po.perhegrigh.ru

Wybór szczeniaka Shih Tzu

Wybór szczeniaka Shih Tzu

Zakup szczeniaka w obecnych warunkach nie jest łatwe. Klubów, szkółek, właściciele oferują szeroką gamę różnorodnych szczeniąt. A wszystkie z nich, oczywiście, od najbardziej uznanych producentów z gwarancją wszystkim, że tylko on może zagwarantować ludziom. A co może zagwarantować ludziom? .. przeciętny człowiek, który otrzymał pierwszą z jego miotu życia od pierwszego w życiu suki nie mogą niczego zagwarantować. Ponadto, jest to naprawdę szczenięta tej rasy. Zwłaszcza, nic nie może zagwarantować, sprzedawców i handlowców. Więc jak można dowiedzieć się, kto jest, a kto oferuje wam za swoje pieniądze?

Odpowiedzialny hodowca zaprosi potencjalnych nabywców, to znaczy, że do jego domu. W pierwszej kolejności, tak aby mógł on zapoznać się z warunkami, w którym rodzą się i są szczenięta. Rodzice szczeniąt, do oceny opieki i warunków sanitarnych w domu. Po drugie, aby patrzeć na ciebie i wiem, kto może zaufać (lub nie) swojego zwierzaka. Wszyscy specjaliści psów hodowlanych nie radzę zakupem zwierząt za pośrednictwem Internetu, uzyskując urok playboy pokazany na zdjęciu (często niezwiązane z prawdziwym charakterem).

Rzetelny hodowca zawsze odpowie na każde pytanie związane z hodowlą szczeniąt i dorosłych psów, opieki nad nimi, jak również rasy jako całości, jeśli nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytania lub po prostu wskakuje na swoje pytania, uciekaj tak szybko jak to możliwe. należy ostrzec, że hodowca nie jest zainteresowany w przyszłych warunków życia szczeniaka. Spróbuj znaleźć powody, dla których ras tej rasy, jej standard i możliwości. Co gwarantuje zdrowia może zapewnić. Zapytaj rodowód.

zapytać:

- Jakie problemy są typowe dla zdrowia Shih Tzu?

poprawne otveT: choroby oczu, gruczoł tarczycy, biodra i stawów kolana.

Błędna odpowiedźOch, nie ma takich problemów. Rasa ta ma dobre zdrowie. (Nie wierzę! Niemal każda rasa znalazł swoich dziedzicznych chorób. Pytanie tylko, jak te producenci są wolne od nich).

- Gdzie i jak socjalizacja szczeniaka?

prawidłowa odpowiedźW naszym domu, z rodziną i innymi zwierzętami.

Błędna odpowiedźMyślimy, że będzie lepiej, jeśli trenować samodzielnie. Uważamy, że nie powinno się przyzwyczaić do nas i do was.

- W jakim wieku dałaś szczenięta w nowych domach?

prawidłowa odpowiedź: W wieku ponad 10 tygodni.

Błędna odpowiedź: W wieku 6 do 8 tygodni.

- Ci posadzić „imperial” Shih Tzu?

prawidłowa odpowiedź: Nie ma takiego terminu jak „Imperial Shih Tzu.” I zostały z hodowli Shih Tzu, ilość określona w normie. Czasami mam urodzić się szczenięta kreda-KIE.

Błędna odpowiedźTak, to jest ten, a ja specjalizować.

- Czy masz referencje od tych, którzy już kupili szczeniaka i od kogo mogę się zwrócić?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: Oczywiście, dam panu nazwiska i dane kontaktowe, a także opinie tych, którzy niedawno kupił szczeniaka z nas, tak, że można się od nich nauczyć o pielęgnacji psów tej rasy, a także warunki ich charakteru.

Błędna odpowiedź: Nie, ja nie ujawniać nazwiska klientów i informacji o nich.

- Czy jesteś członkiem Amerykańskiego Shih Tzu Club, lokalnego klubu lub Kennel Club of Psy Rasy Kynologicznego (w Rosji - członek klubu Federacji Rosyjskiej Cynologique mnogoporodnogo lub Krajowy Klub Shih Tzu)?

prawidłowa odpowiedźTak, oczywiście, że jest aktywne „członkowie klubu. (Fakt, że hodowcy - członek klubu zaznacza, że ​​zdaje sobie sprawę z problemów chorób dziedzicznych, temperament i wartości danego producenta).

Błędna odpowiedźNie, nie jestem zainteresowany.

- Co karmisz swojego psa?

prawidłowa odpowiedź: Nazwa paszy wysokiej jakości, co słyszeliście, czy można znaleźć informacje w Internecie.

Błędna odpowiedź: Każdy pokarm, które można znaleźć w sklepie.

- Czy podać szczenięta zagwarantować zdrowie kartę szczeniaka lub pochodzenie? (Rodowe dostępny w rzadkich przypadkach, gdy właściciel, niezależnie od przyczyny rysuje szczeniaka, w 90% przypadków przy zakupie karty szczeniak szczeniak jest wydawane, który został później wymienić na rodowód - Ed ...)

prawidłowa odpowiedźTak, oczywiście.

Błędna odpowiedźNo, ale nasze szczenięta są absolutnie zdrowe i dokumenty (puppy) karta dostaniesz później.

- Czy macie jakieś informacje na temat pochodzenia psa?

prawidłowa odpowiedź: Oczywiście, i mogę pokazać swój rodowód.

Błędna odpowiedźNie, nie uważam za konieczne.

- Czy mogę skontaktować się z lekarzem weterynarii, którzy badali psy?

prawidłowa odpowiedźTak, będę bardzo zadowolony dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Błędna odpowiedźNie, moje psy są zdrowe i nie chorują.

- Czy muszę złożyć pisemną umowę o sprzedaży szczeniąt, zgodnie z którymi powinny być wysterylizowane / wykastrowane szczeniaka?

prawidłowa odpowiedźTak, wymaga zgody wszystkich szczeniąt, które nie będą uczestniczyć w wystawach. Jednakże, jesteśmy gotowi, aby to omówić w przypadku zamiaru uczestniczyć w wystawach. (Dla Rosji, warunek ten nie jest wymagany)

Błędna odpowiedźNie, możesz robić, co chcesz. Po szczenię opuszcza dom, wszystkie pytania, ty decydujesz.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Hodowcy żłobki Akita InuHodowcy żłobki Akita Inu
Tajemnice, w jaki sposób wybrać szczeniaka z miotuTajemnice, w jaki sposób wybrać szczeniaka z miotu
Dealerzy zwierzątDealerzy zwierząt
Co zrobić strzały szczenięta?Co zrobić strzały szczenięta?
Jak wybrać szczeniakaJak wybrać szczeniaka
Wybór szczeniaka rasy Yorkshire TerrierWybór szczeniaka rasy Yorkshire Terrier
Ile jest cena Owczarek belgijskiIle jest cena Owczarek belgijski
Ile jest cena Alaskan malamuteIle jest cena Alaskan malamute
Szczenięta bez rodowodu: Dlaczego jest niebezpieczne kupićSzczenięta bez rodowodu: Dlaczego jest niebezpieczne kupić
Jak wybrać Dalmacji?Jak wybrać Dalmacji?
» » » Wybór szczeniaka Shih Tzu

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru