po.perhegrigh.ru

Kenguronok-Telemann

Kenguronok przydomek Pebble (Pebble) od australijskim zoo Ballarat Wildlife Park nie jest jak każdy inny. W tym czasie jego krewni są przechowywane w firmie nawzajem, Pebble woli działać u boku ludzi.

Kenguronok-Telemann

Kilka miesięcy temu Kamyk został sierotą. Jego matka zmarła, a dbałość o czym bardzo maleńkim kenguronke przejął jeden z pracowników zoo Simmonds Łukasza (Łk Simmonds). Pebble szybko stał przywiązany do swojego nowego przyjaciela i zaczął podążać za nim wszędzie. Luke nie przeszkadzało. Lubił kenguronka firmy ...

Warto zauważyć, że na początku (do Pebble był jeszcze całkiem mały), Łukasz musiał spędzić z kenguronkom większość swojego dnia roboczego. Następnie Pebble było jeszcze zbyt mały i słaby, i niech idzie do ogólnego obudowie z innymi kangury było niepraktyczne, tak długo Luke siedział z dzieckiem w pomieszczeniach roboczych zoo i oglądanie telewizji.

Kenguronok-Telemann

Co dziwne, ale Pebble uzależniony również do oglądania telewizji. Podczas gdy Luke siedział na kanapie, ja kenguronok oznaczone na lub obok niego leżał mężczyznę na kolana, a potem razem z entuzjazmem oglądał programy informacyjne i programy odmian!

„Pebble matka zmarła, gdy miał zaledwie kenguronku 7 miesięcy. Naturalnie, był wciąż dość tartej i nie może dbać o siebie, więc musiałem się nim zająć. Po raz pierwszy wydawało noszone jako Pebble potrzebne całodobową opiekę, a ja musiałam wstać w środku nocy, aby go nakarmić. Uwielbiałam oglądać telewizję na kolanach Peebles. Wydaje się też podoba, a on natychmiast się uspokoił i kieruje wzrok na stronie ekranu telewizora „- mówi Łukasz Simmonds z kenguronke-Telemanna.

Kenguronok-Telemann

Pebble stopniowo rośnie z każdym dniem staje się coraz bardziej niezależne. Już kenguronka krótko zwolniony z ogólną obudowy, co oznacza bardzo szybko wspólny sit-round spotkanie zakończy się przed telewizorem. Łukasz stwierdza, że ​​zabraknie tym razem ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ogromny pyton albinos i rodzina IrwinOgromny pyton albinos i rodzina Irwin
Wombat i kenguronok - najlepszych przyjaciół!Wombat i kenguronok - najlepszych przyjaciół!
Lori mały z shepretaLori mały z shepreta
Hieny z Monarto zooHieny z Monarto zoo
Labrador zdolność do określenia poziomu cukru we krwi uratował życie dzieckaLabrador zdolność do określenia poziomu cukru we krwi uratował życie dziecka
Odzież dla kotów - konieczność czy fanaberiaOdzież dla kotów - konieczność czy fanaberia
Niezwykłe trioNiezwykłe trio
Martwe owce przydomek Shrek :(Martwe owce przydomek Shrek :(
W Wielkiej Brytanii rodzi dziecko Giant MrówkojadyW Wielkiej Brytanii rodzi dziecko Giant Mrówkojady
Wszystkiego najlepszego, Cumbuco!Wszystkiego najlepszego, Cumbuco!
» » » Kenguronok-Telemann

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru