po.perhegrigh.ru

Emmanuel Tangka i węże

Większość ludzi nie lubi węże, wierząc, łuszczących te zimne nieczuła stworzeń. Jednak ta opinia nie jest wszyscy ludzie. Na przykład, Emmanuel Tangka (Emmanuel Tangco), z drugiej strony, kocha węże, tak bardzo, że niektórzy boa i pytony żyć bezpośrednio w swoim domu!

Emmanuel Tangka i węże!

Emmanuel ma małe prywatne zoo w mieście Manila na Filipinach. Większość zwierząt w swoim zoo znajduje się zaledwie węże (istnieje kilkadziesiąt). Człowiek regularnie odbywają się w zoo małych prezentacji, które biorą bezpośredni udział węża.

„Nie sądzę, węże zimne i nieczułe stworzeń. Lubię spędzać czas w swoim otoczeniu, dlatego niektóre węże żyć w moim domu. Spędziłem prawie codziennie w ogrodach zoologicznych mały wąż wystawie pokazać zebranym słuchaczom, że nie są niebezpieczne „- mówi Emmanuel dziennikarze, którzy przybyli, aby złożyć sprawozdanie na jego temat.

Emmanuel Tangka i węże!

Kiedy reporterzy w końcu byliśmy w domu Emmanuela, że ​​to, co widział wykonane niezatarte wrażenie na nich. W salonie, kuchnia, łazienka i korytarz były węże wszędzie!

Emmanuel Tangka i węże!

„Uwielbiam spędzać czas z wężami. Chciałbym położyć się z nimi na łóżku i poczytać książkę na głos, lubię rozmawiać z nimi przed pójściem do łóżka. To wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy stał się właścicielem Malabon Zoo. W tym czasie nie było tylko kilka węży, ale te boa i pytony się tak na mnie wrażenie, że zdecydowałem się zwiększyć ich liczbę o połowę. Wkrótce był tak przywiązany do swoich piłkarzy, że przyniósł węże do swojego domu! Oczywiście, są ludzie, którzy uważają mnie do szału, ale jestem naprawdę zafascynowany wężami! „- powiedział Emmanuel.

Emmanuel Tangka i węże!

Emmanuel jest tak przywiązany do niektórych swoich zawodników, co pozwala im spać w moim łóżku!

Co może trochę Emmanuel i szalony, ale jego show, które odbyło się w zoo, jak wielu. Za osobę, grać z długimi wężami, przychodzą regularnie, aby zobaczyć setki ludzi!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W jaki sposób można hodować węże: zdjęciaW jaki sposób można hodować węże: zdjęcia
Zwierzęta Terrarium: jeden zawarte w klatce?Zwierzęta Terrarium: jeden zawarte w klatce?
Cobra - królowa węży: opisCobra - królowa węży: opis
Jak odróżnić żmiję węża: charakterystyczne cechyJak odróżnić żmiję węża: charakterystyczne cechy
Węże królewskieWęże królewskie
Jak właz, urodzonych węże?Jak właz, urodzonych węże?
Jak węże i może rodzić, i składają jaja?Jak węże i może rodzić, i składają jaja?
W Chinach, z podziemnym gospodarstwie węża rozprzestrzenił 160 kobryW Chinach, z podziemnym gospodarstwie węża rozprzestrzenił 160 kobry
Narcisse doły Snake w KanadzieNarcisse doły Snake w Kanadzie
Starożytne zwierzęta i ich życie: jak wyglądają titanoboa?Starożytne zwierzęta i ich życie: jak wyglądają titanoboa?
» » » Emmanuel Tangka i węże

© 2011—2018 po.perhegrigh.ru