po.perhegrigh.ru

10 Powodów, dla których koty są lepsze od psów

Co było pierwsze, jajko czy kura? Czy jesteśmy sami w tym rozległym wszechświecie? Te i wiele innych pytań są bardzo powszechne w porównaniu z jednym odwieczne pytanie, które udręczonego miłośników zwierząt od dawna: „kto jest lepszy jak zwierzę - kot lub pies”

Myślę, że ta dyskusja jest tak stara jak świat, ale to nie umniejsza jego znaczenie dzisiaj. Wszakże, jak w jednej i drugiej stronie jest kilka argumentów na swoją korzyść.

Dlaczego koty są lepsze od psów

Artykuł „10 powodów, dlaczego koty są lepsze niż psy”, ma na celu pomóc w podjęciu właściwej decyzji, zwłaszcza dla tych, którzy chcą mieć pierwszego zwierzaka.

1. Koty mogą żyć nawet w najmniejszych domach i mieszkaniach. Koty czuć się komfortowo, skręcać się w pozornie najbardziej niewygodnych miejscach. To jest bardzo ważne, jeśli przestrzeń życiowa jest niewielkich rozmiarów. Ponieważ psy, koty przeciwieństwie potrzebują dużo więcej miejsca do wygodnego życia.

2. Koty w kosztach utrzymania jest tańszy niż psa. I będzie to zgodzić, jest ważnym czynnikiem. Ilość żywności, że kot zjada w ciągu dnia jest dużo mniejsza niż ilość jedzenia, które trzeba nawet najmniejszy pies. Koszty lekarza weterynarii, właściciele kotów, również znacznie zredukowane (oczywiście z należytą starannością dla kota). A chodzi o to, że pies jest znacznie bardziej podatny na chorują ze względu na fakt, że często na ulicy, w przeciwieństwie do swoich odpowiedników mruczenie, które wykraczają poza rzadko lub nigdy.

3. Koty nie trzeba chodzić. Oczywiście, można zrezygnować i powiedzieć, że autor jest zbyt przesadzać. Ale mam najbardziej mam psa i wiem bardzo dobrze, jak trudno jest wstać wcześnie rano lub po pracy w godzinach wieczornych, gdy jeden nie chce nigdzie iść, i trzeba chodzić psa, i to we wszystkich warunkach pogodowych. Koty nie daje takiej kłopotów.

4. Koty nie wymaga stałej uwagi, ile potrzeba w psa. Psy są bardzo towarzyskie stworzenia, które wymagają stałej uwagi ze strony aktywnej osoby. Kot jest w porządku „chodzi o sobie” i nie jest to tylko puste słowa. Oczywiście, ze uszczelki muszą komunikować się, bawić i pieścić je, ale że potrzebują one znacznie mniejszą objętość niż psy. I to jest takie samo ważnym czynnikiem, jeśli jesteś zajęty człowiek, widzisz.

5. Koty ciszej niż psów. Wyjątkiem jest w aktywnym cat cat woli. Ale pozostaje faktem: psy szczekają i koty nie są.

Zastanawiam się:

6. Koty są bardziej czysto i wymagają mniej uwagi ze zdrowiem niż psy. Psy muszą stale kąpią i procedury kot kąpielowych obecnie zapewnić we własnym zakresie. Oczywiście, czasami trzeba się wykąpać kota, nawet tych, którzy ciągle siedzą w domu. Ale musimy to zrobić znacznie rzadziej niż psy.

7. Kot może być pozostawione same w domu przez kilka dni. Najważniejsze, że była dostawa żywności, wody i niektórych czystych tackach. Pies nie może więcej niż jeden dzień nie jest firm i pomoc człowieka.

8. Koty łatwiej znosi transport i podróży. Po pierwsze koty zajmują mniej miejsca. Po drugie, podróż do transportu lub przenieść do nowej lokalizacji koty cierpią mniej bolesna i emocjonalnie, niż psów.

9. koty złapać myszy. Psy mogą również goni myszy, ale tylko dla zabawy i gier. Koty polują także na gryzonie spożywać, a nawet sama obecność kota w domu jest zapobieganie pojawienia się gryzoni w pobliżu.

10. jak to brzmi śmiesznie, ale nie zapominaj, że koty są małe - bogowie, że ludzie czcili w jednym czasie. Te mistyczne stwory, majestatyczne i królewskie najbardziej zasługują na naszą szczególną uwagę.

Zastanawiam się:

Na koniec chcę powiedzieć, że niezależnie od kogo zacząć - pies lub kot, to będzie najlepszym wyborem. A może będzie prowadzić swoje dwa zwierzęta w tym samym czasie. Aby uniknąć nieporozumień, chcę powiedzieć, że autor tego artykułu o 51% w sobachnitsa duszę i wkrótce będę zrehabilitować pisanie artykułów na „10 powodów, dlaczego psy lepsze niż koty.”

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kot pet-klasaKot pet-klasa
Dlaczego kot? Artykuły o kotachDlaczego kot? Artykuły o kotach
Koty CyprKoty Cypr
Koty MaltaKoty Malta
Côte zmierzające do zrobienia.Côte zmierzające do zrobienia.
Anty-depresyjne koty Valery KhlebnikovAnty-depresyjne koty Valery Khlebnikov
8 Powodów dlaczego psy lepsze niż koty8 Powodów dlaczego psy lepsze niż koty
Czy kocha swojego zwierzaka?Czy kocha swojego zwierzaka?
Miłośnicy psów, kim oni są?Miłośnicy psów, kim oni są?
MunchkinMunchkin
» » 10 Powodów, dla których koty są lepsze od psów

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru