po.perhegrigh.ru

Jak wybrać drapak dla kota. Rodzaje kogtetochek dla kotów

Gdy korba kotka, wykaz dostaw potrzebne i nie wiele może być długa. karmić, miski, wypełniacz tacy, zabawki, drapiąc posty, spanie, akcesoria higieniczne - i nie jest to lista wyczerpująca. Jeśli nic nie można zrobić, a następnie bez siedziska i akcesoriów, które zwierzę będzie wyostrzyć pazury nie może nic zrobić. Wszystko dlatego, że to normalne i zdrowe kot to musi od czasu do czasu, aby podważyć pazury.

Zastanawiam się:

Po pierwsze, procedura jest doskonale łagodzi stres i pomaga kotu odjechać gniew. Po drugie, ostrzenie swoje pazury, kot sprawia rodzaj manicure, dzięki czemu stare pazury na bieżąco aktualizowane.

kocięta kolumna zdjęciaCóż, w końcu, gdy kot ostrzy pazury rozciąga kręgosłup, rozciąga się, jednym słowem była przydatna ćwiczenia. Dlatego Temperówka kot jest po prostu niezbędne dla zdrowia moralnego i fizycznego. I proszę mi wierzyć, nie trzeba zarysowania posty mniej niż zwierzę, ponieważ nie będą zarysowania posty będą cierpieć dywany, sofy, itd.

Jakie są zarysowania posty?

Jak uporządkować cały szereg firm i form, z których są wykonane zarysowania posty, a może można zrobić drapak z materiałów złomu na własną rękę? Spróbujmy zrozumieć te problemy.

Formy i rodzaje kogtetochek. Co lepsze kogtetochkami

W zasadzie już teraz w sklepach wszystkie posty drapanie pokryte sizalu. Sizal - szorstka naturalny błonnik, który jest skręcony do sznurów i lin więc to przycinanie zewnętrzną stronę zarysowania stanowisk. Sizal jest idealna osłona zarysowania posty. Jest trwałe, wytrzymałe, jest naturalne i nieszkodliwe.

Ściana kocięta zdjęciaStacjonarną ścianę czy kociąt Jest to płyta, która pokryta jest tkaniną lub sizal liny sizalu. Zapinany ten ostrzenia stałe na ścianie, i trudno jest się poruszać. Dla kotów, które lubią obierać narożniki tam są zarysowania narożne słupki, które są dwie płyty pokryte sizalu, i przymocować ją na rzut rożny.

kocięta plenerowe zdjęciapodłogowe zarysowania posty Istnieje obszerna i płaskie. Płaskie - to mata z sizalu różnych formach, co jest po prostu umieszczone na podłodze i łzy się kota na pazurami zarówno na dywanie. Podłogowe drapanie posty również wystąpić z różnych krzywych, które czynią je bardziej komfortowe. Objętościowa - bieguny przymocowane do szerokiej podstawie formy zaokrąglone. Ten projekt jest objęty liny wykonane z sizalu, a kot ostrzy pazury jak kolumna, a na ziemi. Wysokość słupa powinna być wystarczająca, nie zapomnij, że zwierzę będzie rosnąć.

kocięta narożne zdjęciePonadto, istnieje kilka zestawów, które reprezentują dwa - lub wielowarstwowa konstrukcja kolumn, półki i domów. Kompleksy te dają kotu duży obszar, a nie tylko do szlifowania pazury, a także spać i aktywnych gier. Ale wiesz, istnieją systemy takie drogie.

Tak więc, jak widać wybór jest wielki, ale to łatwo zrozumieć, jeśli dobrze znasz preferencje swojego zwierzaka, swoich pragnień i możliwości.

Zdjęcie kogtetochek dla kotów

kot z kociąt zdjęcie drapanie stanowisk dla zdjęć kotów i ceny temperówka pazury kotów zdjęcie kocięta kolumna zdjęcia Ściana zarysowania posty dla kotów zdjęcie ława zarysowania stanowisk dla kotów zdjęcie Podłoga zarysowania posty z tektury falistej zdjęcie

drapanie posty i domy dla kotów zdjęcie karton drapania stanowisk dla kotów Maine Coon zdjęcie

Ten karton zarysowania stanowisk dla dużych ras, takich jak Maine Coon, koty syberyjskie, koty bengalskie.

Domy kompleksy drapanie posty dla kotów zdjęcie dom z drapania posty dla kotów zdjęcie

kocięta improwizowany

liny sizal można teraz znaleźć w większości sklepów ze sprzętem. Stosując swoją wyobraźnię, stosując tabletki i numer ntą metrów sizalu zbudować ścianę lub płaska podłoga pazury temperówka. Sizal jest łatwo zastąpić kawałek starego dywanu i wtedy niepotrzebnego ostrzenia z własnych rąk będzie kosztować jeszcze mniej.

Niektóre koty uwielbiają żuć, a dla jednego i zarysowania tektury falistej. Więc jeśli masz taki wystarczająco dobry - nie żałuję dla swojego zwierzaka. Jest to świetna alternatywa do drapania w sklepach zoologicznych.

Zastanawiam się:

A jeśli przestrzeni życiowej i pozwalają na świat, można zabrać ze sobą zwierzaka w całej niebiańskiej rozkoszy, przyniósł do domu kawałek lub kikut jakiegoś drzewa. Uwierz mi, twoje mruczenie zachwyci nie ma limitu. Ty, w rzeczywistości, prawdopodobnie więcej niż jeden raz zauważyłem ze niektóre koty przyjemność uliczne łzowych pazurami na pniach drzew.

Jak dla mnie osobiście, od razu zdecydował się na siebie, co będzie drapania moje koty. Więc raz kupiłem kotka natychmiast pobiegł do sklepu. Chciałem mieć pewność, drapał podłogę, łatwą do poruszania się po mieszkaniu i to nie tylko miejsce do szlifowania pazury, ale również miejsce do zabaw i rekreacji.

jak wybrać drapak

Zwłaszcza bez pieniędzy na zakup dużego kompleksu grę, mam tu tylko taki wspaniały kogtetsarapku. Jak widać, jest to kolumna o szerokiej podstawie, górnej półce do snu, z którego zwisały bubonchiki. Mój kot jest bardzo szczęśliwy. Kolumna Wziąłem tylko 75 cm wysokości i mój dorosły kotek to wystarczy. Poniżej dowiesz się, jak dużo postów drapania dla kotów.

ceny

w Rosji

  • Kolumna - 300-1000 rubli
  • Dom z drapania postów - 2500-4500 rubli

na Ukrainie

  • Kolumna - 80-300 UAH
  • Dom zarysowania stanowisk - 600-1500 UAH

Wybierz co lubić swojego zwierzaka i to jest blisko ciebie. Nie skąpić na dobroć i opiekuńczy, a następnie Twój kot jest bardziej niż nagradzać was z wdzięcznością murrrrrrrrr.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak wyciąć paznokcie toy terrier?Jak wyciąć paznokcie toy terrier?
Odpowiednie posty Drapak dla kotów: sztuczek handluOdpowiednie posty Drapak dla kotów: sztuczek handlu
Jak odzwyczaić kota łza tapetyJak odzwyczaić kota łza tapety
Kociąt: różnorodność kształtów i formKociąt: różnorodność kształtów i form
Jak wyciąć paznokcie szczeniaka bez ranienia naczynia krwionośne?Jak wyciąć paznokcie szczeniaka bez ranienia naczynia krwionośne?
Zawartość kotyZawartość koty
7 Wskazówek, jak trenować kociaka do kociąt7 Wskazówek, jak trenować kociaka do kociąt
Nail Clipper dla kotówNail Clipper dla kotów
Co trzeba kupić przed pojawieniem kotkaCo trzeba kupić przed pojawieniem kotka
Jak usunąć pazury kota bez uszkadzania naczyń krwionośnych?Jak usunąć pazury kota bez uszkadzania naczyń krwionośnych?
» » Jak wybrać drapak dla kota. Rodzaje kogtetochek dla kotów

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru