po.perhegrigh.ru

Acana karma dla psów: Opinie i przegląd składu

Acana Dog opinii żywności

Przegląd RSS dla psów Acana

Podczas procesu produkcji kanadyjskiej spółce paszy Champion Petfoods używa tylko najwyższej jakości składników. przez to Akana karma dla psów Jest to jeden z najlepszych, czyli do leczenia Holistic klasę. Wiele mięso, produkty uboczne (nie ma produktów ubocznych) i różne warzywa, owoce i jagody działać jako źródło witamin. W tym przypadku, jedzenie jest bardzo dobrze wyważone potrzeb zwierzęcia - Istnieją opcje dla dużych skał, małych skał, a także różnych grup wiekowych.

Ten podział jest bardzo ważny, ponieważ różne gatunki w różnym wieku ma swoje osobliwości rozwoju. Na przykład, duże psy rasy potrzebne do budowy pewne substancje mocny szkielet, więc sucha pasza dla dużych psów Akana ma zwiększone stężenie tych substancji. Warto również zauważyć, że w paszy marki w partii białek i praktycznie bez węglowodanów. Ostatnio, psy nie są potrzebne, ponieważ ze względu na ich powstania otyłości i chorób serca.

Skład karmy dla psów Akana

W zależności od składu karmy Acana będą się różnić, ale generalnie są równie dobre. Aby zweryfikować tę Weźmy, na przykład, żywność dla psów Akana jagnięcina z jabłkiem (dla wszystkich ras i grup wiekowych) i zobaczyć jego skład na tylnej stronie opakowania:

Skład karmy dla psów Akana

Jak widać na pierwszym miejscu mamy odwodniony (czyli suszony), jagnięcina i prawie jedna trzecia całej kompozycji, to normalne (świeże), jagnięcina, owies, jabłka (aż 10%, co jest całkiem sporo, ale w rzeczywistości użyteczne jabłka), ziemniaki , groch i wiele różnego rodzaju dodatkami (marchew, żurawiny, borówki, etc.). Nawet ziołowych (koper włoski, korzeń cykorii, miętowy terapeutyczne). Tak więc żadne chemikalia (polepszające smak, środki smakowo-zapachowe). W ogóle, to świetny skład.

Plusy i minusy żywności Acana

Wśród korzyści takiej żywności marek:

  • tylko naturalne składniki najwyższej jakości;
  • Szeroki zakres (tam Akana dla szczeniąt małych ras, etc.);
  • bogactwo witamin i minerałów niezbędnych dla psów;
  • dużo białka i prawie żadnych węglowodanów;
  • produkcja kanadyjska (zgodność z normami jakości gwarancji);
  • Można je kupić w większości sklepów zoologicznych i online.

Ujemne strony kanału są:

  • dość wysoka cena (w porównaniu z rówieśnikami w klasie).

Akana opinii dog food

Karma dla psów Akana: Opinie lekarzy weterynarii i kupujących

Przegląd Acana karma dla psów, Katarzyna pisze z Moskwy. Mam Chihuahua, jest to mały cud w wieku 2 lat. Jeszcze szczenię karmione początek karmić go naturalkoy ale silnie wzrósł sierść, łupież i biegł w dół oczy. Próbowałem dać witamin nie pomogło. Według zaleceń przekazywanych na suchej karmy, najpierw w Arden Grange, następnie Eukanubu (oba nie poprawił sytuacji), a następnie w Akane. Najnowszy dieta pomogła w ciągu miesiąca pielęgniarstwa Akan stan wełny uległa znacznej poprawie, oczy przestały płynąć i łupież zniknął. Teraz dać dorosły e rasy, ale przed pokupalaLAMB & Apple i Acana Grasslands. Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony, że próbowałem to jedzenie, a on przyszedł. Polecam!

Odpowiedź na karmy dla psów Akana, Julia pisze z Petersburga. Dzień dobry. Mamy dwa psy, rasy West Highland White Terrier i Chihuahua. Pierwszy straszne uczulenie - 8 lat, staraliśmy się szereg kanałów (w tym Akan), ale to tylko przyszedł Hills miał je i je nakarmić. Ale Chihuahua nie jest pierwszym roku Akane zjada i wszystko jest w porządku, zobacz tutaj każdy jego własne. Nawiasem mówiąc, wszyscy moi przyjaciele psy też tylko Akane karmione i zadowoleni!

Recenzje Akan karma dla psów dużych ras, Alex pisze z Kijowa. Moja Labro przez trzy lata, to już więcej niż dwa karmić go Akane. Pierwszy kupił Purina (hodowca karmione je), ale wyglądał skład i mi się nie podoba. Już po raz drugi już wziąłem Akane, oprócz tego, że szczeniak pierwszy zjadł mniej apetitnye, ale przyzwyczaiłem się do nowej diety.

W tej części rufy jest już bardzo dobrze, nawet nie wszyscy ludzie są dobrze odżywione, mój sobakych 😀 Kiedy był jeszcze młody, wziął do szczeniąt, a teraz seria posiłki dla dorosłych. Jego zdrowie jest doskonała, bardzo aktywny i lubi chodzić. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest w porządku, tak że jedzenie polecam.

Wnioski na rufie Acana

Jak widać o Akana opinii pies żywnościowych były zdecydowanie pozytywne, co nie jest dziwne, biorąc pod uwagę bardzo dobrą drużynę. Tylko naturalne składniki są wysokiej jakości, dużo mięsa, podrobów lub jakichkolwiek konserwantów. W ogóle, w miejscu „Daj łapę” zaleca Acana karma na głównej roli energii dla swoich psów.

Cena karmy dla psów Akana

  • Suche Akana żywność 0,34 kg - 190 do 285 w RUB Moskwa (105 USD Kijów);
  • Suche Acana żywności 2,27 kg - od 1154 do 1500 w Moskwie RUB (600 USD Kijów);
  • Sucha karma Akana 6,8 kg - od 3180 do 3908 rubli w Moskwie (1500 USD Kijów);
  • Acana karma 13 kg - od 3884 do 6149 rubli (2500 USD w Kijów).

Akana kupić karmy dla psów przy tych cenach, można stwierdzić, na jesieni 2015 roku. Ceny mogą się różnić w zależności od kursu dolara (jako importowane pasze). Należy zauważyć, że istnieją różne opcje w różny sposób. Na przykład, pakowanie Acana GRAIN-FREE WILD PRAIRIE DOG 6,8 kg o wartości 3226 rubli, podczas gdy w tym samym opakowaniu Acana DOG ŚWIATŁO & FIT wszystkich ras o wartości 500 rubli mniej.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ocena suchej karmy dla psówOcena suchej karmy dla psów
Karma dla psów Kochanie: Opinie i przegląd składuKarma dla psów Kochanie: Opinie i przegląd składu
Jak sucha karma karmić buldoga francuskiego?Jak sucha karma karmić buldoga francuskiego?
Marka kotówMarka kotów
Akana karma (Acana), recenzjeAkana karma (Acana), recenzje
Karma dla psów Josera: Opinie i przegląd składuKarma dla psów Josera: Opinie i przegląd składu
Karma dla kotów Acana: Przegląd, opinie i cenyKarma dla kotów Acana: Przegląd, opinie i ceny
Sucha karma dla psówSucha karma dla psów
Karma dla psów książąt Farm: recenzje oraz przegląd składuKarma dla psów książąt Farm: recenzje oraz przegląd składu
Recenzje rufy Orijen (Orage)Recenzje rufy Orijen (Orage)
» » Acana karma dla psów: Opinie i przegląd składu

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru