po.perhegrigh.ru

Szkodliwie po Whiskas dla kotów i kociąt. Czy to możliwe, aby nakarmić kota Whiskas

„Cipki kupiłby Whiskas!” - mówi slogan światowej sławy żywności. To każdy wie paszy, nawet tych, którzy mają kota, i nigdy nie było. I nie jest to zaskakujące. Bez względu na to, jak dziwne jest to, że żywi do klasy super-gospodarki, reklamować bardziej niż cokolwiek innego.

Na różnych kanałach pisałem na Murkote, ale pytania "Mogę karmić kota Whiskas?""Czy Whiskas szkodliwe dla kotów?""Co sprawiło, Whiskas?„Etc. nadal pobudzać dociekliwe umysły właścicieli opiekuńczy. Nie jestem bardzo doświadczonych koshkovladelets, ale wszystko to samo tam. I jestem uzbrojony z opinią lekarza weterynarii, logiki i zdrowego rozsądku. Więc spróbujmy zrozumieć, jaki rodzaj żywności, takich Whiskas. A w ogóle, szkodliwe, jeśli sucha karma dla kotów?

Czy Whiskas szkodliwe dla kotów i kociąt

Co sprawiło, Whiskas?

Przeczytaj skład pracy jest kwota nie karmić i nawet jeśli opakowanie żywności na Ukrainie iw Rosji są czymś milczeć, potem na oficjalnej stronie Whiskas w USA można przeczytać bardziej szczegółowe niż składu paszy.

Koty - są drapieżnikami, którzy potrzebują mięsa. Jedzenie Whiskas spożywczych, zwierzę dostaje mniej niż 5% białka zwierzęcego życiowej. Whiskas pasza jest:

  • Podroby (w tym szerokim pojęciu schowany nogi, głowa, przełyk, ścięgna, piór, rogów, kopyt, jelit, dzioby używane do przygotowania pokarmu podroby zwierzę. - To nie jest mięso i odpady).
  • tłuszcz zwierzęcy (konserwowany konserwantów BHT i BHA, które nie są toksyczne, ale tylko bardzo substancje rakotwórcze).
  • Kukurydza i pszenica są użyteczne u kotów, ale jeśli kot - mysz pola lub chomika. Bzdura - mówisz i będzie absolutną rację, ale paszy kota ziarno jeszcze bardziej szalone, wierz mi.
  • Barwniki, które dają rufie wszystkie kolory tęczy, które współdziałają z sokiem żołądkowym, są bardzo niebezpieczne dla zdrowia.
  • A teraz przygotuj się, ty odkryli sekret w tajemnicy, a teraz wiem, dlaczego kot z takiej przyjemności jedzenia Whiskas i dlaczego jest to tak trudne do przetłumaczenia zwierzę w każdej innej żywności. Sekret tkwi w wabiącego - substancję cud, że przyciągają zwierząt i wciągająca. W prostych słowach, karmić środek wabiący kotów ze zwierzęcia włączeniu do uzależnionego.

Lista szkodliwych składników karmy Whiskas może być kontynuowana, ale czy jest jakiś sens w nim.

Whiskas mokra karma trochę lepiej niż „petardy”. Jedynym Plus - jest obecność co najmniej pewnej ilości procentowej wilgotności i więcej. Inaczej worki z kawałków mięsa dopuszczalnej minimalnej zawartości, dużo soi, skrobi i innych „uroków”.

Zastanawiam się: 

Wierz mi, moim celem jest, aby nie krytykować słynne żywności. Kto mi to zrobić, aby nadać mu rating?

Ale pozostaje faktem. Karma Whiskas, ponieważ jego składniki - magazyn wszystkich rodzajów problemów ze zdrowiem kota. Nie trzeba być naukowcem, aby zrozumieć, jeśli jedzenie nie zawiera mięso, ale tylko banda skrobi, konserwantów i substandardowych podrobów, to co o jakości i przydatności może być zaangażowana.

Mogę karmić kota Whiskas?

Mimo wszystkich argumentów weterynarzy i doświadczonych właścicieli kotów, wiele odrzucenie i daje nam przykłady tych zwierząt, które jedzą Whiskas żywności całe życie i nic więcej. Tak, są koty, które jedzą żywność bez jakichkolwiek oznak złego stanu zdrowia przez wiele lat.

Zacznijmy od tego, że nie dziesięć czy piętnaście lat Whiskas kot dokładnie ostatni Oto pięć - jest całkiem realne. I najczęściej nie jest czystej krwi kotów, które nie mieszkają w miastach. Takie zwierzęta mogą być bezpiecznie nadana kategoria wyjątkowa, wystarczy wyobrazić sobie, jak silny ich ciało.

Zarzuty szkodliwego Whiskas żywności niszczy pojęcie prymitywnych ludzi, mówiąc, zjadłam pięć lat "Kaku" i umarł, a następnie zjeść kilka lat, wszystko będzie w porządku. Ale czy kiedykolwiek myślał o tym, jak dobrze swojego życia zwierząt i jak długo można żyć? Albo nie fundamentalnie ważne, aby żyć kota 9 lat dla Ciebie, lub może wszystkie 15, z dobrej opieki i żywienia, jak również.

Również jeden z największych argumentów przeciwko Whiskas karmy dla zwierząt domowych i innych jemu podobnych jest jego „taniość”. Wierz mi, aby kupić jedzenie takiego planu, i zakładamy, że można zaoszczędzić - czysty samooszukiwania. Wszystko jest wyjaśnione bardzo prosto: jak Whiskas karma dla zwierząt, który składa się z niczego, ale mięsa, jego wartości energetycznej i strawności katastrofalnie niska. Dlatego takie nakarmić kota jeść dużo więcej niż karma dla zwierząt domowych premium, aby być spełnione.

Przekonaj się sam, jeśli karmić high-end zwierzę potrzebujesz dziennie przez około 70-120 gramów na Whiskas od 150 do 350 gramów, które mają być nasycony. Wierz mi, mój kot zjada małe porcje jedzenia dwa razy dziennie i częściej do miski nie jest odpowiedni. Ale mój przyjaciel, kot, „siedzi” na Whiskas, znajduje się w stanie chronicznego niedożywienia, 24 godzin dziennie.

Na podstawie ilości Whiskas żywności chcesz psa do sytości, należy pamiętać, że na każde 100 gramów suchego pokarmu zwierzęcego powinny pić około 250 ml wody, to jest w zasadzie niemożliwe. Tak więc, ze względu na wysoką zawartość soli mineralnych w strumieniu zasilającym ulega koncentracji mocz pojawia się piasek i kamienie.

Zastanawiam się:

Tak więc odpowiedź na pytanie, czy nie karmić kociaka lub kota Whiskas dla dorosłych jest dla mnie oczywiste. Nie, nie i jeszcze raz nie. Rezonują wśród weterynarzy istnieje nawet „czarny”, ale rzeczywisty żart „Chociaż nie jest to rodzaj Whiskas żywności, nie będzie bez pracy”

Więc zadbać o długi, szczęśliwy i, co najważniejsze, jakość życia swojego mruczenie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Cukrzyca u kotówCukrzyca u kotów
Czego nie można karmić kotyCzego nie można karmić koty
Zdrowe koty: 8 wskazówek, jak zaoszczędzićZdrowe koty: 8 wskazówek, jak zaoszczędzić
Recenzje rufy Innova EVO (Innova EVO)Recenzje rufy Innova EVO (Innova EVO)
Jak nazwać czarny kotekJak nazwać czarny kotek
Marka kotówMarka kotów
Whiskas - kot rasy?Whiskas - kot rasy?
Recenzje rufy cat chow (chow kw)Recenzje rufy cat chow (chow kw)
Recenzje rufowych Iams (bataty)Recenzje rufowych Iams (bataty)
Co koty rasy reklamy, „Whiskas”Co koty rasy reklamy, „Whiskas”
» » Szkodliwie po Whiskas dla kotów i kociąt. Czy to możliwe, aby nakarmić kota Whiskas

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru