po.perhegrigh.ru

Życie z francuskim akcentem

Życie z francuskim akcentem

Pierwszy pies przyszedł do mnie w roku 1948. Był to bokser z przywiezione z niemieckiego producenta. A wybór rasy został poinformowany. Podobno od dzieciństwa miałem ochotę na tym skróconym pyskiem! Na zewnątrz, ten pies był średni. Pies pozostał ze mną od ponad 10 lat i był ulubionym naszej rodziny.

Elena Makhanko
Ekspert Rosyjskiej Federacji Hodowli i Międzynarodowej Federacji Canine. Prezes Narodowego francuski Bulldog Club. French Bulldog Kennel i gryfy "Zhemyu",
telefon.8-903-732-11-24,
e-mail: [email protected]

pies, bardzo podobna do konformacji - Następna była Moskwa Diver czarny i biały kolor Nowa Fundlandia. Rasa ta ma twardy charakter, aw naszej służby wojskowej psów hodowli „Red Star” jest wyprowadzany jako strażnik - od skrzyżowania Nowa Fundlandia i Owczarek kaukaski. Jest z tym moim zwierzakiem, poszedłem na platformie szkoleniowej w Sokolniki. Od chwili, kiedy zachorował psy. Ale mój instruktor Valentin Siergiejewicz Iwanow zaszczepił we mnie prawdziwą miłość do pociągu. Ja z moim nurka Daley nawet nakręcony na opowieść o najlepszej platformy szkoleniowej w Moskwie w „News”. A ja w dalszym ciągu rozwijać się jako trener.

Potem wziął sobie-letni czarny psy przez Raj nazwie. Następnie, Raj, wygraliśmy konkurs na szkolenia wśród psów serwisowych. Ten pies był bardzo udany na zewnątrz. To właśnie wtedy zauważyłem pierścienie konformacji. Raj został Championem Moskwie urody.

Kolejnym krokiem w moim rozwoju jako zawodowo zajmujące się obsługą psów były trenerów psów kursy na MGOLS które doprowadziły AP Mazover i YI Ball. To była wielka szkoła!

Mniej więcej w czasie po raz pierwszy zobaczyłem na wystawie Buldog francuski.

Pies niskiego wzrostu, krępy rodzaju na zewnątrz, z bardzo rozwiniętym intelekcie, przyjazny dla ludzi i zwierząt, z prostym uwodzenia. Są to wartości, które przyciągnęły mnie skały i wtedy kto dzisiaj nadal zwiększyć popularność francuskich buldogów na świecie.

Mój pierwszy Buldog francuski okazała się być wnętrów był pies dla duszy. Tylko w 1989 roku kupiłem sukę Buldog francuski Zhenuariyu. Stała się mistrz Moskwy, otrzymał tytuł najlepszych producentów. Zhenuariya naprawdę był piękny proizvoditelnitsey i stał się założycielem mojej hodowli Zhemyu. Moja hodowla - jeden z najstarszych francuski Bulldog Kennel w Rosji. Zhe z Zhenuarii, Mu -. Makhanko z "francuskim akcentem" Zostawiłem sobie syna z parzeniem z męskim psa importowanego z Francji o nazwie Eiiot - Zhemyu L Kent.

I do chwili obecnej pracuję z tymi krwi. Naturalnie, są teraz wzbogacone o nowe nowoczesnych Bloods europejskich mistrzów. I w dużym kynologicznej SHOW 2008 "Złoty Collar" mój pet-Cher Magia Ambasador był drugi Puchar Świata. Mistrz z 2010 roku Dasha Dom Imgsario, którego prababcia urodziła się w Zhemyu moją hodowlę. Powrót w mojej hodowli rodzą gatunki gryfy. Rasa ta przyciągnęła moją uwagę: są zadartym nosem, jak moi ukochani Buldogi mają ten sam wyraz kaganiec, a poza tym jest inteligentna, ładna spokojny, wesoły, zabawny, nie histerię opieka pies, który jest dość prosta.

Jestem niekwestionowanym liderem Narodowego Klubu Rasy od momentu powstania NPC Buldog francuski w Federacji Rosyjskiej Kennel. To wielka odpowiedzialność dla wszystkich miłośników tej rasy. W roku narodzin ponad 500 domowych francuski szczenięta, rasa jest coraz większą popularność! Że Control Protocol organizacja specjalnych koncertów w całym kraju, przeznaczonych do obiektywnie ocenić stan rasy w danym regionie, aby zidentyfikować najczęstsze braki u psów obszaru, rozpowszechnianie psy, które są zalecane do stosowania w hodowli. Wydajemy specjalną literaturę dostępną dla wszystkich miłośników tej rasy w Rosji informacje o szkółkach i producentów rasy Buldog francuski. Witryna NKP kładziemy standard rasy, artykuły naukowe i dokumenty prawne obowiązujące na terytorium Rosji i świata.

Do tej pory, trzecie wydanie mojej książki „French Bulldog” w „Faithful Friends” serii, a ja opublikowałem książkę dla początkujących w rasie „French Bulldog” w serii „Zwierzęta”.

Mój pierwszy pies karmiłam klasyczne psy Jedzenie: owsianka + mięso + warzywa. W połowie lat 90. zaczął używać wtedy pojawił gotowej suchej karmy. Po raz pierwszy użyty przez Royal Canin, Flatozor, a następnie próbował rodowodzie. Podobało mi się to!

W tym momencie miałem dużo psów w warunkach hodowli, która zawiera zarówno psy w różnym wieku iz różnymi potrzebami, to było po prostu wygodne. Zwłaszcza w tej cenie. Po tym wszystkim, z rodowodem, można indywidualnie wybrać każdym karmieniu psa.

Ale do niedawna wciąż używa się kombinacji suchym zbilansowanej diety z mięsem lub bulionu z mięsa lub ryby. Po pierwsze, w celu zwiększenia walorów smakowych mieszaniny.

Połączenie mokrym i suchym gotowej paszy rodowodu eliminuje potrzebę zakupu i gotowanie mięsa, a w tym samym czasie zapewnia dużą smakowitością. Połączenie zrównoważonej paszy ma również korzystny wpływ na stan zdrowia i kondycji psów. Nawet w trudnych warunkach klimatycznych - takich jak ciepło, gdy apetyt jest tradycyjnie niestabilna. Oznacza to, że pies będzie karmione i zdrowe. Czy to nie jest ważne?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zawartość apartamencieZawartość apartamencie
Historia rasy bullmastiffHistoria rasy bullmastiff
Newfoundland pies rasy - prawdziwy przyjaciel i odważny ratownik (zdjęcie): opis przyrody, opiekiNewfoundland pies rasy - prawdziwy przyjaciel i odważny ratownik (zdjęcie): opis przyrody, opieki
Zdjęcia Zdjęcia angielskich BulldogsZdjęcia Zdjęcia angielskich Bulldogs
Top 10 najbardziej duże psyTop 10 najbardziej duże psy
Gelada kobiety przerwać ciążę pod nową złotówkiGelada kobiety przerwać ciążę pod nową złotówki
Wymiary ras psów.Wymiary ras psów.
Wybór psa na domach prywatnychWybór psa na domach prywatnych
Akita amerykańska żłobki hodowcyAkita amerykańska żłobki hodowcy
Nowa FundlandiaNowa Fundlandia
» » » Życie z francuskim akcentem

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru