po.perhegrigh.ru

Raven gra z gałązką

Niektórzy ludzie uważają, że ptaki całej reszty na swoich wrodzonych odruchów, więc ich zachowanie jest bardzo przewidywalne. Jednak jest to nie więcej niż mylące, ponieważ czasami wys popełnienia takich czynów, które przypisuje się odruchów jest po prostu niemożliwe!

Raven gra z gałązką

Na przykład, 62-letni niemiecki Jens Budrihu udało się zrobić zdjęcie z czarnym krukiem, że zapominając o wszystko na świecie bezinteresownie majstrował upadły na ziemię gałązkę drzewa.

Jens zauważyłem park ptaków w Schleswig. Pierwszy człowiek pojawił się przed nim zmarłego ptaka jako czarna wrona na plecach. Zbliża Jens sobie sprawę, że się myliłem. Raven leżała na plecach i skręcone w wysoce podniesionymi do góry trochę gałązka nogach.

Raven gra z gałązką

„Na początku wydawało mi się, że ptak ranny albo poważnie chory, ale szybko przekonali się o przeciwnej. Raven był całkowicie zdrowy. Ponadto, ptak był wyraźnie w dobrym humorze, entuzjastycznie bawiąc gałązka trawy znalezionej w drzewie. Większość ptaków chwycić te oddziały tylko w celu budowy gniazda, ale wrony po prostu bawić się z nim! „- powiedział Niemiec.

Czarny Kruk był tak zafascynowany upadłego gałązka drzewa, nie zauważył podszedł Jens Budriha. Mężczyzna osunął się na ptaka jak najbliżej, i wyjmując aparat, zrobił kilka zdjęć. Raven nie zwracać uwagę na kliknięć kamer opublikował kilka metrów od niego i kontynuował grę z gałązką.

Raven gra z gałązką

Nieco później, patrząc na zdjęcia wrony, ekspert w dziedzinie zachowań ptaków Paynter Dave mówi, że zdarza się to bardzo często.

„Ludzie często nie doceniają ptaki, myśląc, że ich zachowanie jest ograniczona do pewnego zakresu. Jednak nie jest to przypadek, a ptaki są w stanie i może nas zaskoczyć. Wrony i sroki są bardzo inteligentne ptaki. Są one w stanie wiele się nauczyć, a nawet bawić się, jak wrony ze zdjęciami. Widziałem mnóstwo ptaków, które zdawały nieprzewidywalne zachowanie. Więc, pewnego dnia oglądałem kruka lecącego do góry nogami bez wyraźnego powodu dla niego „- powiedział Dave Paynter zdjęcia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Największy ptak w RosjiNajwiększy ptak w Rosji
Dlaczego wrony ludzi atakuDlaczego wrony ludzi ataku
Ptaki drapieżne - jastrzębia. Kto zjada?Ptaki drapieżne - jastrzębia. Kto zjada?
Raven lub wrona?Raven lub wrona?
Jak i co zrobić z własnej Dokarmianie ptaków?Jak i co zrobić z własnej Dokarmianie ptaków?
Dziób im brakujeDziób im brakuje
Jak złapać sieć Songbirds lub sidła?Jak złapać sieć Songbirds lub sidła?
Papużka falista: najlepszy ptak mieszkaniaPapużka falista: najlepszy ptak mieszkania
Sześć młode urodzone w zoo Meerkat AngliiSześć młode urodzone w zoo Meerkat Anglii
Większość ptaków drapieżnychWiększość ptaków drapieżnych
» » » Raven gra z gałązką

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru