po.perhegrigh.ru

Stout karmy dla psów: recenzje oraz przegląd składu

Stout Dog opinii żywności

Przegląd Stout karma dla psów

Mówiąc o zajęciach paszowych dla psów stronie „Daj łapę” wspomnieć, że jedzenie Stout odnosi się do klasy ekonomicznej. Jednakże, kompozycja podchodzi preimumam, choć znacznie mniej wielu z nich. Stout produkowana karma dla psów w Rosji „Gatchina karm.” Przyjrzyjmy się, dlaczego uważamy, że jest gospodarka, a nie premii.

Podobny karma dla psów:

  • Karma dla psów Nasha Marka opinie klientów i przegląd kompozycji;
  • Karma dla psów Happy Dog opinie przeglądu składu i ceny;
  • Karma dla psów Chow psa - skład, opinie klientów i cena.

Skład paszy psy Stout

Na odwrocie opakowania jest napisane "klasy super premium" - bezczelne kłamstwo. Aby zrozumieć dlaczego, przeczytaj o Super Premium karma dla psów i wiem, że taka żywność jest zawsze obecny mięsa i prawie zawsze na pierwszym miejscu w określonych ilościach. Ale w składzie paszy Stout w pierwszej kolejności, że widzimy takiej koncepcji niejasne jako „ptasiej posiłkiem”, która nie zawsze leży mięso i produkty mięsne nie są najlepszej jakości. Bądź tam mięsa, produkcji będę pisał o nim z dumą.

jedzenie kompozycja Stout pies

Ponadto, nie wskazują liczbę dowolnych z tych składników, a tym samym zasilania podstawę z kukurydzy, pszenicy i ryżu, a tym samym posiłku ptak jest prawdopodobnie nie więcej niż piąta (czy to jest co najmniej 25% z nich to wskazywać, tak jak producentów paszy premii ). Na rufie 23% białka, a z uwagi na obecność kukurydzy w drugim miejscu na szóstym glutenu kukurydzianego (źródło białka) jest prawdopodobnie w dużej części pochodzenia roślinnego. widzimy też sporo witamin.

Plusy i minusy paszy Stout

Zalety tej paszy obejmują:

  • niska cena i szeroko rozpowszechnione;

Wady marki to:

  • brak tego mięsa;
  • niewiele witaminy i słabe kompozycji jako całości;
  • o oszustwo producenta należącego do klasy super premium.

Karma opinie Stout

Karma dla psów Stout - opinie

Oceń Stout RSS dla psów, Olga pisze. Witam wszystkich. Nie rozumiem, dlaczego tak wielu krytykować jedzenie, jak dla mnie to jest normalne! Mój pies zjada torebkę za 7 dać trochę mniej niż normalnie, lub przybiera na wadze. Aktywny, włosy świeci, żadnych problemów. Stout kupić luzem jak w lokalnym sklepie lub zamówić online. Ogólnie rzecz biorąc, mój szczęśliwy i pożera na obu policzkach! 🙂

Odpowiedź na karmy dla psów Stout, Leonid pisze. Uważam, że każdy pies własnych. Moja Labro poszedł Stout, jedzenie nie jest to pierwszy miesiąc, analizuje wszystko w porządku. Widziałem, że wiele wątpliwości co do jego jakości ze względu na produkcji krajowej, i myślę, że producent leży na super klasy premium. Ale dlaczego obcy zaufanie, kiedy pokazują klasy super premium? Jeśli żywność jest odpowiednia i nie powoduje problemów, to znaczy dobre.

Oceń Stout RSS dla psów, Alla mówi. Jego soba karmić Brit Karę, ale gdy go nie było, a sprzedawczyni poleca nowość - Stout, "tanie i bardzo wysokiej jakości", Weź to, że nie, ale wrócił do domu postanowił dowiedzieć się o tym. Oficjalna strona wszystkim tak chwalił, że jedzenie wydaje się lepiej niż jakikolwiek Holistic! Ale patrząc na skład staje się jasne, że jest to nic innego jak pasza - kukurydza, gluten kukurydziany, pszenica ... Dobrze, że nie miała karmić soba więc nie śmiem!

Wnioski na rufie Stout

I choć o Stout opinii pies żywności są dobre, ale strona „Daj łapę” nie można polecić go jako podstawowy pokarm dla psa. Powody tego są dwa - producent kłamstwo paszy należącej do Super Premium, a także, co najważniejsze, ubogi skład (Full-food na pewno nie).

Cena karmy dla psów Stout

  • Dry Stout karma dla psów 3 kg - około 600 rubli.
  • Sucha karma dla psów 15 kg Stout - od 2350 do 2800 rubli.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Karma stout: Przegląd, opinie i cenyKarma stout: Przegląd, opinie i ceny
Karma dla psów Magnusson: Opinie i przegląd składuKarma dla psów Magnusson: Opinie i przegląd składu
Karma dla psów Kochanie: Opinie i przegląd składuKarma dla psów Kochanie: Opinie i przegląd składu
Jakie są elitą karmy dla psów?Jakie są elitą karmy dla psów?
Recenzje rufie naszej marki (nm) dla kotówRecenzje rufie naszej marki (nm) dla kotów
Karma dla psów Josera: Opinie i przegląd składuKarma dla psów Josera: Opinie i przegląd składu
Recenzje 1st Choice rufie (Furst Choice) dla kotówRecenzje 1st Choice rufie (Furst Choice) dla kotów
Karma Bozita: Opinie i przegląd składuKarma Bozita: Opinie i przegląd składu
Karma dla psów książąt Farm: recenzje oraz przegląd składuKarma dla psów książąt Farm: recenzje oraz przegląd składu
Karma dla psów earthborn holistyczne: Opinie i przegląd składuKarma dla psów earthborn holistyczne: Opinie i przegląd składu
» » Stout karmy dla psów: recenzje oraz przegląd składu

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru