaka ... i mąż dzwoni i przeprasza po dwóch godzinach mojego szloch - szczeniak, nie możemy oddać. Rzeczywiście, nasz dom pasuje mu najlepiej. Oto ona: młodych i dorosłych mistrz i rosyjski klub, wielki strażnik i stałym towarzyszem z mężem na grasować. I wszystkie choroby po opuszczeniu go do siebie, jakby przeszedł przez magicznej różdżki. Mystic?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Surykatki of HertfordshireSurykatki of Hertfordshire
Żłobki basenji hodowcyŻłobki basenji hodowcy
Zachowanie i charakter królika: ozdobne króliki w domuZachowanie i charakter królika: ozdobne króliki w domu
Jak przyjmować poród u kotów?Jak przyjmować poród u kotów?
Scotch terrier szczeniętaScotch terrier szczenięta
Ile cenę BassetIle cenę Basset
Wszystkie większości większości ras psówWszystkie większości większości ras psów
Samica czubaty tamaryny zostać matkąSamica czubaty tamaryny zostać matką
Skąd wiesz, że kot będzie wkrótce rodzić: główne cechySkąd wiesz, że kot będzie wkrótce rodzić: główne cechy
Jak wybrać hosting dla szczeniąt?Jak wybrać hosting dla szczeniąt?
» » » Bosman, albo opowieść o tym, jak nie sprzedać psa

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru