po.perhegrigh.ru

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Australijskie Taronga Zoo (Taronga Zoo) przedstawił swój nowy pet - trochę wombat-dziewczyna o imieniu Chloe (Chloe), której matka została potrącona przez samochód na przedmieściach Sydney. Została odkryta na poboczu i przewieziony do przedszkola, gdzie jest teraz troskliwy dla wolontariuszy Evelyn Evelyn Weston (Weston).

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Foto: Paweł Fahy / Taronga Zoo

Kobieta opiekowała się wszystkimi cub sześć miesięcy, który wciąż musi być czyjąś opiekę. Według kurator, Chloe, choć na innym wombat-podrzutka Leah, ale to nie znaczy, że będzie to mniej kłopotów.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Evelyn musiała nosić małą Chloe wszędzie ze sobą. W tym wolontariusz ma wbudowany specjalny woreczek przypominający torbę macierzystej zawierającej wombat dziecko spędza natomiast większość swojego czasu.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Ponadto, dziecko było podawania raz na pięć godzin wzór z butelki. Dlatego Chloe zawsze obok swego zbawiciela. - Chloe jest bardzo czuły, ale większość z bagażem - mówi kurator. - Na przykład, ona po prostu uwielbia żuć na moich butach, a kiedy próbują uciekać od niej, ona rzuca się na mnie jak mała rakieta.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Chloe dziecko pozostanie pod opieką pani Weston przez co najmniej dwa miesiące, po czym trafiła do znanej szkółki w Australii Taronga w australijskim Walkabout. Po Chloe 18 miesięcy, to musi być zwrócony z powrotem do środowiska naturalnego.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

I choć baby wombat będą żyć w Taronga Zoo, gdzie zakochał się w wszystkich pracowników. - To niemożliwe, aby nie zakochać się - powiedziała Evelyn. - Widząc ją po raz pierwszy, należy uświadomić sobie, że to jest dobre, aby wygrać swoje serce.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

- Nigdy nie jestem sam, bo każdy chce mi pomóc trochę, ale się z tego słodkiego okruchów - udziały kobiety. - Największym wyzwaniem dla mnie będzie rozstanie się z Chloe. Jednak zdaję sobie sprawę, że będzie to znacznie lepiej niż ja.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Taronga Zoo - jeden z najpopularniejszych ogrodów zoologicznych w Australii. 07 października 1916 roku został odkryty i stał się ulubionym miejscem sidneytsev spacery. Zoo jest podzielony na osiem stref zoogeograficznych, a ponad 2600 żywych zwierząt na swoim terytorium około 340 gatunków.

Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

Foto: Paweł Fahy / Taronga Zoo
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Burogolovy żółty-czarny kakadu z rozkładem TarongaBurogolovy żółty-czarny kakadu z rozkładem Taronga
Caddy - wombat kubaCaddy - wombat kuba
Wombat i kenguronok - najlepszych przyjaciół!Wombat i kenguronok - najlepszych przyjaciół!
Małe surykatki z zoo TarongaMałe surykatki z zoo Taronga
Taronga Zoo urodziły Młoda wydraTaronga Zoo urodziły Młoda wydra
Droga podrzutekDroga podrzutek
Taronga Zoo wprowadził dziecka drzewo kanguraTaronga Zoo wprowadził dziecka drzewo kangura
Taronga Zoo pielęgnować niemowlę QuokkaTaronga Zoo pielęgnować niemowlę Quokka
Nowe dziecko koala z Taronga ZooNowe dziecko koala z Taronga Zoo
Joey koala z Taronga Zoo w AustraliiJoey koala z Taronga Zoo w Australii
» » » Taronga Zoo wprowadził sierocy-wombat Chloe

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru