po.perhegrigh.ru

Keahey Vicki i jej kot ...

Istnieje wiele dobrych ludzi, którzy widząc, bezpański kot lub pies może mieć zwierzę w domu. Tak jak bohaterka tego artykułu Vicky Keahey (Vicky Keahey). Oto tylko osłonięta kobieta daleko od domu mruczenie, a te drapieżniki!

Vicky Keahey i jej kot ...

Pod opieką delikatnej kobiety, która kiedyś pracowała jako lekarz weterynarii, było aż 27 zwierząt. Na ranczo w Teksasie, gdzie Vicky Keahey, ułożone w przestronnych pomieszczeniach przez lwy, pumy, tygrysy i pantery ... Vicki wspomnianego wszyscy uczniowie normalne koty domowe, pomimo ewentualnego ryzyka kobiety cicho wchodzi do klatki i nawet głaszcząc swoje zwierzęta.

Vicky Keahey i jej kot ...

„Wszystko zaczęło się piętnaście lat temu. Zaprowadzono nas do kliniki weterynaryjnej dla chorego cougar nazwie Tahoe. Zwierzę zostało zakupione jako zwierzę domowe, ale wkrótce właściciel po prostu zmęczony żywych zabawek. Puma przyszedł do nas w bardzo złym stanie. Zwierzę nie był dobrze utrzymany i osuszony. Wtedy postanowiłem schronienia ją od siebie”- mówi Vicky Keahey.

Vicky Keahey i jej kot ...

„Tahoe mieszkał w naszym domu przez cztery miesiące. Po raz pierwszy stosuje się zużyty zwierzęcy podawany mięso kurczaka miele. Musiałem nauczyć się cały stos różnych książek, w celu zapewnienia odpowiedniej opieki cougar. Wkrótce Tahoe w pełni sprawny i zaczął czuć się pełnoprawnym członkiem rodziny. Na przykład, lubił spać na moim łóżku, więc co noc Musiałem się spieszyć, aby wykonać pierwsze łóżko, inaczej Tahoe to nie było ścigać! „- powiedziała kobieta z uśmiechem.

Vicky Keahey i jej kot ...

Od tego czasu minęło 15 lat. W tej chwili rodzina ranczo Keahey wyposażone klatki, w której żyją, sześć szesnaście tygrysy, pantery Cougars, trzy, dwa lwy. Wszystkie z nich są całkowicie ręczne, a Vicki przychodzi do niego w klatce bez strachu.

Vicky Keahey i jej kot ...

„Jedyną rzeczą, biorę ze mną - butelka z mieszaniną octu i wody. Moja obrona - ostry zapach, że koty nie lubią przerażeniem. Jednak prawie nigdy nie używać butelkę - nie dają powód „- powiedział Vicky Keahey.

Vicky Keahey i jej kot ...

Prawie wszystkie oddziały Vicki całkowicie oswojony i bardzo podekscytowany, kiedy kobieta przychodzi odwiedzić je w klatkach. Większość kotów żyjących na ranczo przez kilka lat iw tym czasie niebezpiecznych drapieżników stały się wspólnym domem buczenie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ass-artystą!Ass-artystą!
Tajemnice kociego mruczenia, lub powiedzieć nam Bioakustyka?Tajemnice kociego mruczenia, lub powiedzieć nam Bioakustyka?
Floryda puma - historia wyginięciaFloryda puma - historia wyginięcia
Gdzie są bezdomne zwierzęta w Rosji?Gdzie są bezdomne zwierzęta w Rosji?
Kapibara jako zwierzę domowe!Kapibara jako zwierzę domowe!
Cougar kociaki szukają domu!Cougar kociaki szukają domu!
Nazwy ptaków i papugNazwy ptaków i papug
Pies uratował życie kobiety w ciąży i jej dzieckaPies uratował życie kobiety w ciąży i jej dziecka
Cougar cub od Salzburg zooCougar cub od Salzburg zoo
Emu jako zwierzę domowe?Emu jako zwierzę domowe?
» » » Keahey Vicki i jej kot ...

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru