po.perhegrigh.ru

Jak wybrać kociaka

Brytyjski kotek w paskiWięc zdecydowaliśmy się kupić zwierzaka i wybór padł na brytyjskiej rasy kociaka.

Nie jest to zaskakujące: Plush brytyjski taki Cutie! Są one idealne do roli zwierząt domowych.

Aby kupić szczęścia przetargowej teraz, nie za dużo kłopotów i frustracji, musimy kierować się zasadami czystej wyboru kocięta.

Zasady muszą wiedzieć, dwa do dwóch, podczas gdy bez skrupułów sprzedawców nie będzie w stanie oszukać i łatwiej niż myślisz.

Jak nie dać się oszukać

  1. Brytyjski kot jak wybraćprawo odpędzić myśl że ten kot-Brytyjczyk można kupić w sklepie zoologicznym, rynku, przy losowo zorganizowanych punktach sprzedaży lub w wątpliwych obiektów, takich jak schroniska dla porzuconych zwierząt.
  2. Brytyjczyków Należy kupić od hodowców, specjalizuje się w tej rasie. Dopiero wtedy należy zakupić.
  3. Co do zasady, to wszystko zaczyna się wyszukiwanie ogłoszeń kociąt brytyjskich internetu lub gazety. Następnie należy zadzwonić i zapytać,, jakim wieku kociąt, jeśli mają rodowód, który szczepienia dostarczyli co już wiedzą jak to zrobić.
  4. idealnie, Kocięta powinny być około 3 miesięcy (Choć wychować dwumiesięczny kotek - nie ma problemu). W tym czasie powinny już być wykonane niezbędne szczepienia zapisane w świadectwie weterynaryjnym.
  5. Nie będzie źle kwestionować istnienie certyfikatu hodowcę lub inny dokument potwierdzający jego umiejętności i doświadczenie w hodowli kotów rasy brytyjskiej.
  6. W żadnym wypadku Nie zadowalaj się dostawą kotka domu. W przeciwnym razie kupić kota w worku. Pamiętaj, aby odwiedzić szkółkę siebie lub mieszkanie, w którym się urodzili i żywe kocięta z matką-cat.
  7. Ważne jest, aby zobaczyć, że dzieci są czyste, odpowiednio karmione i zamknięte w klatkach. Kocięta muszą być kochane, otoczone troską i uwagą gospodarzy.
  8. oglądać je. Zauważ, jak się zachowują. Rybki powinny być zabawny, ciekawy i nie nieśmiały - nie boją się ludzi zostały przyzwyczajone do rąk, aby wiedzieć, gdzie jest toaleta i miski.
  9. W osobistym spotkaniu z sprzedawcy dokumenty brytyjskie pokazują poprosić rodziców pedigrees kociaka. Muszą być wyraźnie oznakowane brytyjskiej rasy z pokolenia na pokolenie, bez jakichkolwiek zanieczyszczeń.
  10. Sprawdź paszport weterynaryjne dziecko. Polyubopytstvuyte jak kotka cierpiała szczepieniu nie było, czy on stany chorobowe. Jak i kiedy jego rodzice byli chorzy, nie mógł, czy ich choroba wpływa na zdrowie kotka. Po tym wszystkim, jesteś zainteresowany, aby nikt przyszłego zwierzaka, aby być zdrowym, proszę was, jak i gospodarstw domowych.

Brytyjski czy nie?

Jak wybrać kociaka brytyjskiego"odgadnąć" Brytyjski rasa nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Brytyjskie kocięta wyglądają pluszowych zabawek.

ich wełny choć krótki, ale miękki i bardzo gęsta.

Byli bardzo mili, aby podnieść i udaru mózgu.

Tylko ta rasa jest szeroka, masywna klatka piersiowa. Łapy krótki, ale kompletny.

głowa duże okrągłe, o szeroko rozmieszczonych czystymi uszu wyprostowany.

pysk pulchny, z rozbuchanej podbródka, duże okrągłe oczy pomarańczowy i mały nos w kolorze ton płaszcz. Gruby i krótki ogon.

Nawiasem mówiąc, jeśli ogon kotka pionowo - jest zdrowy i energiczny. Proszę zwrócić uwagę, to przy wyborze.

Kolor płaszcz klasycznej brytyjskiej - szaro-niebieskie lub fioletowe kwiaty. Ale istnieją inne różnorodność kolorów kotów brytyjskich na każdy gust.

O różnicy między kociąt brytyjskich i szkockich jest dostępny tutaj

Kot czy kotek?

Jak wybrać kociakaW jakiej dziedzinie się zatrzymać, to zależy od ciebie.

Brytyjskie koty i koty rosną równie wychowany, czuły, kochający swoich panów.

  • kotuchna bardziej zwarta i cenią sobie swoją niezależność, jak rosyjski niebieski.

    Całą swoją miłość i przywiązanie trzymają dla kociąt.

  • koty Jest bardzo oddany gospodarzem i bardziej czuły wobec niego.
Przy wyborze podłogi muszą wiedzieć, dlaczego kupujesz czystej krwi. Tylko dla siebie i mojej rodziny, a idąc do wykastrować go lub podjąć mu potomstwa.
  • Jeśli kupujesz kota, powinny być gotowe do odbioru, karmić piersią, a następnie dołączyć kociąt.
  • Z kot mniej kłopotów, ale będzie to wymagało szczególnej uwagi.

    W każdym miesiącu będzie szukał „Kobieta” jest konieczne dla niego, w przeciwnym razie nie będzie problemów z zachowaniem kotów, które mogą przerodzić się w złe nawyki.

Jak przybliżyć kociaka

ceny

Kocięta opinii znakówCeny dla kociąt, na przykład, wahają się w Moskwie od 85 do 850 dolarów.

Perm można kupić z rąk Brytyjczyków mniej niż dolara, lub nawet dać prezent. Ale to, oczywiście, kocięta jako hobby, bez dokumentów i gwarancji.

Cena kociąt z sprawdzonego rasy waha od 20 do 500 dolarów.

Koszt puszysty cud zależy dokumentów weterynaryjnych oraz rodowód kociaka.

„Uszkodzone” kocięta najtańsze. „Rasowy” - najdroższe.

Rasowe kocięta są podzielone na trzy klasy - „zwierzę”, „rasa” i „show”. Dla każdej klasy ma własną cenę.

kocięta PET-klasy są od $ 400, rasa-klasy - 600, show - 800 i więcej.

Wybrać? wyglądać nazwa dla kotka

opinie

Mariyam

Brytyjskie koty opinie o rasieŻyjemy brytyjskiej rasy kotów o kolorze niebieskim. Bardzo typowy chłopiec Bonya. nadzwyczajne przystojny, futro jest miękkie i przyjemne. Ale on nie lubi być w jego ramionach. Jeśli nie dla niego - tylko do zera. Czytałem w internecie o naturze Brytyjczyków - to wszystko do siebie pasuje. Koty tej rasy wyraźne poczucie własnej wartości, ale właściciele są nadal lubi, dołączone do nich. Kiedy jestem w domu, mój kot jest zawsze tam, chodzenie na piętach.

Vladislav

Kocięta Brytyjskie opiniiMy pussy Brytyjczyk o imieniu Vika. Kochamy się nawzajem do szaleństwa. Ona nawet śpi ze mną. Vic są bardzo czyste, w podajnik działa bez zarzutu. Staram się jej WC był zawsze świeży. Reaguje na jego nazwisko, zna swoją wartość. Kiedy chce jeść, on miauczy jak ofiara. Po prostu siedzi obok jego miski i patrzy na mnie z ogromnymi ogromnymi oczami. I regularnie czesać jej futerko ze specjalną szczotką. Po spania przetrzeć oczy. Gdy jest to wymagane, tonsured pazury. Obchodzi jak dla każdego innego kota - jeśli w odpowiednim czasie, coś prostego.

Arthur

Czytałem, że Brytyjczycy, w tym długowłosy, bardzo wrażliwy na zachowanie ludzi. Mamy chłopca - 4 miesiące wkrótce zostanie spełnione. W roli głównej rodzic wybrał mnie. On jest zawsze tam, w tym samym czasie nie można nazwać Zhorik obsesyjno: on po prostu zawsze chodzi mi towarzyszyć, widząc, że wszystko było dobrze. Ale to nie jest tak zaskakujące, jak fakt, że kotek próbuje skopiować moje zachowanie. Często spożywa, grabienie łapę jak łyżką. Wszystko niechętnie zjeść na podłodze - woli stojąc na tylnych łapach, aby przeciągnąć na talerzu na stole. Pracowicie otwiera drzwi, z widokiem tata towarzyszył mi do łazienki i tam stoickim spokojem czeka - zegarki, że nie utopić. Niesamowite kotek! Przez naturę - moim kontynuował: spokój, ale jeśli to jest polowanie, gra jest podana w całości, a zasypianie z wycieńczenia. Nie krzykliwe, nie wymagający raczej delikatnie nawiązując do faktu, że zapomniałem zmienić swoją pulę lub służyć przy stole. Myślę idealną rasę dla singli i / lub zapracowanych ludzi nie cierpiących z powodu samotności, ale zawsze chętnie daje nieskończoną przyjemność super-duper wspaniałe widoki wybryki.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ozdobne króliki: sklep zoologiczny, lub po darmowe ogłoszenia?Ozdobne króliki: sklep zoologiczny, lub po darmowe ogłoszenia?
Gdzie umieścić noworodka kociąt?Gdzie umieścić noworodka kociąt?
Home dekoracyjne królik: wybór, kosztHome dekoracyjne królik: wybór, koszt
Najlepsze koty Kennel Brytyjskie: przeglądNajlepsze koty Kennel Brytyjskie: przegląd
Jak rozpowszechniać / sprzedaży kociąt?Jak rozpowszechniać / sprzedaży kociąt?
Jak wybrać zdrowego kociaka i gdzie najlepiej kupić?Jak wybrać zdrowego kociaka i gdzie najlepiej kupić?
Jak wybrać kociakaJak wybrać kociaka
Porady przy wyborze kociakaPorady przy wyborze kociaka
Kiedy szczepić kociąt i kotów dorosłychKiedy szczepić kociąt i kotów dorosłych
Czy jesteś gotowy do zakupu kociaka?Czy jesteś gotowy do zakupu kociaka?
» » » Jak wybrać kociaka

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru