po.perhegrigh.ru

Zakochaj, więc bokser!

Zakochaj, więc bokser!

„Love psy - to cenny prezent, który nakłada na z, kto jego trwa, zobowiązania nie niższy, niż człowiek przyjaźń "

Jak to wszystko się zaczęło? I z tego co widziałem rasy psów bokser a ja zakochałem się od pierwszego wejrzenia - raz na zawsze. Ta ustalona mojego przyszłego losu, który od tego momentu stał się ściśle powiązany z tej wspaniałej rasy. Jesteśmy teraz z mężem Eugene są profesjonalnie zaangażowanych w hodowli psów. Nasza hodowla Boxer „Borok&# 39 ko „istnieje od 1998 roku, kiedy zamienia 11 lat. Zostaliśmy rośnie piąta generacja wystawie psów wysoki poziom zewnątrz. Z powodzeniem uczestniczył w wystawach rosyjskich i międzynarodowych. Bokserki są towarzyski z natury lubią dzieci, koty i psy, nawet małe. Tak więc mamy kolejny pełnoprawny członek rodziny - uroczy nowicjusz Lucy. Rozwija się w naszym wesołym towarzystwie. Pomimo niewielkiego wzrostu, stawia bardzo wysokie, a zwyczaje niej, jak prawdziwy bokser.

Pięć kilometrów radości

W ogóle, o rasie można powiedzieć, że to jest zabawa, zabawny, interesujący i bardzo inteligentne psy. Wiedzą, jak się cieszyć i być obrażony, a jeśli bokser charakter szczeniaka, to jest tak starość i lewo. Ale nie należy zapominać, że przede wszystkim jest to pies usługa, musi być traktowana poważnie, i szkolenia. Psy Love - jest cennym darem, który nakłada na osobę, która je otrzymuje, obowiązku nie mniejszej niż ludzka przyjaźń.

Kiedy próbują odpowiedzieć na ich psy do wypełnienia, co można uzyskać z nich jak najwięcej szczęścia.

Będąc blisko bokser, niemożliwe jest, aby nie czuć się jego stosunek do ciebie: bokser Nigdy nie ukrywa swoich uczuć i zawsze odwzajemnia. Kocham moje psy i widzę w ich oczach ten sam silny i szczerą miłość. bokser - aktywny i energiczny pies. To zawodnik, który wymaga dużo aktywności fizycznej. Dlatego z psami codziennie chodzę pięć kilometrów. W tak pięknym społeczności idzie dużo zabawy. A ponieważ żyjemy w Sestroretsk, w pobliżu Zatoki Fińskiej, wycieczki są zawsze ciekawe i zróżnicowane: jogging na piasku, wszystkie rodzaje gier plażowych, uzdatnianie i więcej. Psy zawsze daje tak pełnego i spacery po nich spać bez tylnych nóg.

Bokserki są zawsze w formie

Jestem pod wrażeniem dla zdrowia swoich psów, więc obserwować go uważnie. Aby utrzymać dobrą formę psy dużych ras trzeba przenieść dużo, a to w połączeniu ze znacznym ciężarze kładzie się cieniem na ich stawów. Rodowód dieta pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów moje psy. W związku z tym, że są łatwe do przenoszenia i nie znudzi (do dziewięciu lat Kenzo doskonałym potwierdzeniem).

Warto również zauważyć, że układ trawienny w duże psy jest znacznie bardziej wrażliwe niż inne gatunki, więc takie psy potrzebują specjalnego podejścia do odżywiania. Rodowód właściwą równowagę składników odżywczych dla dużych psów zapewnia im doskonałe trawienie i doskonałe trawienie - klucz do zdrowia psa!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
BokserBokser
Boxer: zdjęcia, ceny i cechyBoxer: zdjęcia, ceny i cechy
BokserBokser
BokserBokser
Boxer: Jaki jest sekret jego popularności?Boxer: Jaki jest sekret jego popularności?
BokserBokser
Właściwa pielęgnacja psa bokseraWłaściwa pielęgnacja psa boksera
Standardowe i cechy bokserStandardowe i cechy bokser
Pies bokser (zdjęcie): Sea dobroć pod groźnego wygląduPies bokser (zdjęcie): Sea dobroć pod groźnego wyglądu
Boxer - opis rasy, zdjęciaBoxer - opis rasy, zdjęcia
» » » Zakochaj, więc bokser!

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru