po.perhegrigh.ru

Ciekawa historia o Collie: przebiegły, ale ładne.

Ciekawa historia o Collie: podstęp, ale ładne.

W jednym z rosyjskiej rodziny collie o imieniu Asię i jej kochanka przez wiele lat mieszkali razem nauczyliśmy się rozumieć siebie na poziomie „ludzkim”. Pies doskonale zrozumiał normalny zespół, ale jednocześnie myślał, i czy jest to konieczne do wykonania? I wchodzi za każdym razem inaczej. Z tego powodu, głowa rodziny, w przeciwieństwie do żony, miał niskie mniemanie o inteligencji Asin.

Pewnego letniego dnia Para w domu picia piwa z Tym, który przyszedł odwiedzić przyjaciół. Rozmowa zeszła na inteligentne psy. Właściciel zaczął wychwalać uczniów zagranicznych, a nasze, my, tak więc - Murka. kollia w tym czasie leżał u jego stóp, i był zachwycony z ciepła. Właściciel był wstyd dla rodzimej bestii. Postanowiła udać się do sztuczki, mówiąc, powiedzmy, nasz pies rozumie ludzką mowę. A następnie zwrócił się do czworonożnych „Asenka, to gorąco? Idź i się napić trochę wody i iść na balkon, wygląd. Tam, który chodzi na dziedzińcu " kollia wstał, poszedł do sali, tam naprawdę polakala wodę z miski, a następnie udał się do pokoju, w którym balkon. Wróciłem do kuchni z szerokim uśmiechem „” na twarzy. Goście zachwyceni męża przeklęty. Ale jego żona nie wystarcza. „Powiedz, Asechka, ko¬o widać na ulicy?” Zapytała psa. Że w odpowiedzi nuzzled kolana pana. „Widziała konie!” - tłumaczone żeński działanie psa. W tym momencie nikt nie wierzył. Goście podbiegła do okna i po prostu - widział konie roamingu stadion szkolny. Clever Ace gorąco oklaskiwany. W rzeczywistości, ja oszukiwałem kochankę: widziała dzień przed ogłoszeniem tego spaceru koni. Ale wtedy mój mąż cały czas próbowali rozmawiać Collie, tak jak się starał, nie mógł „rozmawiać” upartego Asię.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
KolliaKollia
KolliaKollia
Pies pije dużo wody z jakiegoś powoduPies pije dużo wody z jakiegoś powodu
Collie (Collie)Collie (Collie)
Border CollieBorder Collie
Opieka i wychowanie Collie puppyOpieka i wychowanie Collie puppy
Edukacja i wybór Collie puppyEdukacja i wybór Collie puppy
Collie - opis, charakterystyka rasy, pielęgnacja, zdrowie, szkolenia, szczenięta i zdjęciaCollie - opis, charakterystyka rasy, pielęgnacja, zdrowie, szkolenia, szczenięta i zdjęcia
Wybór psa dla rodzin z dziećmiWybór psa dla rodzin z dziećmi
Historia rasy collie granicyHistoria rasy collie granicy
» » » Ciekawa historia o Collie: przebiegły, ale ładne.

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru