po.perhegrigh.ru

Zarejestrować i wypowiedzieć się na blogu

Znajomi blog jest otwarty darmowa rejestracja! Komentarz teraz być zarejestrowany i zalogowany! można od razu wprowadzić za pośrednictwem konta w sferze społecznej ... lub na prostej linii w specjalnej sekcji na stronie. Lepiej wykorzystać tę drugą opcję, ponieważ wtedy masz osobiste hasło, w przypadku sfery społecznej wejść na stronę będzie można tylko przez nich!

Zarejestrować i wypowiedzieć się na blogu

flickr / NeonMan

Dlaczego to wszystko? Tak, wszystko jest bardzo proste ... Mam nadzieję, że do powrotu z rejestracją przynajmniej w pewnym personalizacji serwisu ... pamiętam z przyjemnością czas, gdy komentarze jak odpowiedź ... i ludzie, którzy je opuścili, były postrzegane jako bliskich :) Tak, wszystko może się zdarzyć, ale mat oraz wszelkie -To nieodpłatnych obelg, to nigdy nie stoczył ... przez to chcę przeprosić „oldies” ... wróć! :) Bez Was ten blog nie jest tak interesujący ... przynajmniej dla mnie ...

W związku z innowacjami, zachęcam powstrzymania się w komentarzach od:

  1. Wszelkie reklamy. Specjalnie dla hodowli, jest o będzie w stanie utrzymać swoje kontakty w ciekawych skał dla zwykłych grosze :) komentarzach, jak każda reklama będzie bezwzględnie usunięte!
  2. "Class!", "Dziękujemy!", "Nyashki!" itd. Uninformative komentarze bezpośrednio polecieć do kosza ... Jeśli podoba Ci się ten artykuł lub obraz na stronie, prosimy kliknąć żadnych husky sotsialok, które są umieszczone na nim! Jest to najprostszy sposób, aby podziękować i wyrazić mój podziw dla tego, co widział :)
  3. Mat. - nie ma nic do powiedzenia ... :)

Być może lista będzie aktualizowana ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Smutne filmy o psachSmutne filmy o psach
Boxer - opis rasy, zdjęciaBoxer - opis rasy, zdjęcia
Opis Pekinese rasyOpis Pekinese rasy
Terrier, opis rasy i zdjęciaTerrier, opis rasy i zdjęcia
Dogue de Bordeaux - opis rasy, charakterystyka i zdjęciaDogue de Bordeaux - opis rasy, charakterystyka i zdjęcia
Cocker Spaniel amerykański: opis rasy, psy, zdjęcia przyrody, cenaCocker Spaniel amerykański: opis rasy, psy, zdjęcia przyrody, cena
Boxer - opis rasy, zdjęciaBoxer - opis rasy, zdjęcia
Amstaff, opis rasy. Zdjęcie American Staffordshire terrierAmstaff, opis rasy. Zdjęcie American Staffordshire terrier
Hodowcy żłobki Cocker spaniel amerykańskiHodowcy żłobki Cocker spaniel amerykański
Sznaucer miniaturowy: opis rasy, charakter i zdjęciaSznaucer miniaturowy: opis rasy, charakter i zdjęcia
» » » Zarejestrować i wypowiedzieć się na blogu

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru