po.perhegrigh.ru

Alaskan malamute opinii właścicieli

Alaskan malamute właściciele Opinie zdjęcie

Chcesz wiedzieć więcej informacji na temat tej rasy psów jak malamutami i zapoznania się z nimi? Na pewno pomoże opinie malamutami, które są podzielone na gospodarzy rodzaju.

Tanya:
„Malamute mam przyjaciela. Co mogę powiedzieć? Bardzo wykształcony, pomocny i kulturowej „dżentelmena”. On wszystko rozumie, ale nic w zamian nie mogę powiedzieć. Bardzo podoba mi się jego pluszowym pysk, to szkoda, że ​​nie mogę trzymać go w domu ... "

Dimentra:
„Pies przyjazny, inteligentny, pracowity, piękny, zrozumienie, ma silny zapach. W tych psów połączone siły i wytrzymałości, które są pilnie potrzebne, aby przetrwać w trudnych warunkach. Ten pies jest zdolny do przenoszenia dużych obciążeń na długich dystansach. Wśród braków Chciałbym podkreślić wolność kochający, a fakt, że malamut kocha zepsuć meble. "

Alice:
„W ciągu 7 miesięcy musimy szkolić psa, a wynik jest po prostu zdumiony nas. Mamy sprytne zwierzę, które nie przyklejają się do obcych, nigdy ze stratą dla kotów, nie wykazuje agresji wobec innych zwierząt. Pies zaczął rozumieć mnie doskonale i zawsze zna swoje miejsce. I wiesz co? Zauważyłem, że czasami wciąż uśmiechnięty, więc nie wierzę, że Malamutes głupi. "



Tmarts:
„To jest bardzo trudna rasa psa. Oni zawsze mają własne zdanie i nie jest - łatwy do opanowania pies. W celu znalezienia wspólnego języka potrzebę włożyć wiele wysiłku i poświęcić dużo czasu. W takim przypadku, jeśli pies jest dobrze wychowany, to nie stanowi żadnego zagrożenia dla innych. Jest posłuszny zwykle jedna osoba, ale z miłością odnosi się do wszystkich członków rodziny. Uwielbia dzieci i może być świetnym pielęgniarka. "

Irina:
„Malamute mieszka z nami w apartamencie z dwoma sypialniami. Jest to bardzo miły i słodki pies, czasami zachowuje się jak dziecko. Bardzo lubi spacery i biega po ulicy jak opętany, a gdy tylko przekroczy próg mieszkania w pośpiechu, aby osiedlić się na kanapie. Rozumie prawie wszystkie polecenia, ale nie zawsze chcą je śledzić. Wszystko zależy od jej nastroju. Jedyną rzeczą, która mnie irytuje - to włosy całym mieszkaniu ".

Felita:
„Pies jest po prostu doskonała. Wesoły i miły. Jednakże molts dwa razy w roku, więc w tym czasie wymagają wzmocnionej czyszczenie. Pies życzliwy i dobrze dogaduje się z kotami. Egoistyczny, zawsze i wszędzie chce być pierwszy. Sprytny, przebiegły i wyrachowany. Najlepiej jest, aby doprowadzić go do ludzi, którzy prowadzą aktywny tryb życia. "

Więcej informacji na temat psów rasy Alaskan malamute

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Alaskan malamute ras dużychAlaskan malamute ras dużych
Historia rasy Alaskan malamuteHistoria rasy Alaskan malamute
MalamutMalamut
Obchodzi Alaskan malamuteObchodzi Alaskan malamute
Standardowe Alaskan malamuteStandardowe Alaskan malamute
Ile jest cena Alaskan malamuteIle jest cena Alaskan malamute
Zdjęcia zdjęcia alaskan malamuteZdjęcia zdjęcia alaskan malamute
Alaskan malamute, opis rasy i zdjęciaAlaskan malamute, opis rasy i zdjęcia
MalamutMalamut
Husky jest różny od Alaskan malamute? Porównanie tych dwóch gatunkówHusky jest różny od Alaskan malamute? Porównanie tych dwóch gatunków
» » Alaskan malamute opinii właścicieli

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru