po.perhegrigh.ru

Eyed dziwnego kota Jarvis

Ten czerwony eyed cat nazwie Jarvis P. Weasley (Jarvis P. Weasley) stwierdzono w Kalifornii (California) bardzo młody, miał zaledwie cztery tygodnie. Wrzucił go do szefa ulicznego, zauważając, że problemy kotek oczu i oddech.

Eyed dziwnego kota Jarvis

Ale na szczęście świat nie jest bez dobrych ludzi - biednych opuszczony kotek wziął do swego domu mieszkaniec Kelly Daria (Daria Kelly). Początkowo kobieta zamierza przeprowadzić okruchy w jednym ze schronów państwowych, ale potem zmieniła zdanie i lewo nieszczęsnego kociaka w domu.

Eyed dziwnego kota Jarvis

Po starannym rozważeniu podrzutka, Ms. Kelly znalazł zaskakujące podobieństwa kotek z wokalista brytyjskiej grupy rockowej „Pulp”, Jarvis Cocker (Jarvis Cocker) i Ron Weasley (Ron Weasley), jeden z bohaterów filmu „Harry Potter”. Więc właściwie pomysł, aby nazwać kociaka nazwie Jarvis P. Weasley, który jest hybrydą dwóch nazwisk.

Eyed dziwnego kota Jarvis

Jarvis jest teraz przez pięć lat, a ostatnio stał się sławny w całym Internecie, stając się jednym z najbardziej znanych i popularnych kotów na świecie. I stało się po tym jak jego właściciel zdecydował się na opublikowanie swoich zdjęć w internecie. Od razu podbił serca wielu użytkowników Internetu, którzy w swoim komentarzu napisał, że taki ładny i wyjątkowy kot robi swoje mrużąc oczy.

Eyed dziwnego kota Jarvis

- Mamy Jarvis z pełnym zrozumienia i miłości - powiedział Daria Kelly. - On jest taki wesoły i beztroski! Cieszę się, że jest ze mnie zadowolony. W Jarvis zawsze był wielki głód życia, nawet kiedy był bardzo młody i chorych. Jestem bardzo zadowolony, że miałem taką kochającą przyjaciela!

Eyed dziwnego kota Jarvis

- Zabawne pysk Jarvis zawsze wywołuje u mnie uśmiech. Jak dobrze, że zostawiła go w domu, a nie podane do schroniska - przyznaje. W czasie, gdy małe i chory kotek pojawił się w domu Daria Kelly pracowała jako wolontariusz w miejscowym schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Eyed dziwnego kota Jarvis

Cure kotek ona następnie pomógł Holly Amber (Amber Holly), lekarza weterynarii w schronisku i jej najlepszym przyjacielem. Według Amber, często mówi Jarvis, kiedy był mały i chory, ale mimo to kotek był żywy i zabawny. - To pierwszy dzień popełnienia bałagan, obracając dookoła - mówi Amber.

Eyed dziwnego kota Jarvis

Na koniec chcę dodać, że obie kobiety są teraz pracuje w schronisku dla zwierząt. - Aby pomóc biednym, chorym i bezdomnym zwierzętom - to nasza misja! - rozpoznał przyjaciela.

Eyed dziwnego kota Jarvis

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kiedy szczepić kociąt i kotów dorosłychKiedy szczepić kociąt i kotów dorosłych
Jako nazwie perkal kotówJako nazwie perkal kotów
Srebrny langur CaliforniaSrebrny langur California
California mite - mistrz świata w bieguCalifornia mite - mistrz świata w biegu
Pseudonimy psów nazw angielskich Cocker SpanielPseudonimy psów nazw angielskich Cocker Spaniel
Jak nauczyć kociaka do zasobnikaJak nauczyć kociaka do zasobnika
Recenzje angielski Cocker SpanielRecenzje angielski Cocker Spaniel
Zdjęcia Zdjęcia angielski Cocker SpanielZdjęcia Zdjęcia angielski Cocker Spaniel
Hodowcy żłobek Cocker spaniel angielskiHodowcy żłobek Cocker spaniel angielski
Jak nazwać chłopca i dziewczynkę kotekJak nazwać chłopca i dziewczynkę kotek
» » » Eyed dziwnego kota Jarvis

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru