po.perhegrigh.ru

Cud dziecko langur San Francisco zoo

Wspaniały czerwony cub langur (Presbytis) urodził się w San Francisco San Francisco Zoo Zoo. W tym zoo od 1985 roku został on już urodzonego 17 langurs - jest to najlepszy wskaźnik narodzin tego rodzaju małp wśród wszystkich ogrodów zoologicznych na świecie.

Cud dziecko langur z zoo w San Francisco

Kid langur z zoo w San Francisco Zoo

Kolorowe czerwone futro z dzieckiem pozostanie przez 3-4 miesięcy, a następnie nabyć normalna cecha dorosły kolor langurs.

Langur małpy należą do rodzaju rodziny małp Starego Świata, który składa się z 11-15 gatunków. Ciało Langur waga lub Francois trahipiteka 7-8 kg. Podstawowy kolor czarny płaszcz tylko na głowie ma białe plamy.

Cud dziecko langur z zoo w San Francisco

Zoo w San Francisco

Kończyny smukłe z krótkimi palcami. Langurs znajdują się w Chinach, Wietnamie i Laosie, zamieszkujących pół-tropikalnych lasów górskich. Te małpy wolą codziennym życiu, a oni spać głównie na drzewach i tylko wtedy, gdy może zapewnić możliwość zakwaterowania w jaskiniach.

Langurs uzupełnienia diety pokarmów roślinnych - Młode pędy roślin, owoców, kwiatów, nektar, a nawet owadów, które obfitują w lasy pół-tropikalnych. Większa korzystne są niedojrzałych liści niż dojrzały, są one w dużych ilościach jeść i trawić liści, dzięki specjalnej konstrukcji żołądka (trzy-komorowy), który jest podobny do żołądka przeżuwaczy.

Cud dziecko langur z zoo w San Francisco

Zoo w San Francisco

Langurs żyją w rodzinach czterech do 27 zwierząt, nad którym dominuje najbardziej dojrzały i silny mężczyzna. Nieletni mężczyzna polo opuścić stada, po osiągnięciu pełnej dojrzałości płciowej i jednorodzinnego mieszka do tego czasu, aż do utworzenia nowego małżeństwo, chociaż mogą również może dołączyć do młodych rodziny. Każda grupa Langurs ściśle chroni własne terytorium i spełnia żadnego obcego agresja wdarł się na ich terytorium lub samic.

Cud dziecko langur z zoo w San Francisco

Zoo w San Francisco

Ciąża u kobiet Langurs trwa średnio 6 lub 7 miesięcy, po którym mają urodzonego cielęcia. Matka analizuje i bada dziecko, a potem daje je do innych dorosłych kobiet, które również wykonuje dokładną kontrolę.

Zoo w San Francisco

Tak więc w pierwszym dniu po urodzeniu cub rozpieszczani kilka samic. obowiązki edukacyjne wyraźnie rozdzielone między wszystkich osobników płci żeńskiej. Praktyka ta pozwala matkom, aby uzyskać dodatkową resztę, a druga kobieta, która nie posiada żadnej z ich potomstwa, matka zdobyć bezcenne doświadczenie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zawartość domu małpZawartość domu małp
Mali bracia langursMali bracia langurs
Kolory chihuahuaKolory chihuahua
Fundusz uzupełnianie DarrellFundusz uzupełnianie Darrell
Czepiak Czarnoręki cub z zoo w BazyleiCzepiak Czarnoręki cub z zoo w Bazylei
Srebrny langur CaliforniaSrebrny langur California
Zabierz mnie na fotografa!Zabierz mnie na fotografa!
SmeagolSmeagol
Zostaw mnie samegoZostaw mnie samego
Dodanie do Australia ZooDodanie do Australia Zoo
» » » Cud dziecko langur San Francisco zoo

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru