po.perhegrigh.ru

Króliki samonastawne

60-letni Cliff Penrose z Kornwalii, specjalizujący się w leczeniu nerwic u królików, nazywa siebie „królik od rzucającego.” On jest znany jako wielki miłośnik królików: w 2000 roku przyciągnęła uwagę mediów na całym świecie, ukazując reporterów pet Sonny ważył 211 funtów (około 94 kg).

Króliki samonastawne

Sam ekspert wyjaśnia swój dar: „Rozmawiałem z królików więcej niż z ludźmi, a ja zauważyłem, że cała sprawa w moim umyśle. Kiedy miał zły dzień i byłem nerwowy, króliki w mojej obecności dosłownie odleciał szyn. Odwrotnie, kiedy wszystko było dobrze, stały się one dosłownie ręka ".

Króliki samonastawne

weterynarz wartość usługi polega na tym, że to sprawia, że ​​chore zwierzęta, często przebywających w stanie paniki umysłu, skromnym i całkowicie dostępne dla niego w sprawie środków zaradczych. praca Penrose'a w jego rodzinnej Kornwalii duże zapotrzebowanie - miejscowi zachować swoje gospodarstwa dużą liczbę zwierząt.

Króliki samonastawne

Aby osiągnąć pożądany efekt, króliki samonastawne zarysowania brzucha klepie ich głowy i ramię i następnie toczyć się na plecy, nóg i relaks zamarzaniu. Króliki są jeszcze jakieś dziesięć minut, po czym, zgodnie z Ponrouza się o wiele bardziej spokojny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Wiążąc ozdobne królikiWiążąc ozdobne króliki
Główne rodzaje królików: ciekawe informacjeGłówne rodzaje królików: ciekawe informacje
Zawartość królików w zimie tipsZawartość królików w zimie tips
Jak utrzymać królików ozdobnychJak utrzymać królików ozdobnych
Hodować królikiHodować króliki
Królików ChelyabinskKrólików Chelyabinsk
Dekoracyjny lew-headed królik: parowanieDekoracyjny lew-headed królik: parowanie
Jak zrobić przedszkole dla królików?Jak zrobić przedszkole dla królików?
Komórki dla królików.Komórki dla królików.
Obroże pcheł dla królików: zapobieganie pasożytomObroże pcheł dla królików: zapobieganie pasożytom
» » » Króliki samonastawne

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru